Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

a-s - jest niepoważnym partnerem, który tydzień czasu nie miał dosępu do konta inteligo ??? - wszyscy wiemy, że tak nie jest!

bo w piątek dopiero byłem online i mogłem to wykonać? przecież nie zawsze JEST MOŻLIWOŚĆ JAK TY BYŚ TO CHCIAŁ ZWROTU KASY (mieliśmy dojść do końca sprawy, ale wpiątek po ludzku poprosiłem o numer konta)

karta kodów - tak jest w Inteligo - to 6cyfr, które podpisuje dodatkowo każdy przelew - przez tydzień czasu spokojnie zona mogła mu przesłac SMSem. OK - może chciał wykonać przelew z innego banku. W porządku - czy przez tydzień czasu nie mógł wejść na swóje konto w Inteligo?? via zwykłe WWW żeby odczytać nr konta ? Wszyscy wiemy, że to też ściema. Gdzieś a-s pogubił sie w tym wszystkim.

Uwaga! Ja rozumiem, że może coś nie wyjść - może się okazać, że ktoś może nie zrealizować zlecenia - różne przypadki - ale zobaczcie, ile i kiedy logował się a-s na tym forum - niech nie pisze, że musi być 24h w Necie - wystarczy, że zrobiłby to tylko raz jak logował się 12.10 do tego forum.

Do CIEBIE NIE DOCIERA, ze nie musi być TAK JAK TY CHCESZ? W piątek pytałem się 3 razy przed TWOIM POSTEM o numer konta do zwrotu kasy jaki był problem?

A-S - poprostu przyznaj się, ze jestes nierzetelny - że nie radzisz sobie z tematami tego typu, ze chcialeś przeciągnac sprawe - tak żebym 'zapomniał' o sprawie - otóż dla zasady tego nie zrobię! i uwaga tu nie chodzi o kase - chodzi o zasady i uczciwość - taką zwykłą uczciwość.

A-S rozumiesz ?

;) GDYBYM CHCIAŁ TO BYM DO CIEBIE NIE PISAŁ a napisałem w piatek 3 razy o numer konta więc nie GADAJ mi o nierzetelności (bo gdyby tak było nie odpisywał bym na gadu gadu) ani nie prosił o numer konta!

Wmawiasz mi na chama taka jest prawda, a ja się winny nie czuje i tak będzie do końca.

Piętnować to wiesz gdzie sobie możesz, kończę tą potyczkę bo dla mnei ona jest wyjaśniona i wiesz dalej jak sprawa się przeciągnie

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić jak ja. Dostaję zrobiony towar, przeglądam czy zgodny z zamówieniem i dopiero wysyłam kasę. Z tymi którzy się na to nie zgadzają po prostu nie współpracuję.

MASZ RACJE! ... ;) - dobrze, że przynajmniej teraz użytwkonicy tego forum będa wiedzieć - że z artykuly-sprzedam trzeba tak robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest problem, że to nie jedyny w ostatnich dniach niezadowolony Klient, ja rozumiem, że nie zawsze dojdzie do zakończenia tranzakcji, ale ostatnio coś to częstawo wychodzi ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte sprawy wyjaśniłem tego samego dnia (napisz do jednego czy drugiego, po prostu miałem problem z pocztą i naprawiłem go tego samego ranka co napisałem tutaj odpis)

jak to ująć, problem z pocztą rozwiązałem a z tym panem po tych obelgach 15 września które pisał (po prostu zrezygnowałem ze współpracy pisząc o zwrocie gotówki wczorajszego poranka)

nie jestem wstanie zadowolić każdego, ale zawsze w cywilizowany sposób próbuje się dogadać jak mam jakiś problem *(albo na nie dojść do deal bo nie mam czasu i zwrócę kasę)

być może dlatego, że ostatnie 10 dni nie mam prawie czasu na siedzenie tutaj (*być może zaniedbałem te sprawy trochę, ale to nie znaczy - że jak ja proszę o numer konta tego Pana on pisze nieprawdę, że dopiero po poście do niego napisałem) bez przesady w KONIA ROBIĆ to on sobie może ale nie mnie i nie pozwolę nastawiać i wprowadzać ludzi w błąd jak to robi ta osoba (po prostu czuję się w tym momencie nękany przez tą osobę)

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-s - jest niepoważnym partnerem, który tydzień czasu nie miał dosępu do konta inteligo ??? - wszyscy wiemy, że tak nie jest!

bo w piątek dopiero byłem online i mogłem to wykonać? przecież nie zawsze JEST MOŻLIWOŚĆ JAK TY BYŚ TO CHCIAŁ ZWROTU KASY (mieliśmy dojść do końca sprawy, ale wpiątek po ludzku poprosiłem o numer konta)

karta kodów - tak jest w Inteligo - to 6cyfr, które podpisuje dodatkowo każdy przelew - przez tydzień czasu spokojnie zona mogła mu przesłac SMSem. OK - może chciał wykonać przelew z innego banku. W porządku - czy przez tydzień czasu nie mógł wejść na swóje konto w Inteligo?? via zwykłe WWW żeby odczytać nr konta ? Wszyscy wiemy, że to też ściema. Gdzieś a-s pogubił sie w tym wszystkim.

Uwaga! Ja rozumiem, że może coś nie wyjść - może się okazać, że ktoś może nie zrealizować zlecenia - różne przypadki - ale zobaczcie, ile i kiedy logował się a-s na tym forum - niech nie pisze, że musi być 24h w Necie - wystarczy, że zrobiłby to tylko raz jak logował się 12.10 do tego forum.

Do CIEBIE NIE DOCIERA, ze nie musi być TAK JAK TY CHCESZ? W piątek pytałem się 3 razy przed TWOIM POSTEM o numer konta do zwrotu kasy jaki był problem?

A-S - poprostu przyznaj się, ze jestes nierzetelny - że nie radzisz sobie z tematami tego typu, ze chcialeś przeciągnac sprawe - tak żebym 'zapomniał' o sprawie - otóż dla zasady tego nie zrobię! i uwaga tu nie chodzi o kase - chodzi o zasady i uczciwość - taką zwykłą uczciwość.

A-S rozumiesz ?

;) GDYBYM CHCIAŁ TO BYM DO CIEBIE NIE PISAŁ a napisałem w piatek 3 razy o numer konta więc nie GADAJ mi o nierzetelności (bo gdyby tak było nie odpisywał bym na gadu gadu) ani nie prosił o numer konta!

Wmawiasz mi na chama taka jest prawda, a ja się winny nie czuje i tak będzie do końca.

Piętnować to wiesz gdzie sobie możesz, kończę tą potyczkę bo dla mnei ona jest wyjaśniona i wiesz dalej jak sprawa się przeciągnie

-----

Widzicie - on traktuje to jako 'potyczke' i 'że nie czuje się winny' ... a zwrotu kasy dalej nie ma. To prawda, że artykuly-sprzedam zobowiązał się, że odda kase po ponad tygodniu w poniedziałek 20.11.2010.

Zwróćcie na to uwage! - Poza tym przejrzyjcie ten wątek od początku - ponieważ artykuły-sprzedam - nie pojawił się w nim tylko w kontekście mojej osoby.

I A-S ja nie kończę tej jak mówisz 'potyczki' - wszystkie Twoje posty nie zostaną bez odpowiedzi - bo widzisz musisz się wreszcie nauczyć, że trzeba być uczciwym w transakcjach w internecie - tak po ludzku uczciwą ... rozumiesz? artykuly-sprzedam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste nie czuję się WINNY bo kłamiesz (wprowadzasz ludzi w błąd)

po raz kolejny piszę prosiłem o numer KONTA? ILE RAZY 3? NIE BYŁO TAK

było to przed TWOIM POSTEM o nierzetelnym? TAK!

Tylko Pan, chciał zwrotu natychmiast (co jest nierealne i mówiłem o tym od razu, że dojdzie w poniedziałek kasa). Pan podstąpił inaczej, w tym momencie próbujesz zarzucić mi oszustwo (rób dalej pomawiaj, ciekawe jak to wyjdzie po wniosku)

;) kto mówi, że wszyscy się uwzięli (z tamtymi osobami załatwiłem online sprawę wina leżała po mojej poczcie, gdzie nie ukrywam naprawiłem ten problem od razu)

Wiem cenzura, że mnie nie lubisz i pod ognisz sytuację no ale Twoja sprawa.

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte sprawy wyjaśniłem tego samego dnia (napisz do jednego czy drugiego, po prostu miałem problem z pocztą i naprawiłem go tego samego ranka co napisałem tutaj odpis)

jak to ująć, problem z pocztą rozwiązałem a z tym panem po tych obelgach 15 września które pisał (po prostu zrezygnowałem ze współpracy pisząc o zwrocie gotówki wczorajszego poranka)

nie jestem wstanie zadowolić każdego, ale zawsze w cywilizowany sposób próbuje się dogadać jak mam jakiś problem *(albo na nie dojść do deal bo nie mam czasu i zwrócę kasę)

być może dlatego, że ostatnie 10 dni nie mam prawie czasu na siedzenie tutaj (*być może zaniedbałem te sprawy trochę, ale to nie znaczy - że jak ja proszę o numer konta tego Pana on pisze nieprawdę, że dopiero po poście do niego napisałem) bez przesady w KONIA ROBIĆ to on sobie może ale nie mnie i nie pozwolę nastawiać i wprowadzać ludzi w błąd jak to robi ta osoba (po prostu czuję się w tym momencie nękany przez tą osobę)

---

Mysle sobie, ze chyba już wszyscy a-s wiedzą, że nuer konta mogłeś mieć z Twojego rachunku. Proszę przestań udawać, że nie miałeś dostępu do sieci. Byles na tym forum każdego dnia prawie! Czyli miales dostęp do netu. Wystarczy się zalogować do Inteligo - zrobić 'historie transakcji' i przy odrobinie MINIMALNEJ CHECI skopiować nr rachunku ode mnie.

Rozumiecie Wszyscy - że A-S nie miał takiej chęci ! ;) ... on przez tydzień prosił mnie o nr konta, który miał od 11.10. Uwaga! nie ma potrzeby posiadania karty kodów, żeby sprawdzić historie transakcji. Dobra wola i uczciwość! Wystarczy. Rozumiesz? artykuly-sprzedam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.SZ. rozumiem, chcesz nastawić na mnie ludzi *spoko. Nękaj mnie dalej i pomawiaj, pamiętaj robisz to na własną odpowiedzialność. Kończę ten bezsensowny wątek, bo próbuje mnie ta osoba wyprowadzić z równowagi.

EDIT dodam, że chciałem zwrócić kasę i prosiłem o dane przed postem tutaj (jednak Ty na chama chcesz zrobić ze mnie oszusta, który Ci nie zwróci kasy) pisałeś, że usuniesz posta po otrzymaniu kasy *po prostu robisz to celowo *ja już naprawdę kończę, bo mam brak sił na Pańską bezmyślność

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wszyscy się uwzięli na artykuly-sprzedam! Przecież to oczywiste, że problemy jego klientów nie są spowodowane przez niego! To tylko zbieg okoliczności, że kilka osób w ostatnim tygodniu zgłasza brak profesjonalizmu(poparty twardymi dowodami).

----

Bardzo twardymi dowodami. Co więcej - przed każdą transakcją z artykuly-sprzedam - mogę przyszłemu odbiorcy pokazać wszystkie dowody - co, jak i kiedy!

Cenzura - dzięki za obiektywizm w sytuacji.

E.SZ. rozumiem, chcesz nastawić na mnie ludzi *spoko. Nękaj mnie dalej i pomawiaj, pamiętaj robisz to na własną odpowiedzialność. Kończę ten bezsensowny wątek, bo próbuje mnie ta osoba wyprowadzić z równowagi.

Możesz pisać do mnie po imieniu i nazwisku: Emil Szymański. JA NIE MAM NIC DO UKRYCIA i bycia anonimowym ... bo widzisz - są osoby 'uczciwe' (sic!) ... rozumiesz a-s? U C Z C I W E ;)

Jestem osobą, która została przez Ciebie oszukana - do momentu zwrotu kasy cały czas jestem w takim 'stanie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wszyscy się uwzięli na artykuly-sprzedam! Przecież to oczywiste, że problemy jego klientów nie są spowodowane przez niego! To tylko zbieg okoliczności, że kilka osób w ostatnim tygodniu zgłasza brak profesjonalizmu(poparty twardymi dowodami).

wiesz, że mnie też to zastanowiło???

ma dużo wyjaśnień i w ogóle przecież wszystko robi super...

...a tu masz! jacyś złośliwi ci klienci...

co za paskudni ludzie!

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artykuly-sprzedam

Spytam ze zwykłej ciekawości - ile masz lat?

A swoją drogą to polecam wszystkim spisywać DOKŁADNE umowy o dzieło, wszystko będzie prostsze do wyjaśniania :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to polecam wszystkim spisywać DOKŁADNE umowy o dzieło, wszystko będzie prostsze do wyjaśniania :)

różnie bywa: ja lubię mieć wielu autorów tekstów, bo to zwiększa ich unikalność, no i większość z nich to poziom z gimnazjum, czasem liceum i umowa nie wchodzi w ogóle w rachubę

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to polecam wszystkim spisywać DOKŁADNE umowy o dzieło, wszystko będzie prostsze do wyjaśniania :)

różnie bywa: ja lubię mieć wielu autorów tekstów, bo to zwiększa ich unikalność, no i większość z nich to poziom z gimnazjum, czasem liceum i umowa nie wchodzi w ogóle w rachubę

Generalnie z tymi umowami macie racje. Dodatkowy element ważny podczas takich transakcji (tego nauczyłem sie z nierzetelnym @artykuly-sprzedam) to jasne określenie z KIM mamy doczynienia - jeżeli ktoś chce kase niech poda pełne imie, nazwisko adres itp ... tak żeby nie szukać potem wiatru w polu. Oczywiście, że kazdego można znaleźć (bo każdy zostawia slady :) ) - ale taka mega anonimowość- już na samym poczatku świadczy o tym, że sprzedający to dzieciak - albo nie do końca uczciwy.

Co do wieku @artykuly-sprzedam to nie ważne ile ma lat ... jeżeli zachowuje się jak 15latek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie mam zamiaru brać już udziału w dyskusji Panie Emilu, bo wniosek został już napisany *Właśnie dziś zrobimy u notariusza odpowiednie kopie PIO (by zostało uznane jako dowód)

jak wspomniałeś, piętnujesz mnie *robisz ze mnie nierzetelnego a tak nie jest

nastawiasz ludzi na mnie i pomawiasz (do tego jeśli tak będzie dalej, wniosę zarzut o nękanie)

EDIT wszystko miało by dobry finał, jednak wina nie leży po mojej stronie tylko Pana Panie Szymański

a teraz uciekam do notariusza, by poświadczył dokładnie co tutaj było napisane

info: jak wspomniałem pytałem o konto 3 razy w piątek od rana do wieczora a Pan szymański zamiast podać nr. konta napisał wieczorem takie posta (resztę podeślę po zakończeniu toku procesowego)

nie odmówiłem zapłaty ani nie było z mojej strony brak kontaktu (do tego podałem datę kiedy zwrot nastąpi)

wszystko zgodnie z prawem (a to zachowanie i nastawianie ludzi na mnie) CELOWE robienie ze mnie oszusta (jak to PISAŁEŚ) już znajdzie finał w sądzie

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności