Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powody sądzić, że użytkownicy: Unnam3nd (prawdopodobnie już zbanowany) i PrOkonto to te same osoby więc jeśli otrzymalibyście propozycję dużej ilości tekstów za niewielkie pieniądze to dobrze się zastanówcie.

Pan od dużych ilości tekstów:

Dominik Mateja

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Potwierdzam nieuczciwość Pana Dominik Mateja

nr konta bankowego: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Maile przychodzą z adresu: bustersmachine@gmail.com podpisane jako Busters Machine

Super oferta na teksty, duże ilości bardzo tanio aż zadziwiająco tanio. Po pierwszym sprawdzeniu wszystko wygląda ok po sprawdzeniu 2 tygodnie później teksty powielona na kilku stronach.

Niepolecam

Ten Pan ukrywa się teraz pod nickiem: Dragons Den

Używa on numeru gg :10079837

Pisał do mnie w sprawie tekstów, po lekkim ogarnięciu tej osoby w tym temacie do transakcji nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powody sądzić, że użytkownicy: Unnam3nd (prawdopodobnie już zbanowany) i PrOkonto to te same osoby więc jeśli otrzymalibyście propozycję dużej ilości tekstów za niewielkie pieniądze to dobrze się zastanówcie.

Pan od dużych ilości tekstów:

Dominik Mateja

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Potwierdzam nieuczciwość Pana Dominik Mateja

nr konta bankowego: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Maile przychodzą z adresu: bustersmachine@gmail.com podpisane jako Busters Machine

Super oferta na teksty, duże ilości bardzo tanio aż zadziwiająco tanio. Po pierwszym sprawdzeniu wszystko wygląda ok po sprawdzeniu 2 tygodnie później teksty powielona na kilku stronach.

Niepolecam

Ten Pan ukrywa się teraz pod nickiem: Dragons Den

Używa on numeru gg :10079837

Pisał do mnie w sprawie tekstów, po lekkim ogarnięciu tej osoby w tym temacie do transakcji nie doszło.

Potwierdzam, Zakupione teksty na początku wydawały się ok ale po kilku dniach na kilku stronach pojawiły się takie same.

email: dragonsden2011@gmail.com

Dominik M

Miejscowość: Andrychów

Jeżeli ktoś ma niedaleko można się do Pana wybrać.

76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Programista Prestashop/Wordpress -> www.skyseo.pl oraz kosiarki spalinowe łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Mateja juz oszukuje ludzi na tekstach z rok jak nie więcej, kupiłem od niego raz teksty na kwote coś ponad 200zł , w chwili gdy kupowałem były unikatami po dosłownie 2-3 dniach masa kopii w sieci ale tak to jest jak się kupuje od nowego na forum i to teksty za 1zł i teraz wiem że lepiej wole zapłacić czy sam napisać i mieć spokój i kase w kieszeni

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że nigdy nie będzie dane mi pisać w tym temacie - niestety się pomyliłem ;)

Usługa jaką wykonałem: Katalogowanie (1200 wpisów)

Czas zakończenia (wysłania raportu): 5 marca 2011

Zapłata: Tez chciałbym wiedzieć gdzie jest :)

Czemu tak się stało?

Zawiodła zasada ograniczonego zaufania - uważałem, że rozpoznawani użytkownicy forum, z długim stażem i dużą ilością postów nie robią takich rzeczy. (Można się śmiać).

Dołączył: 11.03.2009

Liczba postów: 1,141

Dla osób wykonujących usługi: Niezależnie czy ktoś ma 1 czy 1000 postów i jest na forum tydzień czy rok - przekręcić może was każdy. Sam jestem sobie winien, jednak są użytkownicy, dla których bezproblemowo można zrobić coś z góry i poczekać na zapłatę.

To to by było chyba wszystko...

Aaa bo pewnie jeszcze chcecie wiedzieć o kogo chodzi :)

Moim oprawcą został Pan Michał T. pseudonim: "Zobacz tutaj" posiadający stronę firmową: "Właśnie taką"

PS

Jeśli któregoś ranka ospale się przeciągając znajdę pod poduszką tudzież na koncie jakiś pieniądz za wykonanie tej usługi to dam wam znać.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czekam i czekam na odpowiedz pewnego forumowicza i postanowiłem w końcu opisać moją historie aby przestrzec innych.

Nieuczciwy użytkownik : seo.group

Link do profilu: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=25442

Katalogowałem dla tego Pana około 30- ci stron za co z początku płacił i nie było problemów. Super kontakt codziennie rozmawialiśmy na gg lub mailu. Katalogowałem strony do darmowych jak i płatnych katalogów.

Jednak z czasem suma którą był mi winny narosła do ponad 300 zl po czym z Panem nagle urwał się kontakt i nie odzywa się już ponad miesiąc.

gg: 31640472

email: biuro@seogroup.biz , kontakt@eseo.com.pl

Pisałem kilkanaście razy na gg email i również na forum jednak mimo tego że się pojawiał nic nie odpisywał.

Ostatni temat jaki napisał na forum :

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry855914

Radze uważać na tego użytkownika bo możecie się wkopać tak jak ja ...

Pozdrawiam

Edytowane przez freestyper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freestyper

Ten człowiek działał wcześniej pod nickiem Cestro - też dla niego katalogowałem i przy pierwszych zleceniach nie było problemów. Na szczęście mi jest winien tylko ~30zł, bo jak zobaczyłem wpisy w tym temacie to dałem sobie spokój.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy nie myślałem, że napiszę w tym dziale, ale jak widać moje dobre podejście do ludzi skończyło się oszustwem.

Kto: proMNG - profil

Przedmiot zlecenia: link

11 stron zapleczowych o zadanej tematyce, na wp - mój serwer, domeny, udostępniłem nawet ftp z wgranymi wp z wtyczkami.

Ramy czasowe: podjął się 27 kwietnia i obiecał na 4 maja zaplecze.

Kwota: 220 zł - wpłacone na prośbę wykonawcy dwie zaliczki 50 i 40 zł.

Dałem mu czas do dzisiaj na określenie się. Brak odzewu.

Kontakt urwał się 4 maja, kiedy to proMNG oznajmił mi na gg, że jego provider internetowy przestał istnieć i nie ma sieci.

Dziwna rzecz, ponieważ bywał systematycznie na PIO co było widać na jego karcie użytkownika.

Co dzień był po kilka razy - sprawdzałem. Wczoraj wyłączył widoczność daty ostatniej wizyty.

Brak kontaktu na GG, nie odpisuje, chociaż wiadomo, że odczytuje.

Uczeń pierwszej klasy jakiejś szkoły średniej. Rocznik '94.

Na szczęście wystawił dwie aukcje na Allegro żebym miał podstawę do wpłaty.

Mam jego dane osobowe ;) .

Pan Łukasz Cisek.

Rozmowy na GG zarchiwizowane - spoko :)

Kwota nie duża, ale nie mam litości dla osób, które tak mnie traktują. Kilka osób już się o tym przekonało i płaczą do dzisiaj.

Po 1. Jutro z rana policja - że mnie oszukał.

Po 2. Nie wywiązał się z zlecenia mimo, że zapewnił, że je wykona - czas leci, a ja ponoszę straty bo nie mam zamówionego zaplecza.

Po 3. Mściwy jestem i to bardzo w takich przypadkach. Nie patyczkuję się ze "smarkaczami".

Proponuję BAN dla proMNG dyscyplinarnie.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powody sądzić, że użytkownicy: Unnam3nd (prawdopodobnie już zbanowany) i PrOkonto to te same osoby więc jeśli otrzymalibyście propozycję dużej ilości tekstów za niewielkie pieniądze to dobrze się zastanówcie.

Pan od dużych ilości tekstów:

Dominik Mateja

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Potwierdzam nieuczciwość Pana Dominik Mateja

nr konta bankowego: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Maile przychodzą z adresu: bustersmachine@gmail.com podpisane jako Busters Machine

Super oferta na teksty, duże ilości bardzo tanio aż zadziwiająco tanio. Po pierwszym sprawdzeniu wszystko wygląda ok po sprawdzeniu 2 tygodnie później teksty powielona na kilku stronach.

Niepolecam

Ten Pan ukrywa się teraz pod nickiem: Dragons Den

Używa on numeru gg :10079837

Pisał do mnie w sprawie tekstów, po lekkim ogarnięciu tej osoby w tym temacie do transakcji nie doszło.

Potwierdzam, Zakupione teksty na początku wydawały się ok ale po kilku dniach na kilku stronach pojawiły się takie same.

email: dragonsden2011@gmail.com

Dominik M

Miejscowość: Andrychów

Jeżeli ktoś ma niedaleko można się do Pana wybrać.

76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

potwierdzam, kilkanaście dni temu sprzedałam teksty temu człowiekowi i zniknął, nie zapłacił, na wszelkie próby kontaktu nie odpowiada, a dziś ogłosił się po raz kolejny z ogłoszeniem o kupno tekstów, takie samo , na które ja odpowiedziałam. Dlatego jedne z tekstów tak wielokrotnie przez niego sprzedawanych są m. in. moje---> z frazą "noclegi". Na zdrowie temu panu!

Wspieram propozycję utworzenia miejsca, w którym można zostawić komentarz po współpracy. Niektórzy twierdzą, że to nie działa, "bo na forum może przyjść każdy i napisać bzdury", ale samo allegro itp. pokazuje, że to jest dobre. Tak naprawdę byłby to świetny system dla automatycznego odświewania ze współpracy ludzi, którzy oszukują notorycznie - kilkanaście komentarzy, że gość bierze teksty i nie płaci pieniędzy, po czym kontakt się urywa- mówi sam za siebie.

Absurdem jest że gość, jak ktoś pisał wcześniej, ogłasza się od roku i oszukuje kolejnych ludzi i nie ma absolutnie żadnego zabezpieczenia, żadnej opinii ani znaku, a to taki ananasek.

Argument że pewność co do ewentualnych przyszłych pracowników mamy dopiero w przypadku, kiedy osoba od dawna jest na forum i ma mnóstwo postów na koncie jak dla mnie ogranicza istnienie tutaj właśnie takim jak ja: zajmuję się tylko pisaniem tekstów, nie znam się na pozycjonowaniu więc nie udzielam się na forum, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje i o czym tu pisać;), a przychodzę tutaj tylko do działu ogłoszeń.

Oczywiste jest, że system komentarzy nie jest do konca sprawiedliwy, istnieją takie sytuacje, jaką miałam ostatnio - po kilku miesiącach od zakończenia współpracy okazało się, że zapomniałam wysłać ostatnie teksty zleceniodawcy, on wtedy zlecił to komuś innemu i jemu zapłacił i to jest chyba jedyna sytuacja, w której jakkolwiek w ciagu trzech lat wpsolpracy z kimkolwiek nawaliłam, nie liczac jakichś jednodniowych opoznien, o ktorych uprzedzałam, a jednak gdyby ktoś taki wystawił komentarze po takiej transakcji -"powiedziała że zrobi i zniknela" to juz jest glupkowata rysa na koncie, niewspolmierna do tego w jaki sposób rzeczywiście pracuję, no ale po prostu tak bywa i wierze ze tak jak wszedzie ludzie beda potrafili znalezc balans

Mam powody sądzić, że użytkownicy: Unnam3nd (prawdopodobnie już zbanowany) i PrOkonto to te same osoby więc jeśli otrzymalibyście propozycję dużej ilości tekstów za niewielkie pieniądze to dobrze się zastanówcie.

Pan od dużych ilości tekstów:

Dominik Mateja

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Potwierdzam nieuczciwość Pana Dominik Mateja

nr konta bankowego: 76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

Maile przychodzą z adresu: bustersmachine@gmail.com podpisane jako Busters Machine

Super oferta na teksty, duże ilości bardzo tanio aż zadziwiająco tanio. Po pierwszym sprawdzeniu wszystko wygląda ok po sprawdzeniu 2 tygodnie później teksty powielona na kilku stronach.

Niepolecam

Ten Pan ukrywa się teraz pod nickiem: Dragons Den

Używa on numeru gg :10079837

Pisał do mnie w sprawie tekstów, po lekkim ogarnięciu tej osoby w tym temacie do transakcji nie doszło.

Potwierdzam, Zakupione teksty na początku wydawały się ok ale po kilku dniach na kilku stronach pojawiły się takie same.

email: dragonsden2011@gmail.com

Dominik M

Miejscowość: Andrychów

Jeżeli ktoś ma niedaleko można się do Pana wybrać.

76 1140 2004 0000 3602 6438 4908

potwierdzam, kilkanaście dni temu sprzedałam teksty temu człowiekowi i zniknął, nie zapłacił, na wszelkie próby kontaktu nie odpowiada, a dziś ogłosił się po raz kolejny z ogłoszeniem o kupno tekstów, takie samo , na które ja odpowiedziałam. Dlatego jedne z tekstów tak wielokrotnie przez niego sprzedawanych są m. in. moje---> z frazą "noclegi". Na zdrowie temu panu!

Wspieram propozycję utworzenia miejsca, w którym można zostawić komentarz po współpracy. Niektórzy twierdzą, że to nie działa, "bo na forum może przyjść każdy i napisać bzdury", ale samo allegro itp. pokazuje, że to jest dobre. Tak naprawdę byłby to świetny system dla automatycznego odświewania ze współpracy ludzi, którzy oszukują notorycznie - kilkanaście komentarzy, że gość bierze teksty i nie płaci pieniędzy, po czym kontakt się urywa- mówi sam za siebie.

Absurdem jest że gość, jak ktoś pisał wcześniej, ogłasza się od roku i oszukuje kolejnych ludzi i nie ma absolutnie żadnego zabezpieczenia, żadnej opinii ani znaku, a to taki ananasek.

Argument że pewność co do ewentualnych przyszłych pracowników mamy dopiero w przypadku, kiedy osoba od dawna jest na forum i ma mnóstwo postów na koncie jak dla mnie ogranicza istnienie tutaj właśnie takim jak ja: zajmuję się tylko pisaniem tekstów, nie znam się na pozycjonowaniu więc nie udzielam się na forum, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje i o czym tu pisać:), a przychodzę tutaj tylko do działu ogłoszeń.

Oczywiste jest, że system komentarzy nie jest do konca sprawiedliwy, istnieją takie sytuacje, jaką miałam ostatnio - po kilku miesiącach od zakończenia współpracy okazało się, że zapomniałam wysłać ostatnie teksty zleceniodawcy, on wtedy zlecił to komuś innemu i jemu zapłacił i to jest chyba jedyna sytuacja, w której jakkolwiek w ciagu trzech lat wpsolpracy z kimkolwiek nawaliłam, nie liczac jakichś jednodniowych opoznien, o ktorych uprzedzałam, a jednak gdyby ktoś taki wystawił komentarze po takiej transakcji -"powiedziała że zrobi i zniknela" to juz jest glupkowata rysa na koncie, niewspolmierna do tego w jaki sposób rzeczywiście pracuję, no ale po prostu tak bywa i wierze ze tak jak wszedzie ludzie beda potrafili znalezc balans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi tylko jedna rzecz, proMNG oszukał już tylu użytkowników, co potwierdza ten temat / i ja dałem się też nabrać :) / a gość nadal się ogłasza w dziale zleceń i żaden moderator nic z tym nie robi. Zwykły nieodpowiedzialny naciągacz i tyle. Nie skuście się niskimi cenami, bo przyjdzie Wam najpierw prosić przez wiele dni o to co zamówiliście, a potem dostaniecie na odwal taki chłam, że nadaje się tylko do kosza. I litości, pisanie, że jaka cena, taka jakość, to też bzudra, bo wysyłasz chłopaczku najpierw próbki, czego można się spodziewać w danej cenie, a potem nie robisz nawet 2% tego, co się zamówiło z zaliczką i to po wielu prośbach i licznych obiecankach z twojej strony, że zaraz, niebawem, jutro, albo wieczorem już będzie i tak przez wiele dni. Na dokładkę pod różnymi pretekstami wyłudza zaliczki, niby na drobne kwoty, ale i tak wkurzające. Przez takich ludzi dział zleceń to istna kpina, lepsze już allegro.

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielony - idź na policję i wszyscy oszukani przez proMNG też. Jeśli trzeba to mam dane tego delikwenta. Niech dostanie po d**** raz a porządnie.

Za oszustwa internetowe ostro każą.

Przynajmniej ja nie dam się zrobić w ucho. Dla mnie jeśli ktoś mnie oszuka na 10 zł i na 1000 zł - są równi, niewarci niczego i zemsta jest słodka. Swoją drogą, ciekawe czy ma legalne oprogramowanie na komputerze :P

Ciekawe co powiedzą jego rodzice jak zawita do domu US za prowadzenie dg bez rejestracji, policja za oszustwa i może ktoś tam jeszcze się napatoczy... ;) Zemsta jest sssssłodka. :) Wszystkie środki dozwolone przez prawo w walce z oszustami dozwolone.

Edytowane przez Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje bo mnie też kilka razy na zleceniach przekręcono ale wynikało to raczej z tego że wobec silnej potrzeby gotówki godziłem się na niesprawdzone warunki współpracy.

Z drugiej strony ludzie:

Strona tematyczna

- 9 podstron + strona główna

- unikatowe, merytoryczne i dobrej jakości teksty + obrazki

- teksty 1,000 - 1,100 znaków

- dopasowane meta tagi

- dopasowany tematycznie szablon

- html lub wordpress (do wyboru)

Cena: 23zł

No bez przesady, czytając takie ogłoszenie to od razu widać że na tym gość nie zarobi - chyba że w domu trzyma tuzin chińczyków którzy codziennie dostają tylko paczkę ryżu i pracują...

Samo wgrywanie WP na serwer to 30min, konfiguracja, teksty około 2zł za sztukę x10 =20 lub pisanie samemu 1 dzień.

Poszukanie szablonu - kolejna godzina - dostosowanie go - często dwie lub trzy.

To w wypadku WP a html? Zakładając ze nie ma się gotowego szablonu w który wlepia się grafikę dla klienta ( co też trwa około godziny, dwóch ) budowa 10 prostych stron w html, zoptymalizowanych to cały dzionek lub nawet dłużej.

Wychodzi dniówka...

Wiadomo że każdy chce taniej, ale bez przesady - jak czytacie ogłoszenie w którym gościu zarobi dziennie 23 zł i nie widzicie w tym przekrętu to gratuluję wyobraźni.

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności