Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi głębiej pomyśleć, nad prostymi sprawami;)

o ile mi wiadomo, głebiej to my, a wasze i tak jest na wierzchu :placze:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma nic z uczciwością, normalna sprawa, ktoś kupuje taniej i znajduje kogoś innego kto odkupi towar drożej. niczego od Ciebie nie kradnie płaci Ci ceną jaką ustaliliście, czyż nie?

Popełniasz błąd w rozumowaniu spowodowany żalem że ktoś czerpie profity z Twojej pracy ale zauważ że znalezienie lepszego kupca to też praca :P

przecież nikt z nas się nie obraża na sklepik osiedlowy że sprzedaje produkty drożej niż hiper-market a hiper-market drożej niż hurtownia a hurtownia drożej niż producent a producent drożej niż dostawcy składników a sprzedawcy składników drożej niż dostawcy surowców itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowiłem i ja napisać ostrzeżenie przed pewnym amatorem. Nie wywiązuje się z umów, naciąga ludzi na pieniądze, wiem, że nie tylko ja jestem poszkodowany.

Na początku nicki z PiO:

presellpagess

mathew2

gg - gadu - gadu:

GG - 7851967

GG - 4933430

adresy:

dymura50@gmail.com

mateo111@tlen.pl

Allegro

https://allegro.pl/show_user.php?uid=9313614

SomeDay_m

Niby firma prowadzona przez tą osobę:

https://www.e-key.pl/

Wszelką współpracę z tą osobą odradzam, co można już wyczytać po komentarzach na Allegro. Ze swojej strony mam udokumentowane dowody na nieuczciwą działalność, obiecanki o wpłatach i inne tłumaczenia.

Pozdrawiam

Edytowane przez davit

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec wszystkich przed współpracą z Panią Katarzyną C. która ogłasza się tu na forum pod nickiem: copywriter_new

Jakieś 3 tyg. temu zleciłem napisanie 6 teksów pod mieszarki. Wg. wstępnych ustaleń termin na wykonanie jaki Pani Kasia określiła to tydzień. Kasa została wpłacona, fakturę Pani mi wystawiła ale tekstów BRAK. Od dwóch tygodni a w zasadzie od tygodnia zaczęłem się bardziej dopytywać o termin realizacji, bo codziennie pisała że będą jutro. Na dzień dzisiejszy mam przesłane zaledwie 3 z 6 tekstów i to dopiero po konkretnych żądaniach ich realizacji. Wczoraj zażądałem zwrotu pieniędzy za niewykonane teksty, po czym Pani Kasia twierdzi że nie ma możliwości zwrotu ani odstąpienia od zlecenia bo nie było podpisanej umowy konkretnej. Pani ta nie rozumie, że ustna - tudzież pisemna (mail, gg) umowa i termin realizacji jest również zobowiązujący. Rozmowa na gg oraz mailowa jest dla mnie już totalnie śmieszna, bo na wszystko Pani Kasia tłumaczy się że zawalone ma terminy, że ma awarie i sto różnych powodów, a na żądanie zwrotu pieniędzy twierdzi że nie ma możliwości bo faktura została wystawiona (kwestia korekty fv to chyba dla niej czarna magia mimo, że twierdzi że sie zna na prawie).

Tylko dlaczego przez cały ten czas cały czas aktywnie ogłasza się na forum??

Czy ktoś jeszcze miał może podobne problemy z rzetelnością i realizacją zleceń? Powiem jeszcze tylko, że przesłane pliki pod mieszarki nadają się i tak do poprawek, bo w wielu miejscach brakuje klamerek itp.

Posiadam oczywiście dowody w postaci rozmów na gg, oraz maile. - swoją drogą te rozmowy i tłumaczenia są wręcz śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa ustna ma to do siebie że niełatwo (to tak delikatnie mówiąc) udowodnić iż została zawarta. Dlatego trzeba uważać z takimi publicznymi oskarżeniami. Ta Pani może teraz odpowiedzieć że to na Ciebie trzeba uważać, bo oskarżasz bezpodstawnie i markę psujesz ponieważ w ustnej umowie zawarliście zupełnie inne ustalenia.

Nie chcę Cię zdenerowwać, nie znam tej Pani a tylko w dobrej wierze sugeruję ważyć słowa jak nie masz dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktura to co ... pies ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności