Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

hahahah leszczu wymiatasz :)

a swoją drogą na studiach pracowałem kiedyś w supermarkecie - mięsa tam już nie kupie :) - chociaż to były inne czasy CoNSTARU, teraz może się to wszystko poprawiło.

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe polecam użytkownika xinx. Miał dodać moją stronę do katalogów. Zapłaciłem mu a on po dwóch miesiącach zamiast wysłać mi raport, przesłał jakiś kiepski tekst do mieszarki i kontakt się urwał.

Niestety nie jestem zadowolony z usług tego użytkownika.

Korzystałem z jego ogłoszenia:

Link posta xinx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe polecam użytkownika xinx. Miał dodać moją stronę do katalogów. Zapłaciłem mu a on po dwóch miesiącach zamiast wysłać mi raport, przesłał jakiś kiepski tekst do mieszarki i kontakt się urwał.

Niestety nie jestem zadowolony z usług tego użytkownika.

Korzystałem z jego ogłoszenia:

Link posta xinx

"w raz", "cena kosztuje"... sorry, ale po takim "ogłoszeniu" od razu widać, że to dziecko i ciężko traktować je poważnie. Tak czy siak współczuję.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc wpisy z ostatnich stron można dojść do prostego wniosku, że im mniejsza kwota usługi (promocje, oferty, mega rabaty), tym większe ryzyko (i faktyczna powtarzalność) oszustw. Redukcja wydatków kosztem dużego prawdopodobieństwa oszustwa, jak dla mnie układ mało opłacalny, ale widać, że wiele osób się na to łapie.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota nie jest istotna, liczy się uczciwość i nic więcej

Fakt, szczególnie ze ogłoszenie wyglądało na napisane przez jakiegoś analfabetę z miesiącem obecności na forum.

Ludzie, jak widać, z 10km, że kontrahent jest niepewny to podpisujemy umowę i tyle.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest własnie kamyk do ogródka że nie powinno byc systemu oceny... kolo się raz poślizgnął a już leci że o-szust - to, że ktoś nie miał w terminie bo nie miał nie oznacza, że można na nim psy wieszać.

nie bronie stwora ... ale nagle moze sie pojawić gro osób ktore niecierpliwie po 24h posadzą "jelenia" na ławce o-szustów.

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred, bardzo Cię szanuje. Tutaj jednak się nie zgodzę. Jeżeli mówi że ma i bierze kasę, to znaczy że ma i wysyła mi w kilka minut po przelewie. Jeżeli wie że nie ma to nie bierze kasy lub mówi że napisze na zlecenie. W tej sytuacji oszukał mnie, a ja straciłem 2 dni. On ze mną rozmawiał (mailowo), a dzisiaj rano napisał że mi kasę odda, jest wieczór. Więc dla mnie sytuacja jest jasna. Na PIO w międzyczasie logował się o 3 różnych godzinach.

E: Żeby nie było, ja też wykonuję zlecenia, czasem mam poślizg. Jednak albo zwracam pieniądze jak ktoś chce albo dodaję gratisa jako rekompensatę.

Edytowane przez bori79

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieostroznosc to glupota a jak wiadomo za nia sie placi ;)

Weryfikowales go w jakis sposob? Mi googlowanie na jego temat zajelo 2 minuty

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...0&st=0&

https://www.zlecenia.przez.net/aukcja,77241...tow-na-zaplecza

https://www.goldenline.pl/forum/1746318/art...zloz-zamowienie

I mamy konto znanego od lat uzytkownika, ktory co kilka tygodni/miesiecy zaklada na PIO nowe konto. Kogo? Pogooglujcie.. :D

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa została zwrócona z aliora na mbank tak jak mówiłem

bronić nikt nie musi, sam się potrafię a tym bardziej, że zwróciłem mu należność (gdzie to jak SAM STWIERDZIŁ, JEST w gorącej wodzie kąpany)! tłumaczyć się nie zamierzam, bo nie ma z czego

Jeśli piszesz, że masz jakiś towar i go sprzedajesz a po zapłacie nagle się okazuje, że go nie masz a na zwrot kasy trzeba czekać kilka dni to zdecydowanie jest z czego się tłumaczyć. Wygląda to jak szukanie "frajera", który udzieli nieoprocentowanej pożyczki "chwilówki".

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności