Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można nazwać kogoś oszustem, gdzie 3 razy prosiłem od rana o numer konta? Panu po prostu się go nie chciało podać, zrobił to dopiero teraz. Po prostu żal! Robić z kogoś nierzetelnego, gdzie to PAN jest tą osobą! Nie będę tego komentować, pozostawię sprawę we wniosku o pomówienie.

E: dodam jeszcze, jak można się ubiegać o towar jak proszę o dane do zwrotu (gdzie tu więc nierzetelność, czy jakiekolwiek oszustwo!)

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nazwać kogoś oszustem, gdzie 3 razy prosiłem od rana o numer konta? Panu po prostu się go nie chciało podać, zrobił to dopiero teraz. Po prostu żal! Robić z kogoś nierzetelnego, gdzie to PAN jest tą osobą! Nie będę tego komentować, pozostawię sprawę we wniosku o pomówienie.

E: dodam jeszcze, jak można się ubiegać o towar jak proszę o dane do zwrotu (gdzie tu więc nierzetelność, czy jakiekolwiek oszustwo!)

1. Kase via QuickMoney w Inteligo przesłałem w sobotę 11.10.2010

2. Towar podobno juz był - zatem nie rozumiałem zwłoki z jego wysłaniem

3. Napisałem wiele maili i informacji na GG z info typu: "co z towarem" , "co z kasą" - bez odpowiedzi

4. Napisałem informacje, ze tego tak nie zostawie - bez odpowiedzi

5. a-s się ze mna kontaktuje via GG (webGG) i pisze, że nie ma dostępu do Inteligo i nie może wysłać kasy - chce konto, które ma przecież w przelewie przychodzącym

6.a-s zaczął się ze mną kontaktować tydzień póżniej dopiero jak zobaczył, ze napisałem tutaj

7. a-s - pisze, ze nie może wysłać kasy wczesniej niz w poniedzialek 20.10.2010 ... na pytanie dlaczego - odpowiada "bo nie ma dostępu" przypominam, ze cały czas koresponduje via webgg ( ;) )

8. wszystkie, ze zdarzenia mialy miejsce i sa prawdziwe

9. Ja nazywam się Emil Szymański i potwierdzam to bez jakiejś 'anonimowosci' - ze tak to jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve_lek to nieuczciwy użytkownik !!! Nikomu nie chce pomagać oraz nikomu nie chce pozycjonować stron, a jak już pomorze komuś to wprowadza ludzi w błąd :) Ja bym na admina miejscu skasował mu konto ;)

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kase via QuickMoney w Inteligo przesłałem w sobotę 11.10.2010

;) bez komentarza

2. Towar podobno juz był - zatem nie rozumiałem zwłoki z jego wysłaniem

ja się nie umawiałem, że wyślę GO OD RAZU od tego zacznijmy

3. Napisałem wiele maili i informacji na GG z info typu: "co z towarem" , "co z kasą" - bez odpowiedzi

KŁAMSTWO - po raz kolejne publiczne kłamstwo, ciekawe ile się ich nazbiera

4. Napisałem informacje, ze tego tak nie zostawie - bez odpowiedzi

;) ja to samo nie zostawię

5. a-s się ze mna kontaktuje via GG (webGG) i pisze, że nie ma dostępu do Inteligo i nie może wysłać kasy - chce konto, które ma przecież w przelewie przychodzącym

wczoraj rano prosiłem o dane (2 razy do konta) ILE PROBLEMU BYŁO WYSŁAĆ NR. KONTA? przecież jak człowiek pisze, że nie ma dostępu TO NIE MA TO PRZECIEŻ JASNE (nie wszystko musi być tak JAK BY TA OSOBA CHCIAŁA), potem wieczorkiem przed Twoim postem (gdybyś po ludzku podesłał numer konta i jak człowiek się dogadał by nic nie było, już na drugi dzień twierdziłeś, że jestem oszustem) DLATEGO NIE ZAMIERZAM prowadzić z kimś takim NIEKOMPETENTYM, która osoba po 1 dniu *he braku kontaktu, przecież nie muszę być ONLINE 24H NA necie, a TYM BARDZIEJ, ŻE NIE USTALILIŚMY KONKRETNEGO TERMINUS

6.a-s zaczął się ze mną kontaktować tydzień póżniej dopiero jak zobaczył, ze napisałem tutaj

Zacząłem pisać po poście tutaj, OSZUSTWO PO RAZ KOLEJNE! Oj zbiera się do pozwu zbiera !!!

7. a-s - pisze, ze nie może wysłać kasy wczesniej niz w poniedzialek 20.10.2010 ... na pytanie dlaczego - odpowiada "bo nie ma dostępu" przypominam, ze cały czas koresponduje via webgg ( )

Czy to, że ktoś ma nawet dostęp do konta INTELIGO czy Neta musi wiązać się z możliwością zwrotu, NIE! Brak karty kodów, lub brak upoważnienia do zalogowania i CO wtedy (może to nie moje konto a żony?)

DO TEGO PAMIĘTAJ, ŻE NIE MUSZĘ ZWRACAĆ CI KASY Z TEGO KONTA NA KTÓRE WYSŁAŁEŚ (A SWOJE UROJENIA I WYMAGANIA, ZACHOWAJ DLA SIEBIE (bo nikt nie będzie skakać nad Tobą, tak jak TY CHCESZ)

8. wszystkie, ze zdarzenia mialy miejsce i sa prawdziwe

nie prawda, jedno wielkie kłamstwo - piszesz to co Ci się podoba a nie fakty (jakie jestem w stanie podważyć)

9. Ja nazywam się Emil Szymański i potwierdzam to bez jakiejś 'anonimowosci' - ze tak to jest!

Potwierdzać będziesz to nie tutaj, a w sądzie już teraz (jest dział na forum, gdzie swoje prywatne potyczki załatwia się poza forum) poczytaj sobie *ja nie zawiniłem NIC!

Chciałem Ci jak człowiek oddać kasę, prosiłem o numer konta a Pan zrobił jak zrobił. Trudno, jak dla mnie nie dość, że chciałem zwrócić kasę (nękał mnie na gadu, e-mailowo i specjalnie założył profil aby jak napisał udowodnić, że jestem [ nierzetelny partner ]) bo jak napisał, nie trafił na frajera (chodź ja nie powiedziałem, że nie zwrócę mu kasy czy coś) wręcz przeciwnie, prosiłem parokrotnie o numer konta :)

wojtecki1 tak się robi, jeśli ma się f-vat czy coś

to było zlecenie od tak, on płaci ja wysyłam (jednak po tym jak się zachował po prostu zrezygnowałem ze współpracy i wolałem zwrócić kasę jak cywilizowany człowiek)

Nie znam osoby, to pobieram zaliczkę albo płatność z góry. Różnie to bywa. To jest moja ostatnia odpowiedź na post E. SZ. - dalej już w inny miejscu będzie rozmowa

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuly-sprzedam powiedz, Ty sobie jakies jaja robisz, czy może obracasz wpłacona kasą na giełdzie? Ktoś cos zamawia, wysyła kase, czeka na towar, towaru nie ma, po 1,2 tygodniach oddajesz kase i niby wszystko jest ok?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto na drugi dzień pisze do Ciebie [ nierzetelny partner ]? jak byś się poczuł nie ustalałem terminu ani nic (wysłał bym towar, gdyby osoba potraktowała mnie poważnie)

po tym w piątek rano uświadomiłem, poprzez poproszenie numeru konta do zwrotu *otrzymałem odzywki typu, sprawdź sobie konto czy coś (gdzie nie miałem jak) dlatego po prostu grzecznie prosiłem od niego o numer konta

czy ja tu gdzieś zawiniłem (*przecież nie zawsze dochodzi do deal) w tym wypadku tak musiało wyjść

kasę przecież mu zwrócę (jak powiedziałem w poniedziałek)

gdyby ta osoba traktowała mnie poważnie a nie już na następny dzień pisała o jakiś oszustwach i ze zrobi ze mnie oszusta to była by inna sprawa

sam byś nie prowadził z kimś takim jakichkolwiek transakcji tylko zwrocił kasę i tyle (czy się mylę)?

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kase via QuickMoney w Inteligo przesłałem w sobotę 11.10.2010

!!! bez komentarza

2. Towar podobno juz był - zatem nie rozumiałem zwłoki z jego wysłaniem

ja się nie umawiałem, że wyślę GO OD RAZU od tego zacznijmy

3. Napisałem wiele maili i informacji na GG z info typu: "co z towarem" , "co z kasą" - bez odpowiedzi

KŁAMSTWO - po raz kolejne publiczne kłamstwo, ciekawe ile się ich nazbiera

4. Napisałem informacje, ze tego tak nie zostawie - bez odpowiedzi

;) ja to samo nie zostawię

5. a-s się ze mna kontaktuje via GG (webGG) i pisze, że nie ma dostępu do Inteligo i nie może wysłać kasy - chce konto, które ma przecież w przelewie przychodzącym

wczoraj rano prosiłem o dane (2 razy do konta) ILE PROBLEMU BYŁO WYSŁAĆ NR. KONTA? przecież jak człowiek pisze, że nie ma dostępu TO NIE MA TO PRZECIEŻ JASNE (nie wszystko musi być tak JAK BY TA OSOBA CHCIAŁA), potem wieczorkiem przed Twoim postem (gdybyś po ludzku podesłał numer konta i jak człowiek się dogadał by nic nie było, już na drugi dzień twierdziłeś, że jestem oszustem) DLATEGO NIE ZAMIERZAM prowadzić z kimś takim NIEKOMPETENTYM, która osoba po 1 dniu *he braku kontaktu, przecież nie muszę być ONLINE 24H NA necie, a TYM BARDZIEJ, ŻE NIE USTALILIŚMY KONKRETNEGO TERMINUS

6.a-s zaczął się ze mną kontaktować tydzień póżniej dopiero jak zobaczył, ze napisałem tutaj

Zacząłem pisać po poście tutaj, OSZUSTWO PO RAZ KOLEJNE! Oj zbiera się do pozwu zbiera :)

7. a-s - pisze, ze nie może wysłać kasy wczesniej niz w poniedzialek 20.10.2010 ... na pytanie dlaczego - odpowiada "bo nie ma dostępu" przypominam, ze cały czas koresponduje via webgg ( )

Czy to, że ktoś ma nawet dostęp do konta INTELIGO czy Neta musi wiązać się z możliwością zwrotu, NIE! Brak karty kodów, lub brak upoważnienia do zalogowania i CO wtedy (może to nie moje konto a żony?)

DO TEGO PAMIĘTAJ, ŻE NIE MUSZĘ ZWRACAĆ CI KASY Z TEGO KONTA NA KTÓRE WYSŁAŁEŚ (A SWOJE UROJENIA I WYMAGANIA, ZACHOWAJ DLA SIEBIE (bo nikt nie będzie skakać nad Tobą, tak jak TY CHCESZ)

8. wszystkie, ze zdarzenia mialy miejsce i sa prawdziwe

nie prawda, jedno wielkie kłamstwo - piszesz to co Ci się podoba a nie fakty (jakie jestem w stanie podważyć)

9. Ja nazywam się Emil Szymański i potwierdzam to bez jakiejś 'anonimowosci' - ze tak to jest!

Potwierdzać będziesz to nie tutaj, a w sądzie już teraz (jest dział na forum, gdzie swoje prywatne potyczki załatwia się poza forum) poczytaj sobie *ja nie zawiniłem NIC!

Chciałem Ci jak człowiek oddać kasę, prosiłem o numer konta a Pan zrobił jak zrobił. Trudno, jak dla mnie nie dość, że chciałem zwrócić kasę (nękał mnie na gadu, e-mailowo i specjalnie założył profil aby jak napisał udowodnić, że jestem [ nierzetelny partner ]) bo jak napisał, nie trafił na frajera (chodź ja nie powiedziałem, że nie zwrócę mu kasy czy coś) wręcz przeciwnie, prosiłem parokrotnie o numer konta ;)

wojtecki1 tak się robi, jeśli ma się f-vat czy coś

to było zlecenie od tak, on płaci ja wysyłam (jednak po tym jak się zachował po prostu zrezygnowałem ze współpracy i wolałem zwrócić kasę jak cywilizowany człowiek)

Nie znam osoby, to pobieram zaliczkę albo płatność z góry. Różnie to bywa. To jest moja ostatnia odpowiedź na post E. SZ. - dalej już w inny miejscu będzie rozmowa

-----------

Ad3: popatrzcie:

11 września 2010 19:00:41 GMT+02:00

??? sluchaj co sie dzieje - mielismy dzisiaj zalatwic sprawe ....

Wiadomość napisana w dniu 2010-09-11, o godz. 13:53, przez sprzedam.artykuly Gazeta.pl:

WITAM.

Dane za do wpłaty, za XXX

MXXX KXXX

5XXX

KWOTA XXX

TEMAT: EMIL SZYMAŃSKI

Pozdrawiam,

Mathia

----

Kolejny mail z 13tego:

13 września 2010 10:20:46 GMT+02:00

????????????

Gdzie ta baza ?;)!

-----

'' XXX zastępiłem dane prywatne z jego maila.

--- od 15stego września zaczałem już pisać maile w stylu " oszukałes mnie"

NIC NIE DZIAŁAŁO!

a-s - jest niepoważnym partnerem, który tydzień czasu nie miał dosępu do konta inteligo ??? - wszyscy wiemy, że tak nie jest!

karta kodów - tak jest w Inteligo - to 6cyfr, które podpisuje dodatkowo każdy przelew - przez tydzień czasu spokojnie zona mogła mu przesłac SMSem. OK - może chciał wykonać przelew z innego banku. W porządku - czy przez tydzień czasu nie mógł wejść na swóje konto w Inteligo?? via zwykłe WWW żeby odczytać nr konta ? Wszyscy wiemy, że to też ściema. Gdzieś a-s pogubił sie w tym wszystkim.

Uwaga! Ja rozumiem, że może coś nie wyjść - może się okazać, że ktoś może nie zrealizować zlecenia - różne przypadki - ale zobaczcie, ile i kiedy logował się a-s na tym forum - niech nie pisze, że musi być 24h w Necie - wystarczy, że zrobiłby to tylko raz jak logował się 12.10 do tego forum.

A-S - poprostu przyznaj się, ze jestes nierzetelny - że nie radzisz sobie z tematami tego typu, ze chcialeś przeciągnac sprawe - tak żebym 'zapomniał' o sprawie - otóż dla zasady tego nie zrobię! i uwaga tu nie chodzi o kase - chodzi o zasady i uczciwość - taką zwykłą uczciwość.

A-S rozumiesz ?

artykuly-sprzedam powiedz, Ty sobie jakies jaja robisz, czy może obracasz wpłacona kasą na giełdzie? Ktoś cos zamawia, wysyła kase, czeka na towar, towaru nie ma, po 1,2 tygodniach oddajesz kase i niby wszystko jest ok?

zakrecony - dzięki - za ZROZUMIENIE! piętnujmy takie zachowania jak a-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności