Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem sprzedaję również teksty. Tyle że w drugą stronę też są nieuczciwe osoby, które biorą teksty i nie płacą. Jeszcze się trochę wstrzymam z publikacją nicków.

W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie to allegro. Daje o wiele więcej pewności, chociaż wiadomo że nie 100%.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mówi na to Policja?

Bo to bardzo mnie interesuje...

Miałam przez kilka miesięcy praktyki w tym miejcu i nie pamiętam, takich zgłoszeń.

Mam takie przeczucie, że z Waszej strony, jest to tylko, "taka groźba";)

Taka próba odzyskania pieniądzy, poprzez info na forum, "Zgłosiłem na Policję".

Oczywście mogę się mylić:D

Sam napisałeś, że nie było umowy, pienądzie poszły z konta prywatnego?

Jak udowodnisz, że miał dla Ciebie wykonać pracę?

Tak jak ktoś już napisał, wkurzają mnie publiczne oskarżenia.

Ja jestem bardzo uczciwą osobą, ale nie na wszystko mam wpływ!

Na przykład teraz jestem w czasie przeprowadzki i jestem przeziębiona.

Terminy się opóźnią, ale moi pracodawcy to rozumieją...

Nie piszą, Pani Magdalena, nie wysłała tekstów na czas...To oszustka!

Może więc warto wstrzymać się do nawiązania kontaktu?

Skoro Esiu kiedyś Ciebie oskarżali bezpodstawnie, to czemu teraz to robisz, taka mała zemsta?

Po drugie czy wiecie, że publiczne groźby to też przedstępstwo i bardzo łatwo to będzie udowodnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa numery GG na które należy zwrócić uwagę...

28249635

oraz

25802555

Jak się okazuje to jest ta sama osoba tylko zmienia numery i próbuje wcisnąć txt.

Na forum znalazłem ogłoszenie tutaj:

https://www.zlecenia.przez.net/aukcja,63303,sprzedaz-tekstow

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=109097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kasia C. o której wcześniej pisałem ma duże szanse pobić wszelkie rekordy w pracy na czas... od 1 listopada który to był terminem do zrobienia 6 tekstów do dziś mam aż 4 :D już tylko pozostaje się śmiać i przestrzegać innych przed współpracą z Panią Kasią o nicku copywright_new która widzę wciąż wystawia ogłoszenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to i ja napisze bo mnie juz zaczyna jeden osobnik delikatnie mówiac wnerwiac....

a mianowicie chodzi o lukas24 ktory wydawał sie byc zaufanym osobnikiem na tym forum

zamowilem 3 stronki zapleczowe 28 listopada, dałem sie namowić na przedpłate....wpłacilem pieniadze i bum....

stronki mialy niby byc na 4-5 grudnia....kilka wysłanych maili...nic zero odpowiedzi....

6 grudnia odpowiedz ze małe opoznienie... : /

mijają kolejne dni....kolejne zapytania ..... przychodzi 12 grudnia....dostaje odpowiedz a w zasadzie zapytanie czy zamiast stronek moze mi postawic jakies katalogi czy cos :/ masakra :/

odpisalem ze chce stronki albo nich zwroci pieniadze..... do dzis 21 grudnia zero odpowiedzi :/ jak tu sie nie wkur....c

moze ktos robi jakies interesy z tym czlowiekiem i wie o co mu chodzi ? co sie z nim dzieje? zrobil juz komus jakies stronki? no bo ile mozna czekac na 3 marne strony zapleczowe? :/

Edytowane przez top10google
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to i ja napisze bo mnie juz zaczyna jeden osobnik delikatnie mówiac wnerwiac....

a mianowicie chodzi o lukas24 ktory wydawał sie byc zaufanym osobnikiem na tym forum

zamowilem 3 stronki zapleczowe 28 listopada, dałem sie namowić na przedpłate....wpłacilem pieniadze i bum....

stronki mialy niby byc na 4-5 grudnia....kilka wysłanych maili...nic zero odpowiedzi....

6 grudnia odpowiedz ze małe opoznienie... : /

mijają kolejne dni....kolejne zapytania ..... przychodzi 12 grudnia....dostaje odpowiedz a w zasadzie zapytanie czy zamiast stronek moze mi postawic jakies katalogi czy cos :/ masakra :/

odpisalem ze chce stronki albo nich zwroci pieniadze..... do dzis 21 grudnia zero odpowiedzi :/ jak tu sie nie wkur....c

moze ktos robi jakies interesy z tym czlowiekiem i wie o co mu chodzi ? co sie z nim dzieje? zrobil juz komus jakies stronki? no bo ile mozna czekac na 3 marne strony zapleczowe? :/

Hmmm...

Gość mnie też naciągnął na parę złotych.

Generalnie kiedyś zrobił parę zapleczówek dla mnie - marnej jakości, trzy czy cztery razy dłużej niż obiecał (czasowo)

i non toper potrzebował kasy po parę dyszek - oferował domeny z PR, katalogowanie etc byle by wyciągnąć 20-50 pln (koniecznie przez Bluecasha :) )

Ale interesuje mnie co innego - w jego profilu dnia 29.11.2010r umieściłem komentarz z ostrzeżeniem (zgodnie z sugestią na forum co do oznaczania kontrahentów),

dzisiaj czytając post powyżej wszedłem w profil... i komentarza nie ma.

Więc albo userzy mają możliwość samodzielnego usuwania komentarzy w profilu (nie wiem- bo sam nie mam żadnego by to testować)

- a wtedy system komentarzy jest bez sensu... albo jakiś "kolega" z prawami moda wyczyścił profil Lukas24 usuwając mój wpis z ostrzeżeniem.

Więc ktoś wie jak jest z komentarzami ?

PiVi

Specjalizacja: Budownictwo. Polecamy najtańsze Płyty PIR - Tanie Blachy i Płyty Warstwowe.
DACHY SOLARNE - Zintegrowane Dachy Fotowoltaiczne 2w1 SOLROOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ci komentarz :)

Thx

Nie ma to jak sprawdzić empirycznie :)

Komentarz usuwasz sam 1 klikiem... więc system o kant.. [cenzored]

Może więc choć tą opcje wyłączyć ?

Dałoby to jakąś tam namiastkę wiarygodności.

Jeżeli ktoś kogoś obsmaruje [niesłusznie] - zawsze można napisać do moda.

PiVi

Edytowane przez PiVi

Specjalizacja: Budownictwo. Polecamy najtańsze Płyty PIR - Tanie Blachy i Płyty Warstwowe.
DACHY SOLARNE - Zintegrowane Dachy Fotowoltaiczne 2w1 SOLROOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś prawie zacząłem współpracę (stwierdził w końcu, że nie będzie pisał opisów, może tylko katalogować) i od tamtej pory też już kilka razy pisał do mnie czy nie chcę jakiegoś zaplecza, katalogowania czy innych bzdetów, za każdym razem potrzebował jakieś drobne kwoty na szybko. Dobrze, że odstraszyło mnie pierwsze podejście i nie dałem się wrobić w takie zlecenia :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności