Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

wojtecki1 tak się robi, jeśli ma się f-vat czy coś

[/b]

Nie. Robię tak z każdym. Dostaję towar sprawdzam i dopiero płacę. Za dużo razy musiałem prosić o przysłanie wykonanej pracy czy poprawki. Są osoby którym to nie pasuje i z takimi osobami nie współpracuję.

to było zlecenie od tak, on płaci ja wysyłam (jednak po tym jak się zachował po prostu zrezygnowałem ze współpracy i wolałem zwrócić kasę jak cywilizowany człowiek)

Zapłacił więc przyjąłeś zlecenie. Kasa była na Twoim koncie i powinieneś wywiązać się z umowy, a nie prosić o podanie numeru konta.

PS. Moim zdaniem "cenzura" nie był jak to napisałeś obiektywny tylko troszkę szydził z Ciebie. Ale to ja to tak odczytałem. Mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie mam zamiaru brać już udziału w dyskusji Panie Emilu, bo wniosek został już napisany *Właśnie dziś zrobimy u notariusza odpowiednie kopie PIO (by zostało uznane jako dowód)

jak wspomniałeś, piętnujesz mnie *robisz ze mnie nierzetelnego a tak nie jest

nastawiasz ludzi na mnie i pomawiasz (do tego jeśli tak będzie dalej, wniosę zarzut o nękanie)

EDIT wszystko miało by dobry finał, jednak wina nie leży po mojej stronie tylko Pana Panie Szymański

a teraz uciekam do notariusza, by poświadczył dokładnie co tutaj było napisane

info: jak wspomniałem pytałem o konto 3 razy w piątek od rana do wieczora a Pan szymański zamiast podać nr. konta napisał wieczorem takie posta (resztę podeślę po zakończeniu toku procesowego)

nie odmówiłem zapłaty ani nie było z mojej strony brak kontaktu (do tego podałem datę kiedy zwrot nastąpi)

wszystko zgodnie z prawem (a to zachowanie i nastawianie ludzi na mnie) CELOWE robienie ze mnie oszusta (jak to PISAŁEŚ) już znajdzie finał w sądzie

----

:) :) @artykuly-sprzedam u notariusza (hahah!) .... ech ON rzeczywiście NIC ale to NIC NIE ROZUMIE!

Generalnie jeszcze raz podtrzymuje wszystko! i powtarzam: nieuczciwość i nierzetelność trzeba piętnować i pokazywać innym - bez względu na wszystko! @artykuly-sprzedam to nierzetelny dostawca - bierze pieniądze i nie oddaje (do tej pory tego nie zrobil! chociaż zapewnia, że będzie to 20tego) potem udaje, że chce oddać - w wielu miejscach wyżej przedstawiłem historie tego zlecenia z datami itp. Zapraszam użytkowników do lektury. Ja nazywam się Emil Szymański i podtrzymuje wszystkie fakty i opinie wypowiedziane do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka analiza - jeśli nie macie spisanej umowy (a nikt o niej nie wspominał, stąd moje założenie, że jej nie ma) to zapewne nie rozliczasz tego z US, jeśli nie płacisz od tego podatków to jak w ogóle możesz myśleć o oddaniu sprawy do Sądu (o samej niedorzeczności w tym przypadku oraz pisaniu o "notariuszu" już nie będę nawet wspominał)? A może się mylę? Wtedy proszę mnie poprawić.

Spytam raz jeszcze - artykuly-sprzedam, ILE MASZ LAT?

@FiKaS - przynieś dwie porcje tego popcornu :)

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka analiza - jeśli nie macie spisanej umowy (a nikt o niej nie wspominał, stąd moje założenie, że jej nie ma) to zapewne nie rozliczasz tego z US, jeśli nie płacisz od tego podatków to jak w ogóle możesz myśleć o oddaniu sprawy do Sądu (o samej niedorzeczności w tym przypadku oraz pisaniu o "notariuszu" już nie będę nawet wspominał)? A może się mylę? Wtedy proszę mnie poprawić.

Spytam raz jeszcze - artykuly-sprzedam, ILE MASZ LAT?

@FiKaS - przynieś dwie porcje tego popcornu ;)

:) :) KSW ... :) - mimo wszystko zrobie dzisiaj przerwe z postami o 20.00 - bo chętnie zobacze co się tam wydarzy

z notariuszem i sadem masz racje - inna sprawa, że zwróćcie uwagę, że ja na taką Konfrontację (nie SW :) ) się zgodzę. Przez 5 dni pisałem do @artykuly-sprzedam, na maila i GG - informacje, żeby się ogarnął bo 'zle trafil' ... że nie zostawie tej sprawy tak bez 'niczego' ... a może jest więcej takich userów jak ja, którzy nic nie zrobili i nie walczyli o swoje. Z bilingów konta to wyjdzie bardzo szybko. Wyjdzie jeszcze wiele innych spraw - ale chętnie 'ogarne to' i stane w 'szranki'

@artykuly-sprzedam - warto być nieuczciwym? - jak myslisz? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Dal - nie wiem co tutaj śmiesznego, jeśli notariusz na podstawie swoich praw :: 104 § 3 Prawa o notariacie (wykonał dla mnie potwierdzeni tego co tutaj zostało napisane)

Salab - to ile mam lat, nie powinno mieć tutaj jakiekolwiek znaczenia

Chodzi mi o sam fakt, jakim postępował Pan E. Sz.. Zbrukał on moją osobę, jest to dobre powiedzenie po tym co zrobił. Powiedziałem w piątek o dane, prosząc o numer konta. Nie otrzymałem go, w zamian otrzymałem jedynie brzydką odpowiedź i taki POST tutaj (przedtem informację od tej osoby, że udowodni ona, że jestem oszustem) Takie sprawy udowadnia się w sądzie, wnosząc proste zawiadomienie. Jeśli by miał rację, otrzymał bym mandat (bo chodzi o niską kwotę, która podlega pod wykroczenie)

Ta sprawa jest już wyjaśniona, powiedziałem kiedy zwrócę a Pan E. Sz. podał mi numer konta o jaki prosiłem. Dodatkowo powiem, Ci że do 3k mogę nie odliczać podatku abym zaznaczył w rozliczeniach. Jeśli zlecenie przewyższa 200 PLN po prostu piszę umowę o dzieło. Jest to najprostszy sposób rozliczeń dla mnie.

Nazywanie kogoś oszustem, bez prawnego procesu skazującego (jest bezprawne). Do tego podburzanie ludzi i naprowadzanie ich, że to ja jestem winny (gdzie nie zawiniłem). Działa ta osoba na moją szkodę, a tutaj jest parę osób (które po prostu to tolerowały, próbowały zaognić sytuację)

Mam prawo nie wykonać zlecenia i zwrócić kasę w umownym terminie. Choroba czy coś chodzi po ludziach, nie mam prawa podawać przyczyny tego.

art. 43 kodeksu cywilnego

Aby wskazać odpowiedni podmiot do odpowiedzialności sugeruje się tym : Prawo prasowe (art. 37 i 38)

Kwestia wniosku przejrzy sobie Pan E. Sz. po złożeniu wniosku. Jeszcze dopracowuje się ten wniosek, materiały już zebrałem więc mam na gotowe.

Dodatkowo, Pan E. Sz. nie postępował zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli się nie wykonało usługi daje się wezwanie do zapłaty w ciągu 7-14 dni. Jeśli na takie wezwanie nie odpowiada osoba, należy postępować z dalszymi wskazówkami prawnymi. Nazywając kogoś oszustem po 2-3 dniach, wiąże się z czystymi oszczerstwami.

Już nie zamierzam się tutaj tłumaczyć. Jeśli E. Sz. uważa mnie za nierzetelnego, mógł zrobić tak jak nakazuje Polskie prawo a nie wprowadzać ludzi w błąd. Mówiąc, że nie chciałem oddać kasy oraz brak kontaktu. Do tego notariusz poświadczył informacje o kontaktach z mojej strony z E. Sz., oraz tą wzmiankę (gdzie napisał on - że nie pisałem do niego, zanim nie umieścił tutaj posta). Wszystko jest jasne a zarzuty jakie zostały wobec mnie wyciągnięte - BEZPRAWNE.

Dodatkowo, poinformowany zostałem. By zgłosić to nie tylko jako naruszenie dóbr, tylko nękanie mojej osoby na publicznych forum. Póki co to sobie daruje, jednak jak E. Sz. będzie dalej to robił. Dokonam tego bez skrupułów.

Panie E. Sz. jeśli Pan nie zna prawa, proszę pisać takie wezwania do zwrotu. Następnie po 14 dniach jeśli Pan nie otrzyma, proszę nie zgłaszać tego na policję tylko powództwo cywilne o odszkodowanie zgodnie z art. 455 w zw. z art. 481 kc. To rada od mojego prawnika na następny raz, bo tylko się Pan pogrąży finansowo.

Przykro mi tylko, że jeśli człowiek się stara i po ludzki prosi o numer konta do zwrotu. Ludzie jawnie kłamią wprowadzając innych w błąd, naruszając mój wizerunek :). Szkoda. Nie zamierzam brać udziału już w tym wątku do rozwiązania pomiędzy mną a E. Sz. sporu o naruszenie moich dóbr.

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka analiza - jeśli nie macie spisanej umowy (a nikt o niej nie wspominał, stąd moje założenie, że jej nie ma) to zapewne nie rozliczasz tego z US, jeśli nie płacisz od tego podatków to jak w ogóle możesz myśleć o oddaniu sprawy do Sądu (o samej niedorzeczności w tym przypadku oraz pisaniu o "notariuszu" już nie będę nawet wspominał)? A może się mylę? Wtedy proszę mnie poprawić.

Spytam raz jeszcze - artykuly-sprzedam, ILE MASZ LAT?

@FiKaS - przynieś dwie porcje tego popcornu ;)

Ja cie powiem on ma 20 lat,napisał to w dyskusje zemną,tedy jak mal jeszcze w stopce -Szkolenia pozycjonerskie- ::)) jaja jak berety :)

ogólnie już dawno nie śmiałem się na Pio :)

CYTAT Przykro mi tylko, że jeśli człowiek się stara i po ludzki prosi o numer konta do zwrotu. Ludzie jawnie kłamią wprowadzając innych w błąd, naruszając mój wizerunek sad.gif. Szkoda. Nie zamierzam brać udziału już w tym wątku do rozwiązania pomiędzy mną a E. Sz. sporu o naruszenie moich dóbr.

k..a trzeba było pisać artykuły a nie zwracać kasy.Człowiek potrzebował artykuły i ich zamówił u ciebie (co w jego przypadku już było błędem :) ).

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Dal - nie wiem co tutaj śmiesznego, jeśli notariusz na podstawie swoich praw :: 104 § 3 Prawa o notariacie (wykonał dla mnie potwierdzeni tego co tutaj zostało napisane)

Salab - to ile mam lat, nie powinno mieć tutaj jakiekolwiek znaczenia

Chodzi mi o sam fakt, jakim postępował Pan E. Sz.. Zbrukał on moją osobę, jest to dobre powiedzenie po tym co zrobił. Powiedziałem w piątek o dane, prosząc o numer konta. Nie otrzymałem go, w zamian otrzymałem jedynie brzydką odpowiedź i taki POST tutaj (przedtem informację od tej osoby, że udowodni ona, że jestem oszustem) Takie sprawy udowadnia się w sądzie, wnosząc proste zawiadomienie. Jeśli by miał rację, otrzymał bym mandat (bo chodzi o niską kwotę, która podlega pod wykroczenie)

Ta sprawa jest już wyjaśniona, powiedziałem kiedy zwrócę a Pan E. Sz. podał mi numer konta o jaki prosiłem. Dodatkowo powiem, Ci że do 3k mogę nie odliczać podatku abym zaznaczył w rozliczeniach. Jeśli zlecenie przewyższa 200 PLN po prostu piszę umowę o dzieło. Jest to najprostszy sposób rozliczeń dla mnie.

Nazywanie kogoś oszustem, bez prawnego procesu skazującego (jest bezprawne). Do tego podburzanie ludzi i naprowadzanie ich, że to ja jestem winny (gdzie nie zawiniłem). Działa ta osoba na moją szkodę, a tutaj jest parę osób (które po prostu to tolerowały, próbowały zaognić sytuację)

Mam prawo nie wykonać zlecenia i zwrócić kasę w umownym terminie. Choroba czy coś chodzi po ludziach, nie mam prawa podawać przyczyny tego.

art. 43 kodeksu cywilnego

Aby wskazać odpowiedni podmiot do odpowiedzialności sugeruje się tym : Prawo prasowe (art. 37 i 38)

Kwestia wniosku przejrzy sobie Pan E. Sz. po złożeniu wniosku. Jeszcze dopracowuje się ten wniosek, materiały już zebrałem więc mam na gotowe.

Dodatkowo, Pan E. Sz. nie postępował zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli się nie wykonało usługi daje się wezwanie do zapłaty w ciągu 7-14 dni. Jeśli na takie wezwanie nie odpowiada osoba, należy postępować z dalszymi wskazówkami prawnymi. Nazywając kogoś oszustem po 2-3 dniach, wiąże się z czystymi oszczerstwami.

Już nie zamierzam się tutaj tłumaczyć. Jeśli E. Sz. uważa mnie za nierzetelnego, mógł zrobić tak jak nakazuje Polskie prawo a nie wprowadzać ludzi w błąd. Mówiąc, że nie chciałem oddać kasy oraz brak kontaktu. Do tego notariusz poświadczył informacje o kontaktach z mojej strony z E. Sz., oraz tą wzmiankę (gdzie napisał on - że nie pisałem do niego, zanim nie umieścił tutaj posta). Wszystko jest jasne a zarzuty jakie zostały wobec mnie wyciągnięte - BEZPRAWNE.

Dodatkowo, poinformowany zostałem. By zgłosić to nie tylko jako naruszenie dóbr, tylko nękanie mojej osoby na publicznych forum. Póki co to sobie daruje, jednak jak E. Sz. będzie dalej to robił. Dokonam tego bez skrupułów.

Panie E. Sz. jeśli Pan nie zna prawa, proszę pisać takie wezwania do zwrotu. Następnie po 14 dniach jeśli Pan nie otrzyma, proszę nie zgłaszać tego na policję tylko powództwo cywilne o odszkodowanie zgodnie z art. 455 w zw. z art. 481 kc. To rada od mojego prawnika na następny raz, bo tylko się Pan pogrąży finansowo.

Przykro mi tylko, że jeśli człowiek się stara i po ludzki prosi o numer konta do zwrotu. Ludzie jawnie kłamią wprowadzając innych w błąd, naruszając mój wizerunek :). Szkoda. Nie zamierzam brać udziału już w tym wątku do rozwiązania pomiędzy mną a E. Sz. sporu o naruszenie moich dóbr.

901_what_the_fuck_am_i_reading_606.jpg

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Dal - nie wiem co tutaj śmiesznego, jeśli notariusz na podstawie swoich praw :: 104 § 3 Prawa o notariacie (wykonał dla mnie potwierdzeni tego co tutaj zostało napisane)

Salab - to ile mam lat, nie powinno mieć tutaj jakiekolwiek znaczenia

Chodzi mi o sam fakt, jakim postępował Pan E. Sz.. Zbrukał on moją osobę, jest to dobre powiedzenie po tym co zrobił. Powiedziałem w piątek o dane, prosząc o numer konta. Nie otrzymałem go, w zamian otrzymałem jedynie brzydką odpowiedź i taki POST tutaj (przedtem informację od tej osoby, że udowodni ona, że jestem oszustem) Takie sprawy udowadnia się w sądzie, wnosząc proste zawiadomienie. Jeśli by miał rację, otrzymał bym mandat (bo chodzi o niską kwotę, która podlega pod wykroczenie)

Ta sprawa jest już wyjaśniona, powiedziałem kiedy zwrócę a Pan E. Sz. podał mi numer konta o jaki prosiłem. Dodatkowo powiem, Ci że do 3k mogę nie odliczać podatku abym zaznaczył w rozliczeniach. Jeśli zlecenie przewyższa 200 PLN po prostu piszę umowę o dzieło. Jest to najprostszy sposób rozliczeń dla mnie.

Nazywanie kogoś oszustem, bez prawnego procesu skazującego (jest bezprawne). Do tego podburzanie ludzi i naprowadzanie ich, że to ja jestem winny (gdzie nie zawiniłem). Działa ta osoba na moją szkodę, a tutaj jest parę osób (które po prostu to tolerowały, próbowały zaognić sytuację)

Mam prawo nie wykonać zlecenia i zwrócić kasę w umownym terminie. Choroba czy coś chodzi po ludziach, nie mam prawa podawać przyczyny tego.

art. 43 kodeksu cywilnego

Aby wskazać odpowiedni podmiot do odpowiedzialności sugeruje się tym : Prawo prasowe (art. 37 i 38)

Kwestia wniosku przejrzy sobie Pan E. Sz. po złożeniu wniosku. Jeszcze dopracowuje się ten wniosek, materiały już zebrałem więc mam na gotowe.

Dodatkowo, Pan E. Sz. nie postępował zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli się nie wykonało usługi daje się wezwanie do zapłaty w ciągu 7-14 dni. Jeśli na takie wezwanie nie odpowiada osoba, należy postępować z dalszymi wskazówkami prawnymi. Nazywając kogoś oszustem po 2-3 dniach, wiąże się z czystymi oszczerstwami.

Już nie zamierzam się tutaj tłumaczyć. Jeśli E. Sz. uważa mnie za nierzetelnego, mógł zrobić tak jak nakazuje Polskie prawo a nie wprowadzać ludzi w błąd. Mówiąc, że nie chciałem oddać kasy oraz brak kontaktu. Do tego notariusz poświadczył informacje o kontaktach z mojej strony z E. Sz., oraz tą wzmiankę (gdzie napisał on - że nie pisałem do niego, zanim nie umieścił tutaj posta). Wszystko jest jasne a zarzuty jakie zostały wobec mnie wyciągnięte - BEZPRAWNE.

Dodatkowo, poinformowany zostałem. By zgłosić to nie tylko jako naruszenie dóbr, tylko nękanie mojej osoby na publicznych forum. Póki co to sobie daruje, jednak jak E. Sz. będzie dalej to robił. Dokonam tego bez skrupułów.

Panie E. Sz. jeśli Pan nie zna prawa, proszę pisać takie wezwania do zwrotu. Następnie po 14 dniach jeśli Pan nie otrzyma, proszę nie zgłaszać tego na policję tylko powództwo cywilne o odszkodowanie zgodnie z art. 455 w zw. z art. 481 kc. To rada od mojego prawnika na następny raz, bo tylko się Pan pogrąży finansowo.

Przykro mi tylko, że jeśli człowiek się stara i po ludzki prosi o numer konta do zwrotu. Ludzie jawnie kłamią wprowadzając innych w błąd, naruszając mój wizerunek :). Szkoda. Nie zamierzam brać udziału już w tym wątku do rozwiązania pomiędzy mną a E. Sz. sporu o naruszenie moich dóbr.

Panie @artykuly-sprzedam - Panie Mathias - czy podać Panu adres na który ma Pan wysłać powództwo ? (UWAGA! jest inny niż wynika to z danych przy przelewie! ) - proszę zanim Pan to zrobi napisać od KOGO POWODZTWO wpłynie bo tak się składa, że nie wiem Z KIM mam przyjemność (czytaj: nieprzyjemność) - ANONIMOWOŚĆ w działaniach to Pana domena. Cieszę się również, że w Podlasiu o tej porze notariusz tak rzetelnie pracuje. Ufam również, że materiał, który został z takim rozmachem zebrany i potwierdzony zawiera komplet informacji w tym wszystkie kłamstwa z Pana strony. Utrzymując konwencje (wiem trudne słowo - ale chodzi o to, że sobie 'Panujemy') dla użytkowników taka dodatkowa informacja - oto treść rozmowy z 13 września (ufam Panie @artykuly-sprzedam, ze również potwierdzona):

---

14:24:21 800: Ta rozmowa z numerem 25826282 wyświetla się w oknie zastępczym ponieważ używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje poprawnie połączeń z numerami GG większymi niż 17 milionów. Aby znów korzystać ze standardowego okna rozmowy zaktualizuj swój Komunikator.

14:24:21 800: hej zaraz bede bo dopiro jestem

14:24:23 800: wyslalem wczoraj

14:24:25 800: z sprzedam

14:24:29 800: zaraz bede moment

14:24:32 800: bo musze sie ogarnac

14:34:43 Emil Szymański: sluchaj NIC nie mam

----

Proszę zwrócić uwagę Panie @a-s, że tutaj następuje klamliwe stwierdzenie "wysłałem wczoraj" ... jaki pech, że do 18stego NIC NIE DOSZŁO - a sam chcesz zwrócić kase.

Mam nadzieje, że również potwierdziles takie oto stwierdzenie z dnia wcześniej:

06:37:55 800: Ta rozmowa z numerem 25826282 wyświetla się w oknie zastępczym ponieważ używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje poprawnie połączeń z numerami GG większymi niż 17 milionów. Aby znów korzystać ze standardowego okna rozmowy zaktualizuj swój Komunikator.

06:37:55 800: tak jestem

06:38:00 800: juz wysylac bede ;P

08:55:32 Emil Szymański: ok. to czekm

----

.... ojjj Panie @a-s - warto się zastanowić - przede wszystkim nad co się robi a czego się nie robi ... co się mówi co się obiecuje itp. Gdzie się KŁAMIE i OSZUKUJE - też.

Wszystkie WSZYSTKIE zarzuty potwierdzam i wszystkie podtrzymuje.

ps

1. 3k to prawda ... ale p. @a-s jest to liczone w stosunku ROCZNYM :)! (czytaj: SUMA WPŁYWÓW nie może przekroczyć 3 tys PLN) ...

2. Drodzy użytkownicy tego forum - dodatkowo zwróciće uwagę na to że @a-s pisał kilka postów, że nie miał netu - nie miał dostępu itp - mam nadzieje, że logi systemu szybko pokażą, że przez ten czas CODZIENNIE był na tym forum

3. ładne paragrafy ... ciekawe ... - składając pozew musisz jeszcze określić zadośćuczynienie oraz jak wyceniasz straty i na jakiej podstawie - Drodzy userzy - przedstawie Wam pozew do wglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam z ciekawości :) Bo prawo Polskie podajże nie zabrania upubliczniania prywatnych rozmów o ile nie naruszają dóbr osobistych.

Tak czy inaczej ja na pewno bym ich nie upubliczniał, dlatego, że skąd mamy wiedzieć o jej wiarygodności ?

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności