Skocz do zawartości

Brawo Robert !


RiT

Rekomendowane odpowiedzi

Robert Kubica po wygraniu rajdu w Hiszpanii, został mistrzem w klasie WRC2. Jak sądzicie, wróci do F1 czy zostanie w rajdach i będzie się ścigał w WRC?

Osobiście uważam, że rajdy są ciekawsze, tu liczy się więcej talent kierowcy niż samochód, F1 jest bardziej prestiżowa, kto ma dobry bolid to ma 70% sukcesu.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie wróci do F1 nie to abym mu tego nie życzył, po prostu niesprawna ręka (i tutaj nikt mi nie wmówi, że jest taka opcja w rajdach auto zostało dostosowane do niego, w F1 nie ma takiej opcji), zapoznaj się z kokpitem w F1, a samochodem rajdowym, to niebo a ziemia, nie zajął tylko 1 miejsca w WRC2 ale 10 w ogólnej klasyfikacji (i to jakim autem jadąc) tak z rok, dwa i szaleje ja tam stawiam na Citroena ;)

Prestiż F1 w Polsce? pojawił się w momencie gdy zaczął jeździć RK ( o czym nawet mówiły osoby które odpowiadały za zakup transmisji dla TV4) ja ogólnie, wolę rajdy (pamiętam nasze pierwsze polskie sukcesy, Kuzaj, Hołowczyc, czy osoby które odniosły znaczący sukces choćby w Dakarze jak Darek Rodewald,) są znacznie ciekawsze, nieprzewidywalne, tam toczy się walka (nie ma typowej strategii jak w F1 ) tylko gaz i ogień, no i nie są takie monotonne ;)

F1 dla mnie się skończyła w momencie gdy zabrakło tankowania paliwa po prostu OVER ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules zgadzam się z tobą, że w kokpicie F1 jest więcej pierdół, w szczególności pierdyyliard przycisków na kierownicy, ale kto wie, są na świecie rzeczy które się fizjonomom nie śniły jak powiadał jeden znany polak :D

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

przeżył Kanadę w F1 to przeżyje i WRC :D oczywiście życzę mu jak najlepiej i widać że chłopak ma talent, ale coś za często rozbija te samochody.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności