Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga - [ nierzetelny partner ] posługujący się loginem e-matweb ogłasza się jako copywriter, oszukał mnie dosyć sporą kwotę. Schemat jego działania jest taki - wykonuje szybko kilka tekstów na próbę później prosi o coraz większe zaliczki, motywując to tym, że nie ma pieniędzy na jedzenie, na święta itp, ja głupi chciałem być dobry i przele wysłałem. Nawet nie wiem kiedy zrobiło się z tego ponad 1000 zł. Oczywiście artykułów nie wykonał - zaledwie 1/4 tego co miał zrobić. Link do profilu: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=32725

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @intru intru ;)-wiecej latek w tym biznesie siedzisz a tak się dałeś nabrać :P.

Nie chcę cię krytykować ale nie współpracuj z kimś kto nie ma kasy na jedzenie, czy święta.

To prawda to prawda ;).

Pozdrawiam

BTW Masz temat uwaga nierzetelny użytkownik więc po zakładasz nowy?

Edytowane przez tomek_25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, napisałam nie raz artykuły i też nie otrzymałam zapłaty. Zgłosiłam na policję, po paru miesiącach kasa do mnie trafiła z odsetkami.

Niestety ludzie są jacy są, teraz SeoFrog wyłudził ode mnie nie małą sumę 205,00 PLN i nie widzę nawet chęci naprawy tej szkody z jego strony zwracając pieniądze. Gdyby taka była, na pewno dała bym szansę i nie zgłosiła zawiadomienia. Jednak na forum jest już nie tylko jedna osoba przez niego oszukana, więc na myśl przychodzi mi tylko jedno : jest ich więcej.

Mówicie płacić dopiero za gotowe artykuły, to w takim razie jak ja mam się zabezpieczać? Umowy? Jak ludzie wolą dawać gimnazjalistom pisać a później narzekają. Ja osobiście powiem jedno, zawsze chcę zaliczkę i tego nie zmienię. Nie pasuje, zgłaszajcie się dalej do naciągaczy jak szkoda wam tych 0,50 PLN na artykule.

Powiem tak, jeśli ktoś chce umie szanować czyjąś pracę to płaci tyle ile to wymaga. Jednak na forum są tacy, którzy szanują tylko swoją robotę a innych po prostu za przeproszeniem wykorzystują jak w Niemczech czy Włoszech takich "roboli" jak Rumunów czy Polaków. Ten kraj już dawno zszedł na psy a ludzie kombinują jak mogą, na każdy sposób. Nie chcę nikogo obrażać, ale jeśli ten kraj ma dalej się tak pogrążać to wy chcecie miejsca pracy? Lepsze płace? SAMI LEPIEJ PŁAĆCIE! Bo pisanie artykułów to nie taka łatwa praca. Zajmuje dużo czasu, dużo myśli i przede wszystkich trzeba mieć szeroką wiedzę i zakres słownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem co ma cena, do jakości i uczciwości, czy kupię chleb prosto z pieca, czy potem za prawie dwa razy tyle w sklepie smak jest ten sam, wciąż jest podawana cena jako argument do nieuczciwości innych, jak ktoś chce oszukać to zrobi to w każdy możliwy sposób, nawet będzie próbował łapać za serce..dlatego stara zasada "nie mam, nie chcę, jak zrobię to ocenisz i zapłacisz" (żadnych zaliczek, a w tym kraju nie ma ludzi głodnych, są mopsy, są św. Alberty, można tam zjeść)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules, Ty piszesz bez znaków przestankowych 10 tekstów na godzinę, a karolina.rucinska dba o zaczynanie zdań z dużej litery - jednak oboje macie klientów, ponieważ to zależy od tego, czego oczekuje dany, konkretny klient :) Wielu wystarczają nawet teksty z mieszarek, inni chcą rzetelnej znajomości tematu. Tu cena ma znaczenie.

A jeśli chodzi o [ nierzetelny partner ]ów - zawsze znajdą sposoby aby wyłudzić pieniądze. Najpierw bezproblemowo kupią 100 drogich tekstów, żeby potem nie zapłacić za 500.

Dlatego ja sprzedaję tylko w TM. Dzięki moderacji klient ma pewność, że tekst jest sensowny, unikalny i nie z mieszarki, może sobie fakturę wrzucić w koszty, a ja mam pieniądze na koncie bez ponaglania, użerania się z klientami i wylewania żalów na PiO.

Do niniejszego wątku zaglądam tylko dla rozrywki; jest lepszy od najlepszego brazylijskiego serialu :)

Edytowane przez ear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed użytkownikiem KlaudiaCisowska.

Kilka miesięcy temu kupiłem u niej artykuły, dziś sprawdzając ich unikalność okazuje się, że są na stronach zapleczowych, ktre pewnie aktualnie sprzedaje. (...)

Szukasz szczoteczki do zębów? Sprawdź nowy blog o szczoteczkach do zębów , gdzie znajdziesz rankingi, artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przestrzec wszystkich przed użytkownikiem Mendek. Dnia 7.09 przelałem kwotę 500zł na jego konto, w związku z ogłoszeniem - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=148861. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem licencji. W poniedziałek 9.04, użytkownik napisał maila, tłumacząc wydłużony czas wysyłki brakiem dostępu do internetu w domu rodzinnym (hmmm). Była to ostatnia wiadomość, którą od niego otrzymałem, mimo wielu maili "przypominajek" w dniach następnych. Obecnie nie mam czasu lecieć z tym na komisariat, matury i robota zżerają dosłownie wszystko, jednak jeśli nie otrzymam licencji lub zwrotu pieniędzy w ciągu najbliższych dwóch tygodni, sprawę z pewnością "domknę" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności