Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

nie płaćcie za teksty przed wykonaniem, na forum znajdziecie bez problemu osoby, które biorą kasę po wysłaniu i sprawdzeniu przez odbiorcę tekstów

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davred odnośnie podanego linku, osoba ta była na forum ostatnio:

Ostatnio widziany: 27.08.09 - 09:44

Edycja: i napisała w sumie jeden post... Nie przekonałoby mnie to do nawiązania współpracy. Co nie zmienia faktu, że podobne przypadki naciągania należy piętnować.

Edytowane przez krzychuZksiężyca

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem jej wcześniej, zgłosiła się na maila etc ... ludzka naiwność nie zna granic ;]

no cóż...

edit========

jej nr konta to:

lukas bank: 4619401076585160960000 0000

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną sytuację z panem proMNG zgłosiłem się zachęcony jego ofertą, jednak więcej wysiłku włożył w proszenie mnie i marudzenie abym jak najszybciej zrobił przelew z góry, nieważne że jeszcze nie zakupiłem domen nie przygotowałem kont na serwerze etc, jego to nie obchodziło chciał porpostu jak najszybciej pieniądze, a jak się zapytałem że chciałbym zobaczyć jak wygląda takie zaplecze to pokazał mi 5 adresów pod którymi była ta sama stronka katalogu ;] napisałem mu że sie za jakiś czas odezwę może... zniechęciło mnie trochę jego nacisk na przelew z góry;p] to ten co 2 dni do mnie wypisywał i sie przypominał dawał super promocje na 1 dzień na zniżkę;] tec... masakra co tu się dzieje normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=118212

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=117521

ten sam numer GG.

Nie wiem czy to ten sam koleś, ale często dostaję na PW wiadomości że ktoś sprzedaje teksty, tak samo informacje na GG. Za każdym razem jest mniej więcej to samo - teksty bardzo tanie, wysyłanie próbki, userzy nowi, a numery GG wysokie, więc zakładane niedawno. Radzę uważać.

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden i ten sam kolo, raz kupiłem trochę tekstów od niego, od tamtego czasu co chwile do mnie pisał, że ma nowe. Dodałem go do czarnej listy, ale zaczął rejestrować nowe konta i znowu spamować na pw. Oczywiście, gdy po jakimś czasie chciałem użyć zakupione teksty, to okazało się że już są gdzieś zaindeksowane...

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kiedyś oszukał. Kupiłem od niego około 100 tekstów i oczywiście po kilku dniach były opublikowane gdzie indziej. Jednak nawet do niego nie pisałem nic i za jakiś czas znowu zaproponował mi teksty. Akurat był piątek czy sobota. Tekstów więcej niż ostatnio. Przysłał mi je, napisałem mu że przelew będzie miał w poniedziałek. No a że miałem trochę wolnych domen to wszystko wrzuciłem na szybko i zaindeksowałem. Więc ja sobie rachunki wyrównałem z nim.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się doświadczeniem we współpracy z użytkownikiem "arturh4". Zauważyłem, że oferuje on teksty na sprzedaż. Jakiś niecały rok temu zleciłem tej osobie teksty do napisania. Początkowo wszystko było ok, ale przy jednym z kolejnych zleceń okazało się że część tekstów powtórzyła się z wcześniejszego zlecenia. Za zlecenie zapłaciłem przed dokładnym sprawdzeniem. Od Artura dostałem zapewnienie, że brakujące teksty otrzymam. Po tygodniu stwierdził, że nie ma czasu ich napisać i że zwróci pieniądze. Zwrotu jednak nie otrzymałem i od września z Arturem zero kontaktu. Podsumowując dobrze wszystko sprawdźcie zanim zaczniecie współpracę z wyżej wymienionym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam nieuczciwość Pana Dominik Mateja

nr konta bankowego: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Maile przychodzą z adresu: bustersmachine@gmail.com podpisane jako Busters Machine

Super oferta na teksty, duże ilości bardzo tanio aż zadziwiająco tanio. Po pierwszym sprawdzeniu wszystko wygląda ok po sprawdzeniu 2 tygodnie później teksty powielona na kilku stronach.

Niepolecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem dodać to co pisała kobieta zajmująca się zawodowo pisaniem tekstów a mnie oszukała,nie dość ze wcześniejsze to 30 tekstów to był 1 tekst powielony wiele razy w rożne sposoby to zamówione dłuższe artykuły, 3 sztuki, dostałem 1 bez składki ładu etc, zawierający 800 znaków całkiem do przeróbki to była środa w zeszłym tyg. w czwartek miałem dostać pozostałe 2 jednak do dziś ich nie otrzymałem lecz z ową panią koresponduje i nerwy mi puszczają czytając co ona pisze;]

tak więc komedie czas zacząc ;]

3 X 10 PLN = 30PLN

moze Pan od razu wyslac przelew na lukas bank 30pln?

prosze Pana - wszystko to kwestia dogadania i precyzji

- ja dopiero jutro przesle 1 art

- wolałabym zeby dzis wyszedł przelew ,

nieduza kwota a ja naprawde policzylam tanio

teksty w przygotowniu

licze ze udało sie zrobic przelew

pzdr

witam,

poźnym wieczorem przesle 1 plik

pozostałe 2 - jutro

---

"Davred.pl" <kontakt@davred.pl> pisze:

Hello capitalcity,

Wednesday, March 23, 2011, 12:03:46 PM, you wrote:

o której teksty będą gotowe?

jak pan moze to prosze puscic ten przelew :)

pzdr

powtorze

- dzis poxnym wieczorem 1 plik

- 2 pliki jutro

nie dam rady szybciej

milego dnia

prosze sie nie irytowac

za zrobienie przelewu dziś z góry dziekuje -prosze o info ze poszlo

przew udąło sie zrobic?

dziekuje, za uczciwosc :)

- robie teraz ten plik

- polecam różnego typu regualminy, polityki jakosci

pzdr

witam,

ok, wkrtóce pliki

zrobiłam prawidłowo tekst (w bardzo podobny sposob, edytowane sa instrukcje na bardzo wielu stronach).

ja ogladam/ czytam setki stron - wiem co robie

łudze sie ze przeslane pliki beda panu pasowaly

wiem,

ja naprawde postaram sie zeby teksty były profesjonalne

poza tym to już było:) ja kiedys poprawiałam przez tydzien czasu cos dla kogos

co ciekawe, przez wiele miesiecy owe poprawiane teksty byly na www firmy :)

niedługo

- podesle wszsytkie 3 w 1 pliku

- kolorem prosze zaznaczyc ewentualne sugestie w pliku i go odeslac jakby co

prosze mnie tak nie ponaglac - chodzi o to zeby było profesjonalnie

prosze rowniez docenic fakt wykonywania poprawek gratis i na zyczenie

dołoze starań, aby Pan nie musiał juz nic poprawiac

pzdr

witam,

właśnie je koncze,

nie sadziłam ze bedzie miał Pan tyle uwag.

miłego dnia

prosze Pana

jestem cały czas online.

Oby sie te teksty Panu spodobały.

mam drobną awarie,

czy moge Panu ostatecznie zdać plik w weekend?

system mi "zwariuje", przy zbyt duzej ilosc otwartych okien i uruchmionych funkcji

miłego dnia

aktualnie jest sobota czyli juz 2 dni spoxnienia i zaraz powinnami niby podeslac pliki hahah

o jezu,

witam - w trakcie realizacji plik

ile razy mam Pana przepraszc

- policzylam jak za darmo

- poprawki gratis

- nie wyrobiłam sie

prosze cierpliwie poczekac na plik

prosze czekac na plik

mam awarie i brak serwisanta

pzdr

prosze o cierpliwosc

pzdr

bez komentarza,

do 24 h - pzdr

Nerwy mi puściły i zapytałęm czy jest powazna, czy może uposledzona wtedy wszytko zrozumiem a onami na to:

klika pan ze mną , zajmującą się prawem

jak bedzie mnie pan wyzywał / szkalował - to podejme kroki prawne

to pan złożył dyspozcyje, a ja mam awarie i ja dosle do 24 h te testy 2plik.

to pan nie dopełnił czynności

i jezeli publicznie bedzie mnie pan szkalował,

wysle info do adminów z PIO ze pan obraża i neka

powtorze - prosze cierpliwie poczekac na plik

pzdr

rece mi opadły niemam mocy juz;

to jest jakieś dziecko, próbuje sobie dorobić chodzi pewnie do podstawówki, lub jest druga opcja jest faktycznie upośledzona.

a to:

mam drobną awarie,

czy moge Panu ostatecznie zdać plik w weekend?

system mi "zwariuje", przy zbyt duzej ilosc otwartych okien i uruchmionych funkcji

pozostawiam bez komentarza, o jedno okno z nk za duzo serwisant w drodze .... matko!:)!!

panie adminie, proszę o ban na jej konto pozatym sprawdź jej ip i wyszukaj konta z nim bo ma ich zapewne kilka zbanuj te konta i to ip bo nie wytrzymam ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - na 100% jest to Pani Kasia C. pod nickiem copywriter_new - > ja na komplet tekstów czekam od listopada :) jutro postaram się wrzucić ciekawsze fragmenty z korespondencji - bo to sie do komedii nadaje - oczywiście odwracanie kota ogonem i straszenie że jest prawnikiem buahaha. Z tego co wcześniej ktoś pisał, pare innych osób miało również problemy z Panią Kasią. Więc tak jak kolega wyżej proszę o bana dla tej Pani na oba konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiem coś szczerze..:)Naprawdę się wkurzyłam! Jestem akurat zleceniobiorcą i jak zaproponuje się kwotę powyżej 2,5 za precla to większość zleceniodawców kręci nosem. Potem wielkie zdziwienie, że takie "kwiatki". Sorry, nie chciałam nikogo urazić, ale się zdenerwowałam :) Musiałam to wyrzucić, bo wybuchnę, a jeszcze mam sporo do napisania.

Co tu się dzieje...tyle nieuczciwych osób, już nawet ja stałam się podejrzliwa. Nie można normalnie pracować... i na domiar złego coś mi się zdaje, że znów mnie ktoś zrobił w....

Pozdro,

Marta

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli kogoś urażę ale sami jesteście sobie winni. Po pierwsze nie kupiłbym niczego od kogoś kto dopiero na tym forum się zarejestrował i już coś oferuje. Po drugie jeśli już się decydujecie na zakup, to zapłata powinna nastąpić po zrealizowaniu usługi, zwłaszcza w przypadku gdy nie macie żadnej umowy czy potwierdzenia. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Dal - tyle masz do powiedzenia w temacie? Może nieuczciwi użytkownicy tobie nie grożą, bo o każde 20zł spisujesz umowę - to ok. Czy jak będziesz szedł ciemną ulicą i dostaniesz wpiernicz to mam powiedzieć: twoja wina poco tam lazłeś??

Oszustwo zawsze będzie oszustwem i to, że wierze w innych ludzi i staram się ufać innym nie może przesądzać że to moja wina... taki właśnie w dzisiejszym świecie jest pogląd na uczciwość - winny jest nie [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] - tylko oferma która nie dopilnowała portfela, a jak już się nadarzy okazja żeby coś zawinąć a się tego nie zrobi to jest się frajerem

Edytowane przez EliaSh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności