Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego czekam jak zainteresuje się moim pomysłem co do ochrony zarówno kupujących i sprzedających jakiś programista. Pomysł przedstawię tylko zaufanym użytkownikom, którzy mają w dorobku wydane programy na PIO. Oczywiście projekt komercyjny.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przestrzegam przed współpracą z gościem pod mejlem poznan12@gmail.com

Dwa miesiące wisi mi już kasę za terminowo wykonaną robotę. Najpierw były mejle, że niby się pomylił, potem zapomniał, a potem kontakt się urwał i tyle go widziałem/słyszałem...

dzisiaj znalazłem stronę na której zamieścił moje artykuły: https://sql.nd.bytom.pl/

ciekawa - oficjalna domena urzędu miasto w Bytomiu, może ktoś chce się ze mną pobawić i namierzyć gościa, bo podejrzewam, że niejednego oszukał...

ja spróbuję coś napisać na początek do firmy obsługującej stronę bytom.pl, ale może się zdarzyć, że napiszę do tego gościa i strona zniknie...

Edytowane przez radziax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radziax - taką domenę może mieć każdy bez większego problemu.

Co do zgłaszania sprawy na policje - jest to dla mnie śmieszne, ponieważ bez żadnej umowy i potwierdzenia zakupu/sprzedaży tekstów jest to posunięcie mało logiczne. Może i przyjmą zgłoszenie, jednakże na pewno nie będzie żadnego postępowania w takiej sprawie z faktu na małą szkodliwość czynu albo braku wystarczających dowodów.

Jedyna rzecz jaką możecie zrobić to postukać się po głowie i... pisać teksty z wcześniejszym podpisaniem umowy

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku zleceń na pozycjonowanie jest zapytanie o przeprowadzone wcześniej projekty. Ogólnie pozycjonowałem już strony znajomych i nie mam z tym problemu aby wskazać nowej osobie adres email pod którym może zapytać o jakość współpracy ze mną.

Z drugiej strony wystarczy już sam adres pozycjonowanej wcześniej domeny aby określić mniej więcej jakość pracy nad nią.

Choć akurat osoba zlecająca może nie mieć pojęcia jak to sprawdzić tak więc referencje referencje i jeszcze raz referencje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Kolega znany na tym forum pod dwoma nickami: all4seo, lukas24 nie wykonał w całości zadania, którego się podjął. Mianowicie zapłaciłem mu za postawienie 300 easydirów, a on postawił tylko 150. Drugą połowę miał postawić do 12.01.2011 (środa). Od wtorku 11.01.2011 nie ma z nim kontaktu.

Ogólnie nie polecam współpracy z tym kimś.

Pozdrawiam, Kamil.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed świętami postanowiłem nabyć spolszczenie do skryptu Arfooo od użytkownika o nicku RiT Za spolszczenie zapłaciłem z góry, do tej pory go nie otrzymałem. Uważajcie na tego sprzedawcę.

Pozdrawiam

Witam spolszczenie zostało dzisiaj do Pana wysłane. Nie wysłałem szybciej bo tak jak do Pana pisałem byłem chory na grypę. Natomiast tydzień temu wysłałem na podany przez Pana dres, lecz źle go przepisałem i email nie doszedł co dopiero dzisiaj zauważyłem.

pozdrawiam

RiT

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Użytkownik Unnam3nd zaproponował mi 50 unikalnych tekstów. Z oferty skorzystałem (po zobaczeniu próbek wpłaciłem całość) lecz po otrzymaniu paczki okazuje się, że duża część tekstów jest już opublikowana w sieci.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o budownictwie.

Wysłałem mu wiadomość ale jakoś nie pofatygował się aby odpisać więc daję info tutaj. Nie polecam interesów z tym Panem!!!

Edytowane przez redwhite

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności