Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

kotojelen

No fakt, jakoś przeczytałam bez zrozumienia;)

Zleceniodawcę, który nie ma zamiaru zapłacić można poznać po tym, że zgadza się na dobrą stawkę za tekst bez targowania się:)

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postu 545 i użytkownika Arturh4

vel.

ARTUREX WEB COMPANY ARTUR HOMA

MACIEJOWA 95

33-336 ŁABOWA

Koleś jest typowym pośrednikiem z nieciekawą historią i tendenjcją do zmieniania nicków.

Na zleceniach i PiO grasował jako Darekss0, MarcoPolo01 i Marrios666

Oszukał tam (z czego wiem) ok. 15 osób, które pisały dla niego teksty. Oczywiście - po przesłaniu prac kontakt się urywa, a precle lądują w sieci. Skontaktowałam się z adminem strony na której znalazły się kradzione artykuły - okazuje się, że senior Artur Homa kasę za nie dostał. Paradoksem jest, że my pisaliśmy dla niego teksty za kwotę (którą nota bene - sam zaproponował) większą niż ta, którą otrzymał od pierwotnego zleceniodawcy, więc od początku zlecał pracę z zamiarem kradzieży naszych wypocin. Sprawa wylądowała na policji i w sądzie. Wszystkich poszkodownych zapraszam do kontaktu, bo nie można tego tak zostawić, po prostu.

Kolejny przypadek, sprzed kilku dni: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=122137

Kasa śmieszna, ale akurat miałam wolną chwilę, a że lubię pisać "na już" (nie ma to jak adrenalina...), to się zgłosiłam. A co sobie będę żałować? :D W sumie, już wstępna rozmowa przez gadu gadu i wcześniejsze przejrzenie historii użytkownika Precelka1 na PiO powinno dać mi do myślenia - koleżanka (bo to chyba kobitka jest) sprzedaje hurtowo treści, a z poprawną polszczyzną jest na bakier ;) Ergo - typowy pośrednik - dorobkiewicz. No, ale ok - do przekazania zlecenia doszło w szalonej ilości 5 tekstów za porażającą cenę +/- 10 zł. Następnie, gdy skończyłam już 2 precle - szanowna Precelka1 zapytała, czy może się ze mną rozliczać raz w miesiącu. Wyjaśniłam (o dziwo!) spokojnie, że przy pierwszym zleceniu i przy tak małej kwocie nie ma mowy o tego typu numerach. "Aha" - stwierdziła Precelka1 i jednocześnie zaznaczyła, że zlecenie jest nadal aktualne. Teksty skończyłam, zapukałam na gg i... cisza :) Pukałam tak sobie kilka razy, aż wpadlam na wiekopomny pomysł zaczepienia wyżej wymienionej przy użyciu innego numeru gadu - taka jestem sprytna, ha! O dziwo - odzew był natychmiastowy i zakończył się propozycją przekazania jakiegoś drobnego zleconka. Może to i pikuś, ale źle wróży.

Pozdrawiam,

Anna / ambiante.pl

Edytowane przez ambiantepol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wylądowała na policji i w sądzie. Wszystkich poszkodownych zapraszam do kontaktu, bo nie można tego tak zostawić, po prostu.

Celem uzupełnienia, chciałem tylko poinformować, że jeśli suma wszystkich pojedynczych kwot wyniesie powyżej 250zł, kwalifikacja czynu zmienia się z wykroczenia na przestępstwo. Jeśli natomiast usługi były świadczone jako firma dla firmy polecam natychmiast udac się do Wydziału Gospodarczego odpowiedniego sądu.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Zleceniodawcę, który nie ma zamiaru zapłacić można poznać po tym, że zgadza się na dobrą stawkę za tekst bez targowania się;)

Mylisz się - ja się nie targuję i nie jestem oszustem. Zamawiam paczkę po cenie którą określa piszący i jak są ok to kontynuujemy współpracę wtedy ew. prowadzimy targi(chyba raz zaproponowałem jakąś obniżkę i dostałem kosza :) ) - jak nie mówimy sobie do widzenia.

Edit: Zapomniałem dodać że kończę współpracę, kiedy zaczynam dostawać teksty napisane przez kogoś innego.

Edytowane przez wojtecki1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na chroniczny przypadek wyłudzaczo-kradziejo-oszusta. A człowiek ma 20 lat i minę niewiniątka...

Dla zainteresowanych dodam tylko, że miałam wątpliwą przyjemność rozmawiania z Arturem Homą przez telefon kilka tygodni temu. Wyjaśniłam mu wtedy, że w razie windykacji - pod młotek pójdą rzeczy najbliższych. Dodałam też kilka przekoloryzowanych słów o tym, co z takimi młodzieńcami robią w pace... Zrobiło to na nim wrażenie, bo przesłał mi część długu przelewem o tytule "kolejna-ostatnia rata zostanie przesłana w przeciągu 48 godzin". No i słuch po nim zaginął. Swoją drogą - tym przelewem strzelił sobie w stopę. No i pogadać już sobie z nim nie mogę, bo nie odbiera moich telefonów. I tylko mnie prześladuje ta melodyjka z "granie na czekanie" (umcy umcy bum bum takie ma), a za każdym razem, jak otwieram gadu gadu i widzę jego opis "Hero Come Back" (tiaaaaaaa...) to pupuszczam ze śmiechu i na mokrym muszę siedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolą sobie wymienić kilku niekompetentnych zleceniodawców, z którymi miałam ,,przyjemność" współpracować, a którzy do tej pory nie uregurowali swoich należności.

Przypadek, pierwszy pani Kinga Badźmirowska, śmieszna małolata, która z własnej głupoty nie otrzymała pieniędzy za zlecenie, która pisałam ja i parę innych osób. Frima, która jej zleciła teksty, wykazywała chęc zapłaty, ale niestety pani Kinga nie wiedzieć czemu, nie poprawiła faktury. Kwota była dość spora, ale niestety dziewczynka nie dobiera telefonów, nie odpisuje na e-maila, straszy jedynie swoją mamą prawniczką. Na szczęscie udało mi sie wyjść na czysto, bez strat

Przypadek drugi - pośrednik tekstów znany pod nickiem Greenmoscow. Pzrze dłuższy okres czasu współpraca układała się pomyślnie. Niestety od miesiąca nie mogę doprosić się wypłaty za zaległe zlecenie. Dobry do tej pory kontakt urwał się, pan Adrian nie odpisuje na wiadomości, które mu pozostawiam na gg. Na razie nic z tym nie robie, bo i kwota nie jest poważna, sam pan Adrain wydawał mi się uczciwy. W każdym bądź razie płacił, ale przestał. Tekstów niestety nie mogę sprzedać gdyż znajdują się na tym blogu https://www.bukmacherskietypy24.eu/category...buchmacherskie/. Podejrzewam, że to zleceniodawca nie uregulował wobec tego pana nalezności. W każdym bądź razie kontaktu nie ma.

Przypadek trzeci pan posiadający kilka nicków na forum Pio, znany mi lepiej pod nazwą Mudzyn z Zubrzycy. Nie chce mi się nawet rozpisywać na jego temat, w kązdym bądź razie przestrzegam przestrzegam i jeszcze raz ostrzegam. !

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - kiedyś miałam "nieprzyjemność" współpracy z p. Kingą B. - niestety do tej pory nie otrzymałam zapłaty za teksty. Kwota może niewielka, bo chodziło o 80 PLN, jednak tekstów nie mogłam odsprzedać z jasnych powodów - zaczęły pojawiać się w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wcześniejsze uwagi o Pani Sylwii Wilk. Także miałam większe zlecenie od niej, za które nie zapłaciła. Jednak nie to jest najgorsze. Ta Pani podesłała mi zeskanowane dokumenty firmy, aby potwierdzić swoją wiarygodność. Skontaktowałam się z właścicielem tej firmy i stwierdził, że dokumenty po prostu ktoś w "jakiś sposób" z firmy wyprowadził. Jak sprawdziłam później posty Pani Wilk na forum, to sami zobaczcie, jeszcze kilka miesięcy temu posługiwała się zupełnie innym imieniem i nazwiskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stale wychodzą pomysły z kombinowaniem. Jak się nie odwrócić tyłek z tyłu. Może metoda na kartkę? Użytkownik płaci sms 1 czy tam ile za kartkę, którą Admin wyślę na adres fizyczny jak alledrogo czy google wizytówki...Inaczej zawsze znajdzie się sposób, przecież to Polska.

Dopiero po weryfikacji pocztówki można brać czynny udział w systemie komentarzy czy opinii. Czyli przykładowo dział wydawania opinii, czy systemu komentarzy byłby płatny. Reszta oczywiście nie. Wtedy i spory cywilne, były by proste bez obciążeń dla Właścicieli forum czy stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję powiadomić firmę, której dokumentami się posłużono - za to leci prokuratorką

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalna żenada

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=27600

Pan kupił ode mnie kupon mam screen z wczoraj https://wgrajfoto.pl/pokaz/img0511/kupone3a9.png

Kupon działa, nie umie prowadzić kampanii i mówi, że kupon jest nie efektywny. Wszyscy klienci np. jak admin@adultmoney.pl i wiele więc, nie narzekają.

Ostrzega innych przede mną, to jest k**** żenujące. Każdy może każdego bez prawnie szkalować, a admini mają na to wyje****.

Jak nie milly28 czy jakoś tak, to samo ostrzegał przede mną. A potem usunął POST, bo sprawa się wyjaśniła.

Opiszę sprawę : kupiłem artykuły i wystawiłem ofertę, potem pisze do mnie milly28, że to są jego autorstwa i straszy mnie policją. Gdy powiedziałęm, że je kupiłęm usunął POST i uznał sprawę za zamkniętą. Gdzie osoba od której kupowałem, tak samo twierdzi, że sa jego autorstwa.

K**** zróbcie coś z tym, bo to jest chore. Niech CI CO UMIESZCZAJĄ TAKIE posty, dają swoje pełne dane kontaktowe.

I co ja mogę zrobić w takiej sytuacji, kupon działa. Nie dość, że aktywowalem go sam, bo mówil, że mu blokują. To teraz jeszcze takie rzeczy! Admini reagujcie na takie rzeczy!

Bo to nie pierwszy raz, kiedy ludzie pokazują swoje widzi misie na tym forum i szkalują innych!

EDIT : przez takich ludzi jak oni, tracę zaufanie wobec forumowiczów :)

Edytowane przez stwor_ziom

zostań konsultantką oriflame i oriflame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności