Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Chciałbym przestrzec przed webmasterem ,,Jackiem Zelisko" ze strony zelisko.pl .

Znany wcześniej jako użytkownik forum klaq

Zleciłem mu do wykonania kilka grafik, zapłaciłem przelewem, wykonał 70% zlecenia i cisza.

Dwa tygodnie bez odzewu.

Napisałem z innego emaila że interesuje mnie wykonanie strony -odpisał po paru chwilach.

Więc odezwałem się że nie skończył mojego zlecenia, powiedział ze to błąd serwera i wiadomości nie dochodziły.

Obiecał wykonać w przeciągu 24 godzin.

Mijają już 2 kolejne tygodnie. Razem około miesiąc.

Sprawę oczywiście w najbliższym czasie zgłaszam na policję jako wyłudzenie pieniędzy.

Wiem bo czytałem że był z nim już problem na tym forum.

Mam dane osobowe i numer konta a także całą korespondencję ze zleceniem.

Również planuję zgłosić sprawę do US.

Dawałem człowiekowi wiele szans, wiele ostrzegałem - niestety bez skutku.

Stanowczo odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1.

Jak się na dół zjedzie to jest dział nierzetelny partner

Sprawę oczywiście w najbliższym czasie zgłaszam na policję jako wyłudzenie pieniędzy..

Również planuję zgłosić sprawę do US..

Tyle co ja już tutaj słyszałem o zgłaszaniu, o działaniu itd..

Nauczka jest taka

Albo płacisz po zleceniu (tutaj ryzyko sam wiem po sobie czasem czekasz miesiąc)

Albo podpisujesz umowę

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :D zapłacić przed wykonaniem to możesz komuś z kim od dawna współpracujesz, z kimś nowym dopiero po wykonaniu. Ja osobiście nawet od stałych klientów biorę hajs po wykonaniu, a skrypt który dla niego wykonuje daje do wglądu na moim serwerze jako zabezpieczenie.

W Twoim wypadku z grafiką mógłbyś zrobić tak samo, wrzuca na serwer, akceptujesz i płacisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z panem Jackiem Zelisko ze strony zelisko.pl było tak. Najpierw zrobił 50% grafik, wtedy przelałem mu kwotę jako że nie sadziłem że będę oszukany.

Od 2 tygodni zero kontaktu.

W poniedziałek napisałem z innej skrzynki jako inna osoba że jestem zainteresowany wykonaniem przez niego strony.

Dzisiaj przyszła odpowiedź

Witam,

Proszę podać więcej szczegółów żebym mógł to wycenić. O jaki sklep chodzi?

Pozdrawiam,

Jacek Żelisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam przed nierzetelną osobą jaką okazał się m.maczynski@webpro.pl (Nick na PIO: titaN). Wynajął punkty statlink standard i nie opłacił faktury pomimo przypomnień. Na początku napisał, że jest na urlopie i obiecał opłacenie faktury, ale na słowach się skończyło, więc sprawę zapewne skieruję do sądu. Nie polecam współpracy z tą osobą, bo szkoda Twojego czasu i zdrowia.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem przestrzec wszystkich którym chodzi po głowie wykupienie wersji VIP na tym forum.

kateseo.net 

Reklamuje się jako miejsce które gwarantuje dostęp do ahrefs, majestic, indexification i innych narzędzi. Po zapłaceniu okazuje się, że połowa kont jest zbanowana i nie da się z tym nic zrobić a druga połowa działa ale trzeba się mocno nagimnastykować. Postanowiłem napisać co o tym myślę na ich forum, jednak w zamian dostałem bana. 30 zł przepadło. Nie było odpowiedniego działu na forum, więc przenieście do kosza, ale nie wywalajcie postu, bo może się komuś przydać.

Edytowane przez rexxx

Wyjątkowy materac gimnastyczny polskiej produkcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowę czekałem bardzo długo (od marca) dla mojej księgowej dokument wymagany do wypłaty wraz z podpisanym rachunkiem.

W zeszłym tygodniu ustaliłem wypłatę na ten tydzień na co differend się zgodziła.

Umowa dotarła w czasie jak byłem w szpitalu (nie podobno).

To tyle.

Szpitalna sieć nie jest miejscem do logowania się do banku.

Pisałem ze smartfona na forum.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamiast robić szach mat zapłać Pani i po temacie i plus dla Ciebie, każda inna akcja to Twoje notowania w dół.

zapłacę, jak dośle potrzebne dokumenty

1. nie neguje tego że jest wykonana praca

2. kwota się zgadza

3. rachunek, który jest wymagany do wypłaty (tak było w podpisanej umowie) nie został wysłany, differend chce żeby ja udowodnił że nie dostałem rachunku (bez komentarza to pozostawię)

To tak jakbym się domagał od kogoś zapłaty za usługę nie wystawiając faktury.

Będzie rachunek, będzie wypłata.

Dyskusja bez sensu.

W obecnym stanie to ja jestem stroną tutaj pomówioną ponieważ nie zostały spełnione warunki wymagane do wypłaty, o których zresztą doskonale differend wie co napisałem jej w mailu.

Ja w przeciwieństwie do niej nie czuję potrzeby upubliczniać naszej korespondencji. Do czasu.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jacek Żelisko ze strony zelisko[kropka]pl znany na forum pod pseudonimem klaq, w dalszym ciągu nie wykonał swojej pracy za którą zapłaciłem.

Co najlepsze odpisuje kiedy pisze z innych adresów z zapytaniem o wycene projektu, natomiast na moje wiadomości milczy.

Zwykły [ nierzetelny partner ] i [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ], nie dajcie się nabrać.

Do chwili obecnej nie otrzymałem zwrotu środków, ani nie wykonał obiecanej pracy.

Na szczęście mam całą korespondencję, potwierdzenie przelewu a sprawa została zgłoszona jako wyłudzenie.

W chwili obecnej trwa ustalanie miejsca zamieszkania oszusta.

Planuję, jeszcze zgłosić sprawę do US.

Jeśli ktoś miał podobny problem i doświadczenie z tym związane proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności