Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pawig napisał:

Ja mam wrażenie, że nie potrafisz czytać ze zrozumiem, bo trudno jest skumać do czego Ty się tu w ogóle odnosisz. Postu Iwony chyba kompletnie nie zrozumiałeś.

 

Tak wiem, TB dwa tygodnie temu złe, dzisiaj za******e bo wrócił zleceniodawca co dał precle ale precle miesiąc temu były złe, teraz nawiązanie do tego iż tutaj zarabia się nieźle a ona nie musi siedzieć w sprzedaży bezpośredniej perfum od azjatów coś jeszcze?

 

TB płaci, TB ma zlecenie, TB funkcjonuje, TB działa, a do tego daje zlecenia zaufanym copy no i są teksty specjalistyczne oraz lepiej płatne

 

Specjalnie tak sobie powoli go sprawdzam bo siejecie ferment

 

UWAGA NIE PISAŁEM PRECLI TEST Z OSTATNICH 24 GODZIN

 

Twoje punkty:

39,67za teksty
0,00z programu partnerskiego
 
Nie powiem co pisałem i za ile, na pewno nie poniżej swojego poziomu intelektualnego
 
Jak wspomniałem
 
TB płaci, TB ma zlecenie, TB funkcjonuje, TB działa, a do tego daje zlecenia zaufanym copy no i są teksty specjalistyczne oraz lepiej płatne
 
Dzięuje i dobranoc zarobienie niecałych 40 zł zajęło i 90 minut :)  (taki tam test, pewnie do końa roku dobiję do 200 zł i z tego zgarnę 150 ;) temu preferuje useme 
 
A tak wygląda moja średnia od kiedy istnieje TB baaa 
 
Twoja ocena
5,92
 
Czy to precle czy zaplecze, czy specjalistyczne czy opisy..
 
Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro jak sam piszesz, że od dawna nie korzystasz z TB i nie masz zamiaru, bo to dla Ciebie kompletnie nieopłacalne i bez sensu to po co zawracać ludziom głowę w temacie o TB. Na tym forum są setki tematów niedotyczących TB. To trochę tak jakby w ogólnie nie korzystał z komunikacji publicznej, ale od czasu do czasu wsiadłbym do autobusu, aby pouczać ludzi jak powinni zachowywać się w autobusach :)


Kończę, bo to walenie w głową o ścianę i stara czasu. Do dyskusji zachęcam osoby korzystające z TB, nie ważne jakie mają zdanie na temat TB, ale przynajmniej z tej platformy korzystają i można sensownie pogadać o jej funkcjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawig napisał:

No to skoro jak sam piszesz, że od dawna nie korzystasz z TB i nie masz zamiaru, bo to dla Ciebie kompletnie nieopłacalne i bez sensu to po co zawracać ludziom głowę w temacie o TB. Na tym forum są setki tematów niedotyczących TB. To trochę tak jakby w ogólnie nie korzystał z komunikacji publicznej, ale od czasu do czasu wsiadłbym do autobusu, aby pouczać ludzi jak powinni zachowywać się w autobusach :)


Kończę, bo to walenie w głową o ścianę i stara czasu. Do dyskusji zachęcam osoby korzystające z TB, nie ważne jakie mają zdanie na temat TB, ale przynajmniej z tej platformy korzystają i można sensownie pogadać o jej funkcjonowaniu.

 

 

Bo przeprowadziłm prosty test aby zakończyć wasze domysły (tak na tym forum robi się testy aby sprawdzić czy coś działa i funkcjonuje), sugestie, nie wiem jak to nazwać teorie szpiegoskie itd..

 

Tak zmarnowałem swój czas ale tylko dlatego by dokonać obiektywnej oceny..że większość poza TB nie łapie zleceń..ciekawe czemu 

 

@iwonapracaa się zastanów czy pisanie to twoje źródło dochodu czy rypiesz na etacie i pozdrów koleżanki co nie wiedzą kim jest copywiter a ty nie potrafisz im tego wytłumaczyć..jak prosiłem zostaw sobie takie "zwroty interpersonalne" dla siebie..biorę życie i powietrze całymi garściami a tekst w stylu "co ty bierzesz"..zachowaj dla siebie patrząc się w lustro.. 

 

Jednym słowem

 

1. Sprawdziłem portal są zlecenia i działa

2. Narzekali na ceny ci którzy nie mogą pisać czegoś więcej niż tylko zapleczówki i precle

3. Jak zawsze teksty w stylu zarabiam tutaj tysiące i opłacam sama ZUS i NFZ

4. Precle były i są (może nie umiecie ich pisać ?:) 

 

Dobranoc dla mnie temat i dyskusja tych marud zamknięta

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym zgadzam się z Herkulesem, też o tym wielokrotnie tu pisałem, próbując podjąć walkę z tą irytującą tendencją. To forum stało się morzem lamentów, hejtu i żalu w stosunku do TB. Wszystko przeszkadza, TB złe, a jednak malkontenci pozostają na TB i modlą się żeby wróciły zlecenia... Cała reszta kolego to jakiś stek bzdur, pomieszanie z poplątaniem. Akurat z zarzutami wobec Iwony, ze jej się robić nie chce i narzeka całkowicie nie trafiłeś, akurat ta Pani jest liderem na TB, wbrew temu co sugerujesz, że zarabia tam grosze, wyciąga całkiem fajne wyniki (polecam zajrzeć do rankingu), a wysokie wynagrodzenie może świadczyć tylko o tym, że pracować to jej się chce i robi to z dużym oddaniem. Druga sprawa, że co ciebie obchodzi kto ile zarabia? Jeden ma potrzebę dorobić 100 zł do pensji, inny z pisania żyje. Co ciebie obchodzi skala dochodu innych, co ciebie obchodzą czyjeś składki? Może ktoś ma gdzieś zus i celowo sobie nie opłaca, bo nie wierzy w system emerytalny, a może ktoś jest optymistą i twierdzi, że nic mu się nie stanie, więc nie opłaca sobie nfz i żyje bez ubezpieczenia? Twoja to sprawa? A może ktoś ma zatrudnienie na umowę zlecenie/pracę  i wszystko ma opłacone? To, że ktoś pisze na TB, nie znaczy, że jest to jego jedyna opcja. I tak, z copywritingu da się wyżyć. Obecnie żyję tylko z tego, składki mam ogarnięte

17 godzin temu, maugosias napisał:

np. że w cenie precle dostanie precla, a nie przynajmniej zaplecze :D

 

 

 

 

ja (tu powinienem użyć czasownika będącego wulgaryzmem, ale boję się bana). Ty jesteś nieśmiertelna z tą papką swoją...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka -- uciąć dyskusję na tym poście (przynajmniej do momentu, gdy wszyscy nauczą się czytania ze zrozumieniem).
Najlepiej by było, gdyby ten "śmietnik" ktoś skasował (wie ktoś jak?). To nie ma najmniejszego sensu, co pewnie zauważyła każda racjonalnie myśląca osoba. Już wolę, gdy ktoś ma zupełnie inne poglądy (no np. Maugosias), ale umie rozmawiać, czytać i formułować myśli. Ja się wypisuję :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy na TB istnieje jakiś edytor tekstu, czy cokolwiek?

Co robicie, jeżeli musicie wyboldować tekst...?

 

I drugie pytanie - przypadkowo zaakceptowałem zlecenie na tekst specjalistyczny o dość karkołomnym dla mnie temacie... na dodatek to mój pierwszy tego typu tekst. Rozumiem, że ogólnie rzecz biorąc można się posiłkować informacjami zaczerpniętymi z różnych źródeł internetowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dundn napisał:

Mam pytanie - czy na TB istnieje jakiś edytor tekstu, czy cokolwiek?

Co robicie, jeżeli musicie wyboldować tekst...?

 

I drugie pytanie - przypadkowo zaakceptowałem zlecenie na tekst specjalistyczny o dość karkołomnym dla mnie temacie... na dodatek to mój pierwszy tego typu tekst. Rozumiem, że ogólnie rzecz biorąc można się posiłkować informacjami zaczerpniętymi z różnych źródeł internetowych? 

Nie ma edytora, stosuj znaczniki html albo zlej temat. Oczywiście, że mozesz korzystać ze źródeł, nawet musisz, wymagania nakazuja nawet wskazanie źródeł. Ps. Skąd Tywytrzasnales specjalistyczny, też bym chetnie napisał, dawno takiego nie pisałem, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dundn napisał:

Mam pytanie - czy na TB istnieje jakiś edytor tekstu, czy cokolwiek?

Co robicie, jeżeli musicie wyboldować tekst...?

 

I drugie pytanie - przypadkowo zaakceptowałem zlecenie na tekst specjalistyczny o dość karkołomnym dla mnie temacie... na dodatek to mój pierwszy tego typu tekst. Rozumiem, że ogólnie rzecz biorąc można się posiłkować informacjami zaczerpniętymi z różnych źródeł internetowych? 

 

Do boldowania używasz znaczników HTML.
Jasne jest, że posiłkujesz się innymi źródłami, przecież nie jesteś ekspertem w każdym temacie. Tylko, że się posiłkujesz, a nie robisz plagiat.
Jeszcze w niedzielę miałeś dostęp tylko do precli, a już w środę piszesz specjalistyczne? No chyba rekord...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko 2 tygodnie. Porównajcie rankingi z ostatnich miesięcy, nawet iwonapracca ma 700 zł mniej. Mimo takiej kiszki tekst na moderację czekał kilkanaście godzin. Trzeba cierpliwości, TB coś wymyśli, ale takie okresy uczą, że trzeba mieć coś innego, a TB tylko w zanadrzu na przerwy w zleceniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności