Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie przestrzegam przed ofertami użytkownika all4seo.

16 sierpnia zadeklarował wykonanie 20 stron zapleczowych w ciągu 10-12 dni. 22 sierpnia, po otrzymaniu zaliczki, rozpoczął (teoretycznie) działania.

Do dziś (20 wrzesień) nie wykonał nic, nie oddał także zaliczki. Wielokrotnie ostrzegałem, że całą sytuację opiszę na forum. Za każdym razem składał kolejne obietnice, jak się okazywało zupełnie bez pokrycia. Czekałem bardzo długo i wykazałem się wyjątkową cierpliwością, ale miarka się przebrała.

UNIKAJCIE tego użytkownika!

Edytowane przez qazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleweb *a wykonawca to śmieć tak? (tutaj nie chodzi o artykuły tylko co innego - też oczywiste jest, że bez zgody osoby nie powiem jaka kwota i o co chodzi bo jeśli nie wyraza na to zgody to pozostaje to pomiędzy mną a klientem)

nie mam zamiaru już komentować tych wypowiedzi, po prostu chciałem załatwić to tak jak należy

nie wyszło, wsiadł na mnie i tyle *(gdzie 3 razy w piątek prosiłem o dane do konta by zwrócić kasę "TEGO NIE WIDZI" i było by po problemie) nie zamierzam prowadzić tutaj bezsensownej dyskusji *gdzie tak naprawdę, tylko ja i E. Sz. wiemy jak jest naprawdę (bo znamy osobiście naszą korespondencje). Nie jestem upoważniony do udzielania prywatnych rozmów (nawet to nie polega na tym bym tutaj pisał o tym). Jestem tylko ciekaw, jak zachowa się po tym jak otrzyma w poniedziałek kaskę zgodnie z ustaleniami (*które miały miejsce dopiero w sobotę)

od dziś nawet takie kwoty, będę brał pod umowę (by mieć od razu czarno na białym i nie tracić czasu i pieniędzy na wyjaśnienia)

@artykuly-sprzedam -> przypominam dzisiaj o zwrocie kasy! P O N I E D Z I A L E K

Witam wszystkich!

Wracając do dłuuugiego wątku sobotniego - PODAJE INFORMACJE, ŻE ZGODNIE Z USTALENIAMI I DEKLARACJAMI 'MOJEGO ULUBIENCA' @artykuly-sprzedam, iż zwrot kasy nastąpi w poniedziałek - OKAZAŁO SIĘ, ŻE KOLEJNY RAZ @a-s MIJA SIĘ Z PRAWDĄ KŁAMIE, KONFABULUJE I OSZUKUJE - jest godzina 19.30 (umowa była, że kasa lub potwierdzenie do 19.00) i NIC NIE MAM. ... życie :D;)

Uważajcie - zatem na @a-s. Wszystkich potencjalnych klientów @a-s ostrzegam, że @a-s jest oszustem i nie wywiązuje się, z żadnych zobowiązań, które sam zaciąga!

Ogarne się trochę i opublikuje tu jeszcze kilka ciekawych z punktu widzenia innych Klientów (bo widze, że więcej takich naciągaczy generalnie egzystuje) informacji dotyczących @a-s i jego podejścia do Klienta, zycia, profesji itp.

Pozwole sobie równiez opublikować jego prywatne dane: imie, nazwisko i adres - CELOWO i z PELNA ODPOWIDZIALNOŚCIĄ.

Na teraz tylko powiem, że mieszka w miejscowości Podlasie w woj. mazowieckim.

Czytajcie ten wątek.

Tymczasem pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. :) użytkownik ponownie wprowadza ludzi w błąd

nie ustalałem z nim żadnej godziny, sam sobie wyznaczył i pisze takie głupoty (po raz kolejny, wykaz inteligencji) termin dziś to dziś a nie 19 jak ustala Pan E. Sz. bez mojej umowy. Ustalany termin był na dziś :P

:P nie skomentuje tego zachowania (żadnej umowy na 19 nie było kłamco) (umowa była dziś a nie ciągle dajesz dziwne aluzje, że nie zwróciłem!)

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to on się nie zachowuje (bo jak by normalnie gadał było by zupełnie inaczej) nie znasz sprawy a gadasz

to, że on podaje Ci takie wiadomości nie znaczy, że to prawda (zacznijmy od tego)

kasa do niego wyszła a to, że on ustala chore zasady nie mój problem (ja dotrzymałem ustalenia)!

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a-s - czy ty masz coś z głową czy tylko udajesz głupiego?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=743763

...Jestem tylko ciekaw, jak zachowa się po tym jak otrzyma w poniedziałek kaskę zgodnie z ustaleniami (*które miały miejsce dopiero w sobotę)...

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a-s - czy ty masz coś z głową czy tylko udajesz głupiego?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=743763

...Jestem tylko ciekaw, jak zachowa się po tym jak otrzyma w poniedziałek kaskę zgodnie z ustaleniami (*które miały miejsce dopiero w sobotę)...

:) wlaśnie pisalem dokladnie taki sam tekst .... .... no tak no rzeczywiście chłopak ma coś z głową! ... echh. i jest to bardziej rozwinięte niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikas: skad wiesz ze to facet ?

poza tym w soboty banki nie wykonują przelewów chyba że wewnętrzne (ale to i tak nei wszystkie)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikas: skad wiesz ze to facet ?

poza tym w soboty banki nie wykonują przelewów chyba że wewnętrzne (ale to i tak nei wszystkie)

Kase przelewalismy sobie via Inteligo QuickMoney - zajmuje to 1sek. ... W mailu dzisiaj do niego napisalem, ze jezeli nie moze z Inteligo niech zrobi z innego banku i podesle wtedy potwierdzenie przelewu - liczy sie dobra wola ... ale tego też nie byl w stanie zrobic.

Udalo mi się skontaktować z nim na GG - popatrzcie co napisał:

cyt:"

nie pisz mi t akich rzeczy

win swoj bank

ze od razu nie zaksiegowali

a nie moj

zegnam

"

... innymi słowy - nie ma słów na @as nie rozumie jak działa relacja Zleceniodawca-Zleceniobiorca a dodatkowo nie rozumie takiego normalnego życia....

Drodzy Klienci - nie współpracujcie z @as - Z PAŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODAM PEŁNE DANE @as - żeby tu ani nigdzie indziej nie było "reinkarnacji" tego usera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca ... :) Fajna historyjka z tego wyszła, przeplatana przepisami prawa i niewinnością ... w wykonaniu artykuly-sprzedam + ten wątek, to już prawie kolejna część thrillera science-fiction pod tytułem "Suche gacie na dnie morza" :P

artykuly-sprzedam jedno tylko powiem ... odszkodowania się nie doczekasz, a o pomówieniu zapomnij, bo z forum jasno wynika, że masz problemy z terminowym wywiązywaniem się ze zobowiązań :P

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności