Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Mądrze mówisz Mar Dal, płatność zawsze po robocie i w oparciu o umowę. Jeśli to jest drobne zlecenie, na maks pare stówek to wtedy albo fifty fifty płatność, albo też po wykonaniu zlecenia jeśli mam dane firmowe tej osoby i/lub potwierdzenie, że ta osoba ma staż na PiO i nikt jej nigdy nic nie zarzucał, jeszcze nigdy się nie naciąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciemne uliczki omijam...

Tekstów zarobkowo nie pisze, chociaż od kilku lat bawię się amatorsko w dziennikarkę więc chyba bym sobie poradził.

Raz zgłosiłem się do jednego zlecenia na forum. Zaproponowałem za tekst 1500 znaków 1.70. Dałem linka do swoich blogów gdzie "smaruję" wszystko sam.

Po kilkunastu minutach okazało się że klient znalazł taniej...

No to sorry Panowie - ale tak jak koleżanka pisze - sami jesteście sobie winni . Stosujecie prawa rynku który jest dżunglą (kupić najtaniej) a w tym wszystkim chcielibyście być lulani (na pewno nie stracić).

Mój znajomy kiedy ruszył z dodawaniem precli również kupił niezły ich pakiet. Płacił po 2,5. Miałem okazje czytać kilka i muszę powiedzieć że były tak mizernej jakości że sobie podarował.

Więc nie liczcie że za 1zł kupicie literackie perełki. Tego się nie opłaca pisać i Ci którzy to oferują po prostu - w większości - liczą na farta...

I jak widać w tym wątku - mają go dosyć sporo.

A wątek uważam jak najbardziej za przydatny i potrzebny.

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu minutach okazało się że klient znalazł taniej...

Pewnie pisales w okresie wakacyjnym - wtedy gimnazjalisci maja wolne :)

Z mojej strony ostrzegam przed innym zleceniodawca, w Sieci posluguje sie nickiem latz55 (Aleksander Gorski, Zamosc). Tutaj moja spora wina, bo piszac teksty 16latkowi moglem sie liczyc z faktem, ze rodzice nie dadza mu forsy na oplacenie zlecenia. Najpierw przelew nie dotarl, bo 'zle wpisal dane na przelewie', obiecal poprawic - mijaja kolejne dni, a przelew ciagle 'idzie'.

Coz, wezwanie do zaplaty wyslane listem poleconym, moze teraz sie obudzi, ze za prace trzeba placic, a nie ignorowac ludzi.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu na mnie trafiło, a konkretnie trafił nieuczciwy kontrahent(nie wiem czy ma konto na PiO, bo miał mój mail z innego forum). Zlecił mi poprawę kodu źródłowego pewnego pliku. Wszystko było pięknie, zlecenie wykonałem, przedstawiłem demo i czekam na potwierdzenie przelewu. Po kilku minutach gość się odzywa i pokazuje mi screen z Panelu Klienta w banku, że przelew wyszedł. No to ja widząc to wysyłam mu poprawiony kod. Następnego dnia, przelewu nie było - jeszcze odpisywał - pisał teksty typu "nie znam się na tym, przelew zrobiłem". Mija kilka dni, przelewu nadal nie ma, a kontakt utracony. Już straciłem nadzieję na gotówkę, bo nie ma z gościem kontaktu już od miesiąca.

Dobrze, że to tylko 50zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć, że nie mam nic wspólnego z żadnym użytkownikiem hodun itp., nie oferuje żadnych tekstów itp. tak dla jasności, bo w tym temacie to trudno się połapać o co chodzi.

Do użytkownika Davred - sory, ale sam do mnie napisałeś, że jesteś zainteresowany, zgodziłeś się na przelew z góry, mówiłeś że jutro przelejesz. Dnia następnego nie przelałeś więc zapytałem kiedy.. Tak to było, a to, że Ci zaoferowałem nieco taniej wykonanie usługi to jeszcze narzekasz? Ja odradzam robienie interesów z tym kimś, strata czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, dobre... napisałem bo chciałem się dowiedzieć dokładniej za ile co zobaczyć jakieś demo etc ...woaopdmo... ehhh nie będe się powtarzać bo to nie piaskownica, ale suma sumarum zależało ci bardziej na tym abym jak najszybciej zrobił przelew niż pokazać mi co kupuje wieć sory... wypisaywałeś codziennie po kilka razy żebym puścił przelew choć nie zaczęłeś pracy więc do tego nawet jak pwoiedziałęm że jeszcze domen nie kupiłem pod to twoje zaplecze bo nie wiedziałęm ile ich tam trzeba etc " to nić zrób przelew" hahah

dla przykłądu tak wyglądała rozmowa z panem proMNG

witaj

14:37:23Pisał Pan do mnie na emaila ws. zaplecza 14:37:27promng z pio jestem

witam witam

14:55:46więcbyłbym zainteresowany w sumie z 2 takimi paczkami stronek pod zaplecze

ok rozumiem

17:08:12czyli na 200k 17:08:14?

jestes?

tak na 200k

18:44:49czyli 2x80zł

tak

20:39:24dane Ci podesałem na emaila 20:39:26dostałes? 20:45:39jesteś ? Wtorek - 20:45:49davred84

tak

20:45:58jutro sie tym zajme odezwe sie jutromax czwatek Wtorek - 20:46:06Zaplecze 80 zł tanio

ok doszły ci dane do przelewu na emaila

20:46:07? Wtorek - 20:46:10davred84

jak kupie domneki porobie subdoemny zrobie ci access do ftp i bazy

20:46:11ok Wtorek - 20:46:26Zaplecze 80 zł tanio

ok, a jak cos kiedy bys puscil przelew ?

Wtorek - 20:46:56davred84

jutro epwnie jak sie ogarne

Wtorek - 20:47:30Zaplecze 80 zł tanio

ok, ale dał bys jutro rade na 100 % ? bo by mi sie przydaly te pieniadze. A ajk coś odrazu bym sie tym zajał

Wtorek - 20:48:08davred84

no wlasnie to zalezy czy mi jutro dojdzie czy pojutrze bo czasu niemam kiedy wplaciic wiec sam od tego jestem uzalezniony

Wtorek - 20:48:50Zaplecze 80 zł tanio

no a jak jutro to kolo ktorej bys dal rade wplacic i mial bys kase ?

20:48:53tak mniej wiecej Wtorek - 20:49:25davred84

oj niemam pojecie wogole online bede popouldniu wiec jak juz bdzie to zrobie

Wtorek - 20:49:33Zaplecze 80 zł tanio

ok

20:49:48jak bedziesz mial serwer i domeny podeslij mi na emaila 20:49:52dane do ftp itp. Wtorek - 20:50:14davred84

serwer mam czesc domen tez

20:50:21tylko musze pomyslem ktore przeznaczyc na to Wtorek - 20:50:26Zaplecze 80 zł tanio

ok

20:50:30to jak cos podeslij jutro Wtorek - 20:50:48davred84

i mam dedyka z kilkoma ip tylko muszeporobic ci dane na 2-3kontach zeby wszysktkie sity nie byly pod 1 ip . wiaodmo

20:50:51ok Wtorek - 20:50:56Zaplecze 80 zł tanio

ok

20:51:57jak cos dal bys mi znac na kom 886518221 jak z przelewm ? Wtorek - 20:52:14davred84

ok postaram sie

20:52:41ale to wolalbymjakbys mi podelsal dane swoje jezlei place za coś z góry jako ze to pierwsze zlecenie etc ok ? 20:52:44na maial wrzucmi Wtorek - 20:52:56Zaplecze 80 zł tanio

podesłałem ci moje dane

20:53:00dane do przelewu 20:53:03tam sa moje dane Wtorek - 20:53:36davred84

ahaoki

Wtorek - 20:54:18Zaplecze 80 zł tanio

to jak cos napisz mi smsa

20:54:22 20:54:24z gory dzieki 21:04:49jak coś mogę Ci aukcje na allegro wystawi 21:04:53dla zabezpieczenia 21:04:53czy cos 21:10:34chcesz? 21:30:11jestes?

Witaj

16:17:48Jesteś ? 16:38:22Hm ?

?

17:49:02daj znac jak bedziesz

no to nie mogl bys przelac i potem zrobic te subdomeny itp. i podesłac ?

Środa - 20:13:03davred84

z danymi

20:13:06to na tego odesle 20:13:18no to tak troche dziwnie placiic za nic 20:13:31nie sądzisz? Środa - 20:13:35Zaplecze 80 zł tanio

no jak za nic? za zaplecze

Środa - 20:13:52davred84

no ale to jak mam ci zaplaciic za cos za co ty sie wezmiesz za 2 dni

Środa - 20:13:53Zaplecze 80 zł tanio

no to jak podeslesz mi dane do ftp to tak samo bedzie...

Środa - 20:14:00davred84

no

Środa - 20:14:12Zaplecze 80 zł tanio

no a co to za roznica? to podeslij szybciej to szybciej to zrobie...

20:14:22ja moge nawet teraz zrobic Środa - 20:14:23davred84

tylko najpierw musze kupic doemny podpiac je przygotowac ci dane zebys mogl juz robic

20:14:40nie zrobisz przeciez bo niemasz danych a ja jezce niemam doemn Środa - 20:14:49Zaplecze 80 zł tanio

no własnie

Środa - 20:15:03davred84

tak wiec nie rozumiem skad ten pospiech

Środa - 20:15:15Zaplecze 80 zł tanio

dlatego, miedzy czasie zanim to zrobisz moglbys kase przelac moge ci wystawic aukcje na allegro dla bezpieczenstwa itp.

Środa - 20:15:56davred84

ja jednak wole zaplaciic za to jak juz wysle ci dane i zaczniesz cos robic sory ale to 1 pewnie nie ostatnie zlecenie ale pierwsze

20:16:19ile co to zajmuje na ogol? Środa - 20:16:22Zaplecze 80 zł tanio

no tak, tylko pewnie znajac zycie bede czekal z 2-3 dni na to az przeslesz...

Środa - 20:16:25davred84

2takie komplety postawienie?

Środa - 20:16:30Zaplecze 80 zł tanio

1-2 dni

20:16:30 Środa - 20:16:46davred84

ano takwiec wszytko i tak bedzie gotowe na pon

20:16:58wiec jak zaplace do piatkuto ci xle?/

tak więc się zniechęciłem poprostu bo wyglądało mi trochę na jakieś wałęk, i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zapytać jedną kwestię: Skoro tak Wam źle przy pisaniu precli, to po co się tym zamujecie?;)

Sytematycznie na tym forum czytam wątki, że "ktoś się nie zapłacił", "albo źle zapłacił" itp.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo trudno jest mi zrozumieć, po co robić coś, co Cię wkurza?

Jeśli widzisz, że od dłużeszego czasu nie możesz wynegocjować dobrej ceny za "precla", to może zajmij się czym innym? ( to tylko drobna sugestia...)

Chcesz pisać teksty Pressel Pages ( mam nadzieje, że coś ambitniejszego również), to podpisuj umowy

o dzieło/zlecenie lub wystawiaj faktury, nie będzie problemów z nieuczciwością.

Nikt Cię nie zmusza do "pracy za grosze" i do "pracy na czarnym rynku".

Z drugiej zaś strony, potrzebujesz systematycznie "precli", to znajdź jednego bądź kilku pisarzy ( w zależności od potrzeb) i podpisz z nimi umowę, teksty będą na czas, teksty będą wyłącznie Twoje...i wszystkie problemy znikną:)

Potrzebujesz tylko kilku tekstów miesiącznie? To napisz je sobie sam:) Chyba, że masz zaprzyjaźnionego pisarza i możesz liczyć na jego "talent" i uczciwość:)

Napisałam oczywiste oczywistości, ale może trzeba?

Edytowane przez lena1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem, czy firma Steelcon ze Słupska ma tutaj swoje konto, ale radzę nie wdawać się z nimi w jakąkolwiek współpracę. Od miesiąca usiłujemy odzyskać należność za dwie wystawione im faktury i zero odzewu. Na maile nie odpowiadają, podczas rozmów telefonicznych zwykle księgowa ma wolne albo nie kojarzą, o co chodzi. Pozostanie nam chyba droga sądowa, ale przykre, zwłaszcza, gdy chodzi o większe zlecenie.

https://scribum.pl- wypełnimy treścią strony www, napiszemy artykuły tematyczne, zrobimy strony

blog.ciekawa-dalmacja.pl- subiektywnie i ciekawie nie tylko o Dalmacji

ciekawa-istria.pl - też można poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zakupów u użytkownika arrek99

Kupiłem u niego listę ksiąg, który opisał słowami:

"Dla ksiąg gosci spis 250 ksiąg gości, paręnaście katalogów z PR 5 ! i reszta PR 4 z przewaga PR 3 i paręnaście PR 2 i PR1."

Okazało się, że tak naprawdę wygląda to tak: 1szt pr5, 9szt. pr4 i 28 szt pr3, grubo ponad połowa to n/a lub pr0.

Niestety nawet te 38 szt które mogły by się przydać, okazały się bezużyteczne, nofollow, brak możliwości wstawienia linka czy też zaspamowane. Pieniądze w błoto, lista do kosza.

Nie polecam!

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności