Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, to zwykła dziecinada.Nie wiem jak jej, a mi ( nie Polaku) napisanie tekstu ( Polskiego) 1000 znaków zajmuje ok 10 min nu pod mieszarkę + 10 min. Jak zalega tych parę tekstów to już dawno mogla by ich szybko dopisać i zakończyć to wszystko,a zamiast tego siedzi i pisze jakies bezsensowne sprostowania na PiO które i tak lądują w koszu.Nie rozumiem tego

Ale z kobietami nigdy nie wiadomo o co im chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sprostowanie bo ma prawo się bronić, też masz prawo (jeśli by ktoś na Ciebie najeżdżał). Ja sprawy nie znam, więc się nie wypowiadam. To co Ty byś zrobił, tu nie wchodzi w grę. Oni powinni sami załatwiać te sprawy, jako dorośli ludzie - CZY NIE MAM RACJI?

edit:gdybym znał szczegóły, mógłbym ocenić (kto co i jak) a tak niestety :)

Być może się pokłócili, zleceniodawca za wiele wymagał za taką kwotę. Czy coś innego, jest wiele możliwości.

Musimy pamiętać ;) aby to nie nas ROLOWALI

Edytowane przez upa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj upa, pisze to żeby innych ostrzec że mogą czekać na teksty dłuuugoo, a nie żeby biadolić czy liczyć na osąd. Swoje dowody mam, i mógłbym je pokazać, choć nie wiem czy wówczas nie naraził bym się na paragraf o poufności korespondencji. A stawka ponad 8zl za tekst to nie tak mało. Z tego co piszą także inny to ta Pani ma niestety podobną opinię i aż dziw bierze, że ani nie potrafi tego zlecania jak najszybciej w tej sytuacji zrealizować, ani nie chce oddać pieniędzy. Ja się z Panią Kasią nie pokłóciłem poprostu czekam na wykonanie zlecenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myslalem, ze nigdy nie bede musial tutaj nic pisac, ale okazalo sie, ze zostalem do tego zmuszony. Chcialbym wszystkich przestrzec przed wspolpraca z uzytkownikiem "Cestro". Z reguly nie wysylam nikomu efektow mojej pracy przed zaplata, ale wczesniejsze zlecenie bylo oplacone bez zadnych problemow, wiec zaufalem temu czlowiekowi. Skonczylo sie tak, ze od dwoch tygodni gosc sie nie odzywa ani na komunikatorze, ani na SMS, ani telefonicznie. Dziwi mnie to szczegolnie dlatego, ze prowadzi dzialalnosc (www.eseo.com.pl). Przy okazji znalazlem rowniez temat zalozony na innym forum (https://grafa.biz/forum/eseocompl-user-cest...html#post_23688), w ktorym rowniez wypowiada sie czlowiek oszukany przez Wojciecha J.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=17621

"Ostatnio widziany: 3.11.10 - 08:39 "

Nikogo nie bronię, ale wypadki chodzą po ludziach, może po prostu mu się coś stało...

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, po raz pierwszy ktoś próbuje mniej oszukać. Chodzi o ogłoszenie:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=102737

login Davred

Drugi profil tego usera to:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=15896

Webpozycja

Zlecenie zrealizowane w połowie września. FV nie zostało opłacone do dnia dzisiejszego.

Pan Dawid nie reaguje na maile, komunikaty na GG, odczytał również informację na forum PIO - za każdym razem bez odzewu.

W pierwszym tygodniu października usłyszałem, że fv będzie zapłacone "we wtorek".

Wciąż liczę, że to nieporozumienie, gdyż nie była to pierwsza nasza współpraca.

Jutro przesyłam ostateczne wezwanie do zapłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostalem oszukany przez uzytkowniaka "ArcymaG"

Dane oszusta :

ArcymaG

Krystian Obrebski

89 1140 2004 0000 3202 5714 7894

aarcymagg@prokonto.pl

Takimi danymi sie posluguje [ nierzetelny partner ] prosze uwazac oszukal mnie wyslalem mu pieniadze 150 zl a on nie wyslal mi tekstow, wiem glupio zrobilem ze pierwszy wyslalem,

Czy ktos go moze zna ?

Odrazu informuje ze tez bylem na policji i sprawa jest juz , wiec jesli chcesz uniknac niemilych sytuacji prosze o zwrot kasy lub teksty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie ale takie sprawy zgłasza się do odpowiednich organów, co zresztą zrobiłeś i ok.

Ale jego dane powinieneś skasować, takie publiczne szkalowanie budzi we mnie wstręt ...

Skąd mamy wiedzieć że ta osoba naprawdę cię oszukała ?

Może w ten sposób tępisz konkurencje ?

Gdzie w takiej sytuacji jest moderator, jeśli każdego można obsmarować na forum podając imię i nazwisko, nr konta itd ...

Zostaw sprawę w rękach policji a nie baw się w mrocznego mściciela ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - mnie też ta osoba oszukała. Takie same dane, taki sam numer konta. Kolega używa natomiast różnych adresów e-mail - proszę uważać na przyszłość kto kupuje od niego teksty. Jako, że sprawa jest świeża ja jeszcze nigdzie tego nie zgłosiłem, ale chyba w kilka osób będzie łatwiej.

// mod, czemu temat jest w koszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności