Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku wielkie narzekanie, a co robicie Wy "oszukani"?

Kasujecie posty jak dostaniecie te swoje parę groszy, niech inni też zostaną "oszukani". Nie pomyśleliscie o tym, że zostaliście "oszukani" dlatego że inni robili tak samo?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan - to by zablokowało możliwość sprostowania. Czasem klient się zirytuje i kogoś zdyskredytuje, a nie oznacza, iż zostal oszukany. Wypadki losowe chodzą po ludziach :rotfl: Więc jednak warto zostawić miejsce na edycje posta i dodanie jakiegoś tekstu, mówiącego o takiej sytuacji i że sprawa dobrze się zakończyła. Ktoś może wpisać w google, przeczyta 1 post i już widzi, że ktoś nei wart jest współpracy, mimo, że 2 strony dalej są przeprosiny obu stron i wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nim napiszesz zmusi Cię to do pomyślenia 10x

to się uśmiałem, niestety niektórych ludzi w niektórych sytuacjach nic nie zmusi do myślenia a już na pewno nie wizja braku możliwości sprostowania.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że będę musiał tu napisać, a jednak. Ze swojej strony ostrzegam przed współpracą z człowiekiem posługującym się adresem: biurocopywriting@interia.pl W tamtym tygodniu wykonywałem dla niego zlecenie - wszystko było ok, jednak należność za drugie nie wpłynęła mimo upływu kilku dni, a teksty są opublikowane w Internecie. Danych z przelewu niestety nie mogę sprawdzić, bo wysłał go za pośrednictwem bluemedia.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę wątek "dzięki osobie" Pana Macieja Jarosza, który okazał się nierzetelnym partnerem także w przypadku współpracy ze mną. Widać, że czuje się bezkarny, do czasu. Może razem coś uda nam się zdziałać, proszę o kontakt osoby również pokrzywdzone. U mnie w grę wchodzi duża kwota więc nie odpuszczę.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Jarosz "zaginął". Podpisał umowę na wykonanie zaplecza, ale nie dostarczył domen i serwera, zero kontaktu. Nie odbiera telefonów, w biurze nie wiedzą nic (ponoć żyje). Ja teksty od razu skierowałem na inne zlecenie, więc straty nie mam, no ale zachowanie trochę godne pożałowania.

Inka, może to Ci coś pomoże:

Maciej Jarosz

tel. (022) 392 91 75

tel.kom. (0) 880 44 81 81

email: maciek@sisi.pl

--------------------------------------------

EVISION, ul. Kobielska 14/2, 04-359 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kyan. Komórka oczywiście "nie odpowiada". Dzwoniłam dziś rano dwa razy do tego całego "sisi" i za każdym razem miła pani poinformowała mnie, że Pan M. będzie za godzinę. Teraz ja zadzwonię to będę chciała rozmawiać z szefem tego zamieszania potem już dalsza procedura, a tak łatwo się mnie nie pozbędą. Może ktoś jeszcze dołączy i razem odnajdziemy Pana Maćka żywego lub martwego.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dużo Ci się udało, ja dzwoniłem do sis to mówili, że nie ma i nie było i w ogóle nic nie wiadomo, kilka dni ich tam napastowałem. A masz jakąś umowę, albo coś?

Ja właśnie zadzwoniłem zachęcony Twoim sukcesem. Wcześniej jak dzwoniłem to nic nie było wiadomo, teraz też dostałem odpowiedź, że będzie za godzinę, więc spróbuję szczęścia o 13:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem już o problemach z użytkownikiem Cestro, ale widzę, że zmienił swoją tożsamość i nadal działa. Więcej na ten temat na Wykopie.

Czy jest możliwość żeby z tego wpisu z wykopu usunąć jedną z domen i adres mail? kupiłem od tego Pana jakiś czas temu tą domenę zamieniłem ją w zaplecze, a nie chciałbym być z nim pomylony.

mogę adres podesłać na PW.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności