Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Tekst pisany przez 20 min. Moderator zatwierdza tekst przez 22 godziny. Klient akceptuje ten tekst w przeciągu godziny. Nie dziwię się, że klienci odchodzą skoro muszą wieki czekać na swoje teksty. 

Wytłumaczę o co mi chodzi. My copy piszemy tekst. Moderatorowi zajmuje 1 dzień, aby go zatwierdzić. Klient ma jego akceptację ma 3 dni. To oznacza, że od momentu napisania tekstu musimy czekać nawet 4 dni na kase! Wpływu na to czy klient zaakceptuje tekst w przeciągu kilku godzin czy 3 dni wpływu nie mamy, ale już czepiać się co do tempa moderacji możemy. Mnie po prostu wkurza tak długi czas od napisania tekstu do całkowitego zamknięcia zlecenia. 

Choć to i tak lepiej niż u konkurencji gdzie klient na akceptację tekstu ma 7 dni. 

Edytowane przez pawig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JFK nie wiem jakim cudem kwiecień masz rekordowy, skoro najlepsi, którzy mają dużo zleceń indywidualnych i siedzą na TB ciągle (z tego żyją) mają znacznie mniej zleceń niż w miesiącach poprzednich (różnica ok. 600 zł). Od marca piszę dla firmy pozycjonującej, więc na FB wchodzę sporadycznie. Udało mi się złapać 2 zlecenia, reszta indywidualne. Jesteś wyjątkiem lub niesamowitym szczęściarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem. Jak sama wcześniej pisałam nigdy nie mialam takiego wyniku. Najwyższe w poprzednich miesiącach sięgały ponad 800 punktów. Może i miałam wielkie szczęście w tym miesiącu, ale bardzo zniechecilam się do tego forum. Chciałam dac Wam znac, ze wcale nie jest tak zle, a od razu zarzucono mi kłamstwo. Zatem co za różnica skoro i tak klamie... W każdym razie powodzenia w polowaniu na zlecenia. Hej, hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam możliwość dość często zaglądać na TB i odświeżać stronę i przyznam, że widywałam zlecenia na duże teksty specjalistyczne, które króciutko wisiały, więc wyłapanie kilku takich znacząco podbija wypłatę. @JFK nie zniechęcaj się do forum. Potrzeba wszystkich głosów i pozytywnych i negatywnych. Dla mnie też kwiecień nie był bardzo zły, mimo, że dużo indywidualnych nie robiłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JFK nie zarzuciłam Ci kłamstwa tylko stwierdziłam, że masz szczęście, czasami też o północy zdarzało mi się złapać zlecenie . Niestety na szczęściu nie można opierać dochodów, dlatego na TB wchodzę jak mi się nudzi. Nie zmienia to faktu, że zleceń jest bardzo mało i wszystko znika w ciągu sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności