Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Zadatek a zaliczka się od siebie nieznacznie różnią, między innymi tym, że zadatek jest pewnego rodzaju karą za niedotrzymanie umowy:

- Zleceniodawca się nie wywiąże -> Zleceniobiorca zatrzymuje zadatek,

- Zleceniobiorca się nie wywiąże -> Zleceniodawca otrzymuje zwrot wpłaconego zadatku + równowartość zadatku.

Zaliczka nie niesie ze sobą takich konsekwencji i w razie zerwania umowy, w określony w niej sposób, należy ją zwrócić.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Grim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zaliczka a zadatek to nie tylko róznica w nazwie, ale i skutkach ewentualnych problemów, zastanówcie się dlaczego firmy usługowę wola brać zaliczkę, a nie zadatki :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli to zły dział do tego typu postów to proszę moderatora o przeniesienie go do innego działu.

Uwaga na pana Dominka M. używa on numeru gg :19951619

Sprzedaje trefne artykuły na lewo i prawo komu popadnie.

napisał do mnie tak:

mam pytanie potrzebuje pan moze 4 paczki z tekstai po 1000 znk bez spacji, unikalne 100%, na wylacznosc, z tytulami, wysylam probki, tematy to hazard 10 fotografia 10 filmy 30 uslugi hydrauliczne 10 Tanio!! 60 tesktow 60 k

Chciałem wsiąść te arty ale coś mnie pokusiło i napisałem do niego ze swojego drugiego numeru gg. jak się okazało Dominik był pewny, że rozmawia z dwoma różnymi osobami i chciał sprzedać te artykuły obydwom "osobom" mimo iż jedna transakcja była już praktycznie sfinalizowana.

Tak więc uważajcie.

Jeśli ktoś chce mogę udostępnić mail tego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie potrzebuje pan moze 4 paczki z tekstai po 1000 znk bez spacji, unikalne 100%, na wylacznosc, z tytulami, wysylam probki, tematy to hazard 10 fotografia 10 filmy 30 uslugi hydrauliczne 10 Tanio!! 60 tesktow 60 k
Nigdzie nie napisał ,że unikalne ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam mnie tez chciał sprzedać 60 tekstów o pozycjonowaniu które już w sieci były od dawna poza tym raz mu kase przelałem też za arty ale mniejszą ilość i mam jego dane

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisał ,że unikalne ;)

W takim razie w prywatnej korespondencji co napisał:

mam pytanie potrzebuje pan moze 4 paczki z tekstai po 1000 znk bez spacji, unikalne 100%, na wylacznosc, z tytulami, wysylam probki, tematy to hazard 10 fotografia 10 filmy 30 uslugi hydrauliczne 10 Tanio!! 60 tesktow 60 k

Widocznie zaszło nieporozumienie co do kwestii wyłączności. Z drugiej strony jak ktoś pisze teksty za 1zł nie można zbyt wiele wymagać.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności