Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem piszę że już nie chcę tekstów, żeby mi kasę oddał.
na zwrot kasy trzeba czekać kilka dni

O ile wiem, termin "wczoraj" nijak się ma do terminu "kilka dni".

Nazywasz człowieka o-szustem, bo zlecił przelew w czasie weekendu, gdzie jego realizacja nastąpi dopiero w poniedziałek (lub nawet we wtorek, patrząc na terminy sesji przychodzących)? I jeszcze uważasz, że z takiego zachowania ma się tłumaczyć, bo przelewy z dwóch różnych banków dochodzą dopiero po weekendzie? Proponuję samemu zlecić sobie przelew z mBanku do Aliora i czepiać się siebie, że zlecony w sobotę/niedzielę/piątek rano nie dotarł na wieczór tego samego dnia. Będę wielce ciekaw wyników.

Gość się poślizgnął z terminem, może nie zauważył, że nie miał w danej chwili tych konkretnych tekstów, pomylił się - bywa. Ale nazywanie go od razu o-szustem jest dużym błędem, zwłaszcza że jak przyznał - kasę zwrócił. Zawsze można zażądać potwierdzenie przelewu, zamiast obrzucać ludzi mięsem kilka godzin po ostatniej rozmowie.

Poza tym jak na osobę, której również zdarzało się "zapomnieć" o wysłaniu przelewu na czas, jesteś bardzo uczulony na tym punkcie. I nie rzucam słów na wiatr, bo w tamtym roku kilkakrotnie pisałem Ci teksty.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywasz człowieka o-szustem, bo zlecił przelew w czasie weekendu, gdzie jego realizacja nastąpi dopiero w poniedziałek (lub nawet we wtorek, patrząc na terminy sesji przychodzących)? I jeszcze uważasz, że z takiego zachowania ma się tłumaczyć...

Miał numer również do Aliora, dlaczego przelał na mbank pozostanie tajemnicą. Przelew został wykonany po publikacji informacji na PIO, wcześniej miał na to pełne dwa dni i zero chęci na wykonanie przelewu a miał czas na logowanie się na PIO i odpisanie na maila.

Gość się poślizgnął z terminem, może nie zauważył, że nie miał w danej chwili tych konkretnych tekstów, pomylił się - bywa. Ale nazywanie go od razu o-szustem jest dużym błędem, zwłaszcza że jak przyznał - kasę zwrócił.

Niestety nie masz racji, miał, sprawdzał, potwierdził że ma. Do momentu mojej wpłaty odpowiadał w kilka minut, potem jakoś potrzebował średnio pół dnia, może praca, może coś innego a może nic. Jak zamawiam teksty do pisania i ktoś ma poślizg to prawie nie zwracam an to uwagi. Tutaj kupowałem gotowy produkt. Ciekawe, gdybyś kupił przez internet powiedzmy DVD, zapłacił z góry i dostał karton z kartką w środku że muszą je jeszcze wyprodukować. Uważam że po potwierdzeniu posiadania tekstów i przelaniu pieniędzy mam pełne prawo oczekiwać wysłania ich w ciągu kilku, kilkunastu minut.

Poza tym jak na osobę, której również zdarzało się "zapomnieć" o wysłaniu przelewu na czas, jesteś bardzo uczulony na tym punkcie. I nie rzucam słów na wiatr, bo w tamtym roku kilkakrotnie pisałem Ci teksty.

Nawet nie zamierzam się bronić. Bywało, zdarzały mi się wtopy. Wyciągnąłem wnioski. Ostatnio też musiałem dokonać częściowo zwrotu pieniędzy z faktury a akurat nie miałem i napisałem otwarcie żeby poczekał 3 dni. To też nie problem.

Zawsze można się dogadać, tylko trzeba chcieć. Zwłaszcza że tutaj jak i na każdym rynku są naczynia połączone, jeden nie zapłaci to i drugi nie ma z czego. Co ja jak najbardziej rozumiem.

Tak czy owak, to bardziej należy traktować jak komentarz na allegro. Ja z transakcji jestem niezadowolony, może tak powinienem rozpocząć pierwszego posta i pewnie całej dyskusji by nie było.

Swoją drogą problem był chyba przy naszej pierwszej współpracy a potem jeszcze kilka razy podejmowałeś się zleceń.

Zresztą temat bezsensownie się już rozmył.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

użytkownik arturh4 to nierzetelny kontrahent. Kontaktowaliśmy się ze sobą w sprawie pisania tekstów. Pan Artur obiecał mi Umowę o Dzieło i stałą współprace. Miałam przesłać pierwszą paczkę a następnie mieliśmy sformalizować współpracę. Od tego czasu minęło już ponad miesiąc jak nie dłużej). Jestem niezbyt rychła w osądzaniu moich współpracowników, jednak Pan Artur kilka razy przekładał już termin zapłaty za teksty( "jutro";"za kilka dni";"do poniedziałku"), dziś ostatecznie obiecał uregulowanie należności do końca maja, więc mam nadzieję, że tak się stanie, a jako motywację zamieszczam wpis tutaj...co do dalszych losów moich pieniążków będę informować na bieżąco:)

Kolejny nierzetelny partner Pan Maciej Wrona- po wysłaniu tekstów zero kontaktu i zero kasy, czekam już ze 2 miesiące.

Reszta osób, które mi zalegają także zostanie tu wpisana, czekam cierpliwie.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Macieja Wronę posługującego się e-mailem: wrona.maciej@gmail.com to również odradzam jakiekolwiek interesy z tą osobą.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Maciej nawet nie raczy odpisać na maila. Niby poważny człowiek z firmą itd...Niestety, od niedawna bym czuła się bezpiecznie we współpracy ze mną wchodzi w grę tylko umowa lub przedpłata przynajmniej 50%. Dosyć tego!

(Musiałam wylać żale...sorry)

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh :)

to może troszke inne podejście...

powiązać konto z PiO z kontem bankowym... Przelew 1 PLN załatwia sprawę...

tylko konto powiązane ma dostęp do sekcji 'ogłoszenia' i koniec...

1. Trzeba wpłacić 1 PLN - ktoś kto zamierza kraść, przecie nawet 1 grosza nie odda, skoro uczciwie ukradł...

2. Do konta na PiO jest przypisany nr rach. bankowego oraz imię i nazwisko - czegóż trzeba więcej? są dane, jest korespondencja - można iść do sądu, a skoro można iść do sądu, to większość krętaczy się zastanowi czy warto za 5 dych dostać wyroczek...

Ino nie bardzo wiem jak to rozwiązać z technicznego punktu widzenia, ale tu z pewnością znajdą się mądre głowy, które z miłą chęcią dla oczyszczenia forum z [ nierzetelny partner ]ów i naciągaczy, poświęcą parę chwil na wdrożenie tego czegoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie kwapi się, by wprowadzić proste zabezpieczenia w postaci ilości napisanych postów, które odblokowują dostęp do działu ogłoszeń, a Ty wymagasz, żeby jeszcze wprowadzać konta powiązane z rachunkiem bankowym?:P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie kwapi się, by wprowadzić proste zabezpieczenia w postaci ilości napisanych postów, które odblokowują dostęp do działu ogłoszeń, a Ty wymagasz, żeby jeszcze wprowadzać konta powiązane z rachunkiem bankowym?:P

Bo to zabezpieczenie z ilością, to pikuś, co innego gdyby ktoś liczył ilość sensownych postów :D

To z nr konta bankowego wydaje się sensownym rozwiązaniem, chyba, no ale czy zarządzający tym dyliżansem są od tego by pilnować rozsądku osób, które uciepiały na takich numerach?

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki mod iTrader ... ale i tak byłby tam pewnie syf

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Macieja Wronę posługującego się e-mailem: wrona.maciej@gmail.com to również odradzam jakiekolwiek interesy z tą osobą.

Tyle osób zgłasza problemy, a tu nowe ogłoszenie:)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=122059&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Macieja Wronę posługującego się e-mailem: wrona.maciej@gmail.com to również odradzam jakiekolwiek interesy z tą osobą.

Tyle osób zgłasza problemy, a tu nowe ogłoszenie:)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=122059&hl=

Jeśli ktoś dostarcza teksty które sprzedaje innym użytkownikom i pisze że są unikalne to z automatu adres idzie do ignorowanych (wiadomości trafiają do kosza). Druga sprawa to TERMIN zlecenia. Jeśli umawiam się z kimś na 7 dni a ktoś po 2 miesiącach przesyła teksty i żąda zapłaty to chyba jest niepoważny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności