Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Uwaga na użytkownika posługującego się adresem e-mail: rafau@protonmail.ch - to Rafał Topczyński z Olsztyna/Olsztynka?, który był już znany szerszemu gronu użytkowników tego forum dyskusyjnego. Przelał mi niewielką kwotę za pojedyncze zlecenie, jednak za kolejne już zapomniał. Niestety nigdy nikt mnie nie oszukał, więc nie weryfikowałem jego danych na forum. To okazało się błędem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy próbował się Pan ze mną kontaktować? Prosze o info na PW wraz z numerem zlecenia lub nr faktury.

 

E: Już wszystko widzę.

Dzień dzisiejszy:

13:03 - złożenie zamówienia

14:33 - otrzymanie potwierdzenia wykonania przelewu

16:32 - prośba o kontakt

Edytowane przez Siciliano

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siciliano, bezczelnością z Twojej strony jest to, że nie siedzisz przed kompem 25h/dobę i nie odpisujesz na maile zanim jeszcze zostaną do Ciebie wysłane.

  • Like 4

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed użytkownikiem: https://www.forum.optymalizacja.com/user/48423-mpawlowska/

 

Otrzymałem od niej zlecenie na precle na 900 PLN. Standardowo poprosiłem o zaliczkę, więc błyskawicznie otrzymałem na konto 150 PLN. Zlecenie sfinalizowałem 7 września, a na pieniądze czekam cały miesiąc słysząc nieustannie jakieś wytłumaczenia przeciągającej się płatności. W sytuacji, gdy nie otrzymam pieniędzy do końca miesiąca (czyli dziś i jutro) składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Informuję dla przestrogi, bo widzę, że Pani sama się ogłasza na tym forum dyskusyjnym i sama podejmuje się realizacji zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostrzegam przed użytkownikiem lawokpl (zarejestrowanym na froum pio oraz wielu innych forach)

 

Zostałem oszukany na kwotę blisko 500zł przez użytkownika lawokPL, przedsiębiorce zarejestrowanego pod nr. NIP

Maciej Kowal - Lawok  8231626643, ul. Oleksiaka Wichury 1 lok. 47, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, woj. MAZOWIECKIE

 

Akurat nigdy nie odpuszczam w tego typu sprawach, facet źle trafił, mamy w agencji detektywistycznej świetnego prawnika karniste i we wtorek składamy zawiadomienie do prokuratury. Przy okazji zapewne będzi też sprawa karno-skarbowa (nie wystawia faktur), przygotowywujemy osobne zawiadomienie do skarbówki.

 

Proszę o kontakt wszystkie poszkodowane osoby na adres adam.rangotis@asvalia.com.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzegam przed użytkownikiem lawokpl (zarejestrowanym na froum pio oraz wielu innych forach)

 

Zostałem oszukany na kwotę blisko 500zł przez użytkownika lawokPL, przedsiębiorce zarejestrowanego pod nr. NIP

Maciej Kowal - Lawok  8231626643, ul. Oleksiaka Wichury 1 lok. 47, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, woj. MAZOWIECKIE

 

Akurat nigdy nie odpuszczam w tego typu sprawach, facet źle trafił, mamy w agencji detektywistycznej świetnego prawnika karniste i we wtorek składamy zawiadomienie do prokuratury. Przy okazji zapewne będzi też sprawa karno-skarbowa (nie wystawia faktur), przygotowywujemy osobne zawiadomienie do skarbówki.

 

Proszę o kontakt wszystkie poszkodowane osoby na adres adam.rangotis@asvalia.com.pl.

 

Witam, ja o tym kolesiu pisałem już w 2013 roku wtedy miał nick donlupak, też mnie oszukał na jakieś 300zł o ile dobrze pamiętam, miał zrobić przelew zwrotny, ale jakoś mu się to nie udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Edytowałem ten post, ponieważ dział ten działa cuda. Rozwiązuje problemy i niesamowicie mobilizuje wykonawców.

Edytowane przez cannot

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen z wykonanej pracy, sorry za poprzedni link bo to jakiś sub sms (wyslij-plik.pl)

 

 

https://megawrzuta.pl/download/befd5414e1236efcfc6409e20d264e9e.html

 

(tylko ilość, na maila i pw masz raport z wykonanej do tej pory pracy. z loginami, hasłami, pocztą), napisałem że na bieżąco uzupełniam, a niestety sporo usuwa. Proszę Ciebie nie pisz że raportu nie ma bo chyba 3x czy 4x wysyłałem to co jest robione na bieżąco, zresztą widzisz doskonale po datach dodań postów. 28 napisałeś - wybacz mam też weekend a dopiero dzisiaj tak na prawdę na kompie jestem.

Edytowane przez Marches

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia

Edytowane przez cannot

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności