Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 Bardzo proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez użytkownika webdesigner(jasiak.wojciech@gmail.com). Pan jakiś czas temu "zapomniał" uregulować należności za wykonane teksty. Aktualnie cała treśc jaka została wykonana znajduje się na stronach internetowych. Chciałabym złożyć pozew zbiorowy to raz, a dwa pan naruszył moje prawa autorskie, o czym również nie mam zamiaru zapominać.

 

Tak wiem, użytkownika nie ma na forum, i miał "na dywaniku" jednak jako poczatkujący użytkownik forum, nie zwróciłam na to uwagi, jak i wielu innych. Tego nie można tak zostawić, bo nie robiąc nic dajemy przyzwolenie na dalsze oszustwa ze strony tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

User: https://www.forum.optymalizacja.com/user/12456-bardyt/(bardyt)

W listopadzie opłacone zlecenie, na pytania kiedy będzie wykonane cały czas odpowiedzi: Dużo pracy, podeślę w tym tygodniu, pod koniec tygodnia.

Także nie polecam jego usług. Miał już zwrócić kasę, jak dotąd ani zlecenia ani kasy.

Źle kolega trafił bo takie rzeczy automatycznie przekazujemy do kancelarii prawnej która nas reprezentuje, a moja cierpliwość się skończyła.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem Ci na PW.

Teraz kontaktuj się z prawnikiem który nas reprezentuje, wkrótce się odezwie do Ciebie.

Piszesz o zwróceniu pieniędzy i byłoby to jak najbardziej ok, ale już o tej zwrotce mi pisałeś, a na koncie firmy nic z Twojego zwrotu. A o takim zwrocie to można rozmawiać po paru dniach, a nie miesiącach.

 

Po drugie jak zamawia się usługę i czeka na jej wykonanie 3 miesiące to można z tego tytułu ponieść inne straty. Jakbym zamówił u Ciebie przywóz pomarańczy to one chyba po 3 miesiącach nie nadawałby się do niczego, prawda ?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika mariola.gliszczynska, jest to prawdopodobnie znany z innych for bicek. Włamał sie na konto kobiety na Allegro i handluje na jej dane. Dzisiaj próbował mnie oszukać kupując ode mnie serwis na Allegro.

Proponuje administracji od razu go zbanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowny Forumowicze,

 

Pozwólcie, że streszczę swoją historie dotyczącą "współpracy" z firmą wyszukaną za pośrednictwem tego forum. W miesiącu listopadzie, podjąłem decyzję o wyszukaniu firmy mogącej pomóc w przygotowaniu SEO.

Wybór padł na firmę SEO Adventure, używającej aliansu Rucinsky.pl, reprezentowaną przez P. Wojciecha Rucinskiego. Bez podpisywania pisemnej umowy, po wymianie informacji mailem umówiliśmy się, że firma SEO Rucinski wykona analizę serwisu www naszej firmy. Kwotę umówioną wpłaciłem zaliczkowo po wystawieniu FV. Termin na wykonanie zadania został określony na dwa dni. Niestety firma, zarzuciła zadanie i z czasem kontakt z nią był coraz skromniejszy. Ostatecznie przestała odpowiadać na wiadomości i sms. Zupełnie niezrozumiałe jest postępowanie właściciela, który powoływał się na zajętość spowodowaną przyjęciem większego zlecenia. Prawdą jest, że uczciwa firma nie postępuje w ten sposób. Jeżeli już, firma 

nie chce wykonać zlecenia za które uprzednio otrzymała wpłatę powinna odstąpić od umowy zwracając 

pieniądze. Nie oczekuje specjalnie rehabilitacji ze strony SEO Adventure, ale mam nadzieję, że wstawienie tego postu pomoże w przyszłości innym klientom ustrzec się przed fatalnym wykonawcą. Zupełnie nie zależy mi na budowaniu złego PR, za to przedstawiam fakty i pytam uczestników forum o opinie czy może doświadczenia z wspomnianą firmą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika Siciliano / https://www.pogotowietekstowe.pl/

 

Paweł Sypniewski
Green Mountain Media
Wyszyńskiego 5/19
65-536 Zielona Góra
NIP 929173444

 

Opis sytuacji:

Zamówiona była "szeptanka" na forach >> terminy zawalone (o jakości nie wspominam, bo zachciało się tanio to i tak się dostało) >>> w końcu "dogadanie" się, że chcemy jednak zwrot z FV (oczywiście, minus te, które już zostały zrobione) >>> zwrotu od prawie 1,5 miesiąca nie ma.

 

Wszystko byłoby ok, gdy użytkownik po prostu "nie kręcił". Płatność już tyle razy wychodziła z konta, że trudno mi to zliczyć. Czasami warto być po prostu szczerym, a zawsze można się dogadać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga na użytkownika Siciliano / https://www.pogotowietekstowe.pl/

 

Paweł Sypniewski

Green Mountain Media

Wyszyńskiego 5/19

65-536 Zielona Góra

NIP 929173444

 

Opis sytuacji:

Zamówiona była "szeptanka" na forach >> terminy zawalone (o jakości nie wspominam, bo zachciało się tanio to i tak się dostało) >>> w końcu "dogadanie" się, że chcemy jednak zwrot z FV (oczywiście, minus te, które już zostały zrobione) >>> zwrotu od prawie 1,5 miesiąca nie ma.

 

Wszystko byłoby ok, gdy użytkownik po prostu "nie kręcił". Płatność już tyle razy wychodziła z konta, że trudno mi to zliczyć. Czasami warto być po prostu szczerym, a zawsze można się dogadać...

 

Sprawa wyjaśniona - kasa oddana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Użytkownik: Adam R

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/222359-sprzedam-teksty-preclowe-i-zapleczowe/

 

Zamówione mailowo teksty, przelew poszedł ponad tydzień temu... i kontakt się urwał.

Adam Ramka (disentri6@gmail.com)

nr konta: 51 1090 2590 0000 0001 3235 7325

 

Jak znajdę chwilę to sprawa trafi do Urzędu Skarbowego i na Policję (tutaj akurat na wiele nie liczę, ale Skarbówka daje radę szukając niezapłaconych podatków).

 

NIE POLECAM

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/187445-poradnik-jak-weryfikowac-sprzedajacych-i-kupujacych-towary-badz-uslugi-na-naszym-forum/

 

 

 

 

 

Ta sama historii z osobami piszącymi teksty. W dziale ogłoszenia ciągle pojawiają się nowe konta z zerowym dorobkiem. Nie polecamy płacić takim pisarzom ani zaliczki, ani tym bardziej całej kwoty przed otrzymaniem tekstów. Po otrzymaniu, sprawdzajcie teksty na unikalność! (wklejając cześć tekstu w Google jako zapytanie). Polecam również szybko indeksować te teksty, bo bardzo często zdarzają się sytuacje powtórnej sprzedaży tych samych tekstów. Wiele osób piszących teksty to studenci nie posiadający zarejestrowanej działalność gospodarczej, bo traktują pisanie jako pracę dorywczą. Nie ma w tym nic złego, ale zasada „najpierw teksty później kasa” to podstawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności