Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Herkules, jeśli śledzisz dokładnie moje wpisy to wiesz, że na TB piszę okazjonalnie, najczęściej na początku miesiąca, kiedy nie mam zleceń od firmy. Niestety sytuacja finansowa zmusza mnie do pisania na TB. Jeśli mi nie wierzysz, to od czasu do czasu wejdź na OLX lub Gumtre i możesz złapać zlecenia od 4 do 10 zł za 1000 zzn. TB chwalę za ogólną koncepcję, która dla nas jest bardzo wygodna, nigdy natomiast za stawki, które są najniższe na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 23:55, Gocha napisał:

Herkules, jeśli śledzisz dokładnie moje wpisy to wiesz, że na TB piszę okazjonalnie, najczęściej na początku miesiąca, kiedy nie mam zleceń od firmy. Niestety sytuacja finansowa zmusza mnie do pisania na TB. Jeśli mi nie wierzysz, to od czasu do czasu wejdź na OLX lub Gumtre i możesz złapać zlecenia od 4 do 10 zł za 1000 zzn. TB chwalę za ogólną koncepcję, która dla nas jest bardzo wygodna, nigdy natomiast za stawki, które są najniższe na rynku. 

 

Czyli jak masz wolne choć go nie powinnaś mieć przy takich stawkach to ja pierdziu, 10 tyś tekstów zapleczowych co równa się 2 godzinom i masz stówkę na czysto

 

Nie kłam, tak na OLX czy gumtre płacą więcej niż na grupach FB czy tutaj

 

@Joanna53

 

Czekaj, liczysz na to że ona bez pytania potencjalnego zleceniodawcy da ci na niego namiary i straci sama zarobek, skoro często musi pisać tutaj 10 razy taniej? :D

 

hahaha..

 

Pamiętam jak mod oceniał mój tekst specjalistyczny, w rozmowie sam przyznał że mu błędy T9 podkreśla przy niektórych słowach :D bo to T9 nic nie ma wspólnego z ekologią i gospodarką wodno ściekową, tam były podane nazwy chemiczne etc/..

 

Odpisano mi..możemy zapłacić za to jak za precla :D bo klient tak sobie życzy :D albo klienci..co wrzucają jakość precla..ale poproszę edytować, zrobić research etc.. ;)

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 01:07, Joanna53 napisał:

czy może ktoś mi powiedzieć ile jest takich zleceń?

 

Jest ich całkiem sporo i przybywa takich zleceń głównie w wysokich jakościach.

 

W dniu 27.06.2020 o 11:11, sofia napisał:

No i jak zwykle potrzeby klienta ważniejsze niż potrzeby autora. Stawki i tak wołają o pomstę do nieba a jeszcze zmalały o te 8%.

Potrzeby Klientów są równie ważne jak potrzeby Autorów, jednak to oni Autorom zapewniają zlecenia w naszym serwisie i dziś wiedzą dokładnie za co płacą (realizacja 48 h) a Autor wie, ile dokładnie więcej za to dostanie (więcej niż 8%).

 

W dniu 27.06.2020 o 19:52, Gocha napisał:

Odsyłałam do TB, ale bez rezultatu.

Wszystkie odesłane na moderację zlecenia odrzuciliśmy, ale Klient się nie zraził, ponieważ ma kilku autorów, którzy, pomimo naszej informacji i do Klienta i do Autorów, nadal piszą te teksty w  jakości zapleczowej.

 

W dniu 27.06.2020 o 19:52, Gocha napisał:

Zaczynałam w 2015 i zlecenia w wyższych kategoriach były do wyboru do koloru. Wielu zrezygnowało, bo moderacja była kiepska. Teraz same precle

Tekstów wysokiej jakości było dużo ponieważ:  a - nie było dedykowania zleceń ulubionym Autorom  i czarnej listy, b - ilość osób dopuszczonych do tych jakości była znacznie mniejsza - dziś jest zupełnie odwrotnie i mamy mnóstwo tekstów wysokiej jakości pisanych przez konkretnych, wybranych Autorów. Faktycznie w zleceniach ogólnych często pozostają precle właśnie z tych powodów. Czy to dla Autorów źle - dla jednych tak, dla innych wręcz przeciwnie. Przez dłuższy okres ciężko pracowali i dziś mogą z tego czerpać. 

 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 

Edytowane przez TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules jesteś geniuszem, jeśli piszesz 10 tys. tekstów w 2 godziny. Ja niestety przywiązuję uwagę do poziomu tekstów i zajmuje mi to trochę więcej czasu. By zarzucić komuś kłamstwo trzeba to udowodnić. Na dodatek informuję, że w firmie, z którą stale współpracuję mam najniższą stawkę, bo nie chce mi się umieszczać title, meta tagów, zdjęć i altów. Ci, którzy to robią wyciągają nawet 20 zł za 1000 zzs.  Zlecenia dostaję dopiero po 15 każdego miesiąca, więc wcześniej piszę na TB. Jak klepiesz 10 tys. tekstów w 2 godziny to szału nie ma, merytorycznie nie są wiele warte, chyba, że jesteś omnibusem. Joannie przesyłam namiary na dobre firmy, ale to zlecenia doraźne.   

Edytowane przez Gocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tyś znaków w dwie godziny a więc 120 minuty podzielone na 10 (przy twoim uważaniu 1000 znaków) daje mi ponad 15 minut na uzyskanie informacji w 1000 znaków na podstawie wiedzy które daje internet co jest w tym dziwnego? (5 minut na znalezienie i przeanalizowanie treści, 10 na jej napisanie 1000 znaków!!! )

 

Czekaj czekaj, masz najniższą stawkę a piszesz zapleczowe teksty za 10 zł i innym dajesz namiary na swoich klientów bo nie masz czasu, dla nich ale wolisz pisać tutaj? 

 

10 tyś znaków (nie tekstów coś ty brała) 10 tyś tekstów preclowych w jakości zapleczowej piszę za w cenie 20 zł na godzinę a nie 100 zł 

 

Pisziesz TYLKO W TYM TEMACIE, NIGDZIE SIĘ NIE OGŁASZASZ,. nie pasz nawet portofino wszystkie twoje odpowiedzi i tematy oscylują wokół platformy, która po odjeciu prowizji i podatku płaci za DOBRY TEKST ZAPLECZOWY ( 1,20) i wciąż narzeka na jakość :D ten portal umiera, teksty to tam pośrednicy kupują co mają niby 10 zł za 1000 znaków jak Gosia a potem piszą do nas i marudzą, że 4 zł za 1000 to za dużo 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules czytanie i pisanie ze zrozumieniem to podstawa. Napisałeś, że  piszesz 10 tys. tekstów w 2 godziny. Ja piszę o stawce za 1000 zzs. Joannie dałam namiary na firmy z Gumtre, dla których pisałam doraźnie. Nie podaję namiarów firmy, z którą stale współpracuję, to chyba oczywiste. 10 zł to nie jest dużo za dobry tekst. Za teksty na strony prywatnych uczelni płacą nawet 45 zł. Nie mam portfolio, bo nie utrzymuję się z pisania, to moje dodatkowe dochody na uzupełnienie budżetu lub załatanie dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha teksty na strony prywatnych uczelni :D 45 zł? ja myslałem ze minimum 2 tyś zł :D 

 

Joanna masz firmę z gumtre :D ( ja myślałem, że tam dwa EEE są ;) znaczy dałaś na firmę, z którą niby współpracowałaś ale dałaś jej na link na portal ogłoszeniowy a nie zleceniodawcy :D

 

Ja wiem, że na tych FB, portalach etc olx gumetree i innych pojawiają się ogłoszenia wielu tutaj COPY co niby zajebiści ale tylko pośredniczą

 

Dobry cyrk

 

POKAZ KTO CI PŁACI 10 ZŁ ZA 1000 ZNAKÓW ZAPLECZOWYCH  bo teksty na strony internetowe to nie 10 zł i nie uczelnie :D

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules nie wiem jak możesz pisać dobre teksty, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie chyba napisałam, że dałam namiary na dwie firmy, które znalazłam na portalach ogłoszeniowych, obie to startupy, mają fundusze unijne i realizują różne projekty. W jednej płacili 4 zł, w poniedziałek ruszam w drugiej za 10 zł brutto. To są tylko jednorazowe zlecenia. Bardzo interesują mnie stawki, za które Ty piszesz, bo już pogubiłam się, czy ja piszę za niskie, czy Tobie wydają się za nieprawdopodobne. Co miesiąc dostaję ok. 10 tekstów na różne tematy, długość od 800 do 1500 słów, 10 zł na rękę za 1000 zzs, więc nie bardzo wiem czego nie rozumiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 20:34, Herkules napisał:

Czekaj, liczysz na to że ona bez pytania potencjalnego zleceniodawcy da ci na niego namiary i straci sama zarobek, skoro często musi pisać tutaj 10 razy taniej? :D

może firma zleca pisanie tekstów każdemu, kto sie nawinie? trzeba najpierw sprawdzić

W dniu 1.07.2020 o 22:43, TextBookers.com napisał:

Jest ich całkiem sporo i przybywa takich zleceń głównie w wysokich jakościach.

niestety  dobry miesiąc nie widziałam tekstów ekspresowych, a jak już wspomniałam, stronę TB mam otwartą przez cały dzień i nawet część nocy. No, chyba że są one tylko w kategorii specjalistycznych - sorki, ale nie dopuściliście mnie jeszcze to tego działu, więc jest jak mówiłam - czuję się pokrzywdzona-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe programy partnerskie i inne cuda co mają zwabić nowych copywriterów są super. Ale może lepiej zwabić nowych moderatorów, bo mam teksty które wiszą od piątku i nikt ich nie sprawdza, więc też nikt ich nie może zaakceptować. To zaczyna być naprawdę irytujące, zleceń tyle co kot napłakał, a nawet te zrealizowane utykają w miejscu po napisaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gocha napisał:

Najlepiej to zwabić nowych klientów, bo copywriterzy nie mają co pisać. 

No jak ty za teksty na zaplecza wołasz 10 zł za 1000 znaków to co chcesz pisać :D

 

Wakacje czas iść na jagody albo grzyby :D 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności