Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wracając do użytkownika all4seo. Swego czasu z nim współpracowałem i nie było problemów, on pisał teksty ja przelewałem kase i było wszystko jak należy. Ale od 5. tego miesiąca kontakt się urwał i cisza, jest mi winien pewną sumę, jak by co mam namiary na jego dwa konta bankowe. Dziwne jest to że tyle czasu było wszystko spoko, sprawiał wrażenie uczciwego człowieka, aż tu nagle ciach i nie wiadomo co się z nim dzieje. Może niekoniecznie to [ nierzetelny partner ]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę potwierdzić że Łukasz (all4seo) zniknął. Już jak pojawiły się niezbyt pochlebne opinie o nim robił mi zaplecza, katalogowanie i teksty. Większych problemów z nim nie miałem. Teraz też przyjął zamówienie i cisza. Telefon wyłączony.

Edytowane przez wojtecki1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam po raz kolejny pytanie do moderatorów:

czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem wprowadzenie pewnych funkcjonalności dla osób kupujących i oferujących usługi za pośrednictwem forum, typu: oceny, komentarze itd. albo choćby możliwość pisania postów pod ofertami całkiem dobrze się to sprawdza na BHW więc pewnie i tutaj zdałoby egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za pozwoleniem przyłącze się do dyskusji :)

Pomijając temat stawek jakie oferują co poniektórzy, to to co się od jakiegoś czasu dzieje "na rynku" tekstów przyprawia o ból głowy. Z jednej strony - oczywiste pretensje kupujących, z drugiej - sprzedających. Ja niestety zaliczam się do tych drugich.

Stała współpraca brzmi pięknie, ale z tego co widzę nie ma sensu przy braku jakiejkolwiek umowy. Z jakiegoś powodu mam opory przed tym by niektórym z użytkownikom pod ich ogłoszeniem napisać kilka słów w stylu

"z przyjemnością napisze Panu/Pani kolejne teksty, gdy tylko ureguluje Pan/Pani swój dług". Dziwi mnie tylko, że osoba nieogłaszająca się na kilku portalach, przedstawiająca się z imienia i nazwiska "ryzykuje" z powodu niewielkich ( moim zdaniem ) kwot.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Użytkowników:

Czy ktoś miał złe doświadczenia z użytkownikiem PvdH?

Pan Paweł T. z Poznania (wcześniej z Międzychodu) zapomniał najwyraźniej, że istnieją w RP organy ścigania,

które uwielbiają, kiedy daje im się sprawy na złotej tacy: kiedy nie muszą się napracować, żeby namierzyć naciągacza...

...ale to przecież jego wybór

Jeśli masz jakieś informacje na temat tego Pana, bardzo proszę o info na forum lub na PW

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doświadczenie z PVDH.

Pisałam mu różne teksty, przez kilka miesięcy było: OK.

Czyli umówiona płatność: Na czas na koncie.

Rezygnacja z powodu stawki i braku umowy.

Cały czas mówię tu wszystkim: Podpisujecie umowy:)

Bez umów: Ryzyko!

Po pierwsze: Czy dostanę przelew?

Po drugie: Kiedy on przyjdzie?

Po trzecie: Ile razy będę się upominać?

Po czwarte: Dla kogo pracuje?

Umowa: Nie gryzie;)

A daje pewność obu stronom,

Jeden z moich zleceniodawców, ma podpisaną umowę ze mną na 100 tekstów, i co?

I obie strony śpią spokojnie;)

Rozwiązaniem sytuacji: Nie są komentarze

Tylko uczciwa współpraca

Bez umowy są wyższe stawki? I co z tego: Jak tych pieniędzy możesz nie zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ostatnio się wypowiadałem, od dłuższego czasu (2 lata) piszemy teksty dla różnych userów z PiO i nie tylko.

Nie podpisujemy umów z Klientami, obowiązuje przedpłata na konto.

Nie mieliśmy jeszcze przypadku aby ktoś robił problemy z tego powodu, dlaczego ?

Userzy wolą kogoś "ze stażem" na PiO aniżeli konto "kilku-postowca" założonego miesiąc temu.

Nie piszę tego posta w celach autoreklamy, tylko chciałbym uświadomić obie strony - sprzedających teksty oraz kupujących.

Piszący : zadbajcie o dobre imię czy nick na PiO - udzielajcie się na forum, podpisujcie się z imienia i nazwiska, bądźcie obecni na blogach czy innych branżowych portalach, pojawcie się na branżowych spotkaniach (seoparty czy barcamp'y). To Was uwiarygodnia i zdobywacie zaufanie u potencjalnych Klientów.

Sprawdzonymi pisarzami na PiO są m.in : Gerdi czy Xavi1984

Kupujący : rozumiem, że liczy się każda złotówka i warto w pewnych sprawach zaoszczędzić by móc zainwestować w coś innego czy żeby parę złoty zostało więcej w kieszeni ale weźcie pod uwagę fakt, że czasami lepiej zapłacić więcej i być spokojny o to, że teksty będą na czas, będą dobrej jakości i nikt Was nie oszuka...

i to się tyczy całego handlu około-seo'wego - punkty, teksty, tworzenie zaplecza, projekty graficzne, katalogowanie, preclowanie itd.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności