Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Virus :) dostał art

Pawle :) przelew o fart cofnąłem, masz rację (miałem zwrócić, bo ciągle upiera się, że nie dostał)

Dlatego wyślę mu teraz art poprzez rapid ;) by sprawdzić jeden i drugi jeśli linki też im nie dojdą :) wyślę ostatecznie przez PIO a jak dalej się będą upierać to hehe niech zmienią pocztę

P.S. ja nie zamierzam skakać nad każdym klientem, jeśli jest niezadowolony to antyreklamy mi robić nie powinien takie mam zdanie *bo co do nierzetelności, zlecenia wykonuje

Virus nie kłam, że miały być wysłane tego samego dnia ;) od tego zacznijmy

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ale oferujesz "Kompleksowa pomoc SEO" a nie stać ciebie na własny e-mail,stronę www,firmę i piszesz artykuły po 2,5 PLN :).Normalnie szczyt profesjonalizmu.

cytat z oferty naszej nowej gwiazdy SEO

"Krótko mówiąc, są Państwo zieloni w sprawach SEO. Jestem w stanie to zmienić, od pomocy podczas pozycjonowania strony po pełne szkolenie z dziedziny SEO. Wytłumaczę po kolei na temat wyszukiwarki, do tego przygotuje Państwa do efektywnego używania narzędzi SEO i czerpaniu z nich jak najwięcej możliwości, które nam dają.

dalej cytat "Forum PIO jest dobrym przykładem szkolenia, jednak czas jaki na to by Państwo poświęcali *mogli by zagospodarować na samo pozycjonowanie STRONY! Nie trać czasu, bo czas to pieniądz."

No rób wiochy.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy ja robię wiochę, zachowaj to dla siebie bo pomogłem wielu osobom więc patrz na siebie lepiej

edit: artykuły wysłane po raz 3 do wirusa i do damcar :) ciekawe czy teraz tez im nie doszły he

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności