Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Również do tej pory nie otrzymałam zapłaty od Pana Zimniaka a minęło już sporo czasu tyle tylko,że ja swoje teksty zdążyłam sprzedać wiedząc co się święci...

Katka

Chciałam jeszcze przestrzec przed seo net group... nacięli mnie na 3 tysiące...inne osoby na 1400zł, 200zł, 70... Cfani są, bo podają wszystkie namiary, człowiek dostaje wszystko a na końcu ZONK. Umowa idzie już 2 tygodnie, do faktury podali błędne dane...Ktoś ma może pomysł kim oni są? Podają się jako Natalia Kaczmarek...

Katka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, idź na najbliższy komisariat Policji i zgłoś sprawę. Przy kwotach powyżej 250 zł jest to już przestępstwo. Sprawa trafi do Wydziału PG (przestępczości gospodarczej). Może się okazać, ze zgłoszeń jest więcej, co z pewnością wpłynie na większą determinację w poszukiwaniach.

Powodzenia i Pozdrawiam

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na forum mamy nowego oszusta - blasterox

Sawid Serski

BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej

89 1140 2004 0000 3202 5714 7894

W tym przypadku chodzi o zamówiony blast xrumera.

Kontakt urwał się tak szybko jak szybko dostał potwierdzenie wpłaty.

Pozdrawiam i przestrzegam użytkowników o jego

super okazjach :)

W moim przypadku to tylko 50zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony ostrzegam przed użyszkodnikiem z tego forum o nicku: proMNG.

3 marca wysłałem potwierdzenie przelewu, w ciągu trzech dni zapleczówka miała być gotowa.

Na gg nie odpowiada. Na PW jak niżej:

PW z dnia 12 Marca

"Witam

Co się dzieje ze stroną zapleczową ?

Pozdrawiam

xxx xxx

Witam,

jutro, max. pojutrze ją podeślę. "

PW z dnia 15 marca

"CYTAT

Czas chyba zacząć nowy topic w wątku nieuczciwi użytkownicy.

Witaj,

przypomnij mi o czym ta strona to zrobię i ci podeślę jak najszybciej.

Przepraszam, za brak kontaktu i opoźnienie. "

Gigacat - moderowany katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam......takim oszustom to tylko BAN!!!

Pozdrawiam uczciwych :)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki prosta sprawa: mówicie że płacicie PO wykonaniu zadania albo teraz wpłacacie tylko 10-20%. Odkąd mnie nacięto jeden raz stosuje taką metode. I albo zleceniobiorcy to pasuje albo biore kogoś innego.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony ostrzegam przed użyszkodnikiem z tego forum o nicku: proMNG.

Tak, dość specyficzny użytkownik.

proMNG pisał do mnie na PW nie raz. Że wykona zaplecze za 100zł. A jak się zdecyduje teraz to za 80zł.

Zrezygnowałem. Napisał następnego dnia że jeżeli dziś się zdecyduje to zrobi za 70zł. Odmówiłem. Napisał następnego dnia że za 60zł może wykonać zaplecze. Już nawet nie traciłem czasu. Znów napisał, tym razem że wykona za 50zł zaplecze, najtaniej tylko teraz...

To brzmi śmiesznie, jak można takie oferty brać na poważnie? Po za tym ogłasza się że zrobi zaplecze co drugi dzień dodaje to samo ogłoszenie (że wykona zaplecze). Już ma dużo takich tematów, czy to zgodne z regulaminem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony ostrzegam przed użyszkodnikiem z tego forum o nicku: proMNG.

Tak, dość specyficzny użytkownik.

proMNG pisał do mnie na PW nie raz. Że wykona zaplecze za 100zł. A jak się zdecyduje teraz to za 80zł.

Zrezygnowałem. Napisał następnego dnia że jeżeli dziś się zdecyduje to zrobi za 70zł. Odmówiłem. Napisał następnego dnia że za 60zł może wykonać zaplecze. Już nawet nie traciłem czasu. Znów napisał, tym razem że wykona za 50zł zaplecze, najtaniej tylko teraz...

To brzmi śmiesznie, jak można takie oferty brać na poważnie? Po za tym ogłasza się że zrobi zaplecze co drugi dzień dodaje to samo ogłoszenie (że wykona zaplecze). Już ma dużo takich tematów, czy to zgodne z regulaminem?

Pozdrawiam

Co w tym złego? Ja wycieniam moją prace na tyle na ile mi się podoba, a jak komuś nie pasuje to po prostu nie korzysta i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast interesuje wątek podany przez lukas22333:

Mam pytanie, czy ktoś miał do czynienia z użytkownikiem wielkijeff ? Gość wziął pieniądze w październiku i kontakt się urwał.

Obaj byliście m.in. dziś na forum, odwiedzacie swoje profile. Więc albo ktoś kogoś wykiwał albo nie. Tym bardziej, że wielkijeff nadal ogłasza się na forum.

Jeśli ktoś podaje publicznie tego rodzaju informacje powinien je potwierdzić. Tutaj tego zabrakło, tak mi się przynajmniej wydaje.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważajcie na użytkownika https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=18618 posługuje się mailem: capitalcity@interia.eu

to kobieta, sadzę że jakaś bardzo młoda, taki wniosek po poziomie rozmowy.

napisała mi 30 tekstów jakości beznadziejnej, 1 tekstów wymieszany synonimamy, 30 tekstów w ten sam sposób z uzyciem innych słów;]

żeby tego było mało zawalony termin ok...

dostała 2 szanse, do napisania były 3 dłuższe artykuły, termin zawalony z czwartku na piątek, potem weekend, mamy poniedziałek a nawet nie odpisuje na maile,

oczywiście w obu przypadkach bardzo nalega na płatność z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności