Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj mu linka do jakiegoś przewodnika online (dla idiotów najlepiej w wersji wideo), niech zobaczy/poczyta o kampaniach w google. :)

P.S. Rozumiem zdenerwowanie ale nie musisz sprowadzać forum do poziomu rynsztoku...

Edytowane przez radoslaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że ktoś swoim wpisem na forum naruszył Twoje dobra osobiste (publicznie znieważył, nazwał oszustem itp), to możesz podjąć w tym celu odpowiednie kroki prawne, zamiast rzucać na forum kurw-mi.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię stwor_ziom. TO jest denerwujące, bo wydaje się, że w tej branży, ci bardziej perfidni mogą zrobić z innych idiotów i ujdzie im to bezkarnie. Walczyć o swoje w wirtualnym świecie nie jest tak łatwo, a co więcej udowodnić swoje racje.

Moje prywatne...:

Maciej Wrona- kpina- nadal bez odzewu i zapłaty i jeszcze się wypowiada na forum w tym wątku...

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pozwolę sobie na kilka słów odnośnie postu użytkownika stwor_ziom.

Konto faktycznie działa, wszystko jest w porządku. Wychodzi zatem na to, że kontrahent nie potrafił sam uruchomić prawidłowo kampanii, a tym samym oskarżał niesłusznie sprzedającego kupon - czyt. stwor_ziom.

Informacja dla osób, które poprzez zaistniałą sytuację zawahały się nad wybraniem usług wyżej wymienionego użytkownika forum:

Polecam kontrahenta - już wcześniej miałem okazję współpracować i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

Pozdrawiam,

Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec przed użytkownikiem proMNG. Dwa tygodnie temu zamówiłem u niego "Zaplecze na 100pkt". Transakcja i płatność odbyła się poprzez Allegro.

Na początku osoba ta odpisywała, że wysłała pliki ale w rzeczywistości nic nie dochodziło. Obecnie już nie odpisuje a połączenia telefoniczne "zrzuca". Plików oczywiście nadal nie mam.

Na stronie tego użytkownika na Allegro jest kilka negatywnych komentarzy z ostatnich kilku tygodni: https://allegro.pl/show_user.php?uid=12289054

Edytowane przez lalart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 11:30 odezwał się do mnie jak się okazało kolejny IDIOTA bo inaczej tego nazwać nie można.

Działa na tym forum pod nickiem: ArtySell - Ostrzegam. Sprzedał mi teksty - sytuacja analogiczna jak ta poprzednia którą opisałem.

Od razu uciekł z GG. Teksty wrzuciłem na antyplagiat dla swojego bezpieczeństwa. Wydłem 61 zł na tokeny, żeby to sprawdzić jak się okazało teksty są skopiowane!!!

OSTRZEGAM I NIE POLECAM KUPOWANIA, ŻADNYCH TEKSTÓW OD BANDY IDIOTÓW, GIMNAZJALISTÓW I PAJACÓW.

KOLEJNY GOŚĆ PODAŁ SIĘ ZA OSOBĘ: DOMINIK MATEJA!!

KOLEJNY KTÓRY TRAFI NA POLICJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kontynuje wątek który zaczął użytkownik elo2pc - o tym samym pośredniku nick Greenmoscow, który również i mnie oszukał - jest mi winien gotówkę, a na dodatek nie mogę odsprzedać tekstów bo są już wykorzystane również jak u wyżej wymienionego użytkowanika na blogach!! Dodatkowo nie ma z nim żadnego kontaktu bo wyjechał za granicę! Przestrzegam przed tym użytkownikiem bo jest nie wypłacalny :):P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach coraz częściej ktoś kogoś chce oszukać :)

Tym razem padło na mnie i w związku z powyższym pragnę ostrzec Was przed użytkownikiem piotrrrr4 email: piotrrrr4@o2.pl , GG: 35640519

Potrzebowałem trochę tekstów a zachęcony niską ofertą skorzystałem z oferty piotrrrr4 umieszczonej tutaj na forum https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=121152

Z ostrożności poprosiłem o wykonanie przelewu na moje konto w wysokości 1 zł. Ku mojemu zdziwieniu przelew na kwotę 1 zł otrzymałem dosłownie w kilka chwil... więc równie szybko wysłałem przelew na kwotę 101 zł (100 zł za teksty i 1 zł zwrot).

Cała opisywana sytuacja miała miejsce 10/05/2011r. i od tego czasu pomimo próby kontaktu (GG, email, PW) cisza jak w "grobie".

Poniżej umieszczam dane z przelewu weryfikacyjnego z których wynika, że oferent prowadzi działalność gospodarczą pod poniższymi danymi:

ARTUREX WEB COMPANY ARTUR HOMA

MACIEJOWA 95

33-336 ŁABOWA

Dziwi mnie takie podejście "ludzi" i zastanawia fakt dlaczego za 100 zł ktoś naraża siebie na niemiłe konsekwencje prawne?!

Postanowiłem za kilka dni powyższą sprawę zgłosić na Policję, do Federacji Konsumentów i chyba do Urzędu Skarbowego. Jeżeli ktoś ma inne sugestie proszę o info.

Oj tak, ja też zostałam przez tego Pana oszukana - nie na 100 zł, ale na 40 zł, bo zamówiłam tylko 40 tekstów. Całe szczęście, ale kasa przepadła tak czy siak.

Coś ruszyła Pańska sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Ostrzegam przed użytkownikiem sprzedającym teksty: dawid.plona https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=123161

Gość napisał do mnie tydzień temu na gg czy nie kupiłbym w dobrej cenie gotowych tekstów, bo osoba, która je zamówiła zrezygnowała. Cena była dużo poniżej rynkowej (50 zł za 100 sztuk), ale już nie raz tak kupowałem testy z wyprzedaży, więc nie widziałem w tym nic dziwnego.

Oczywiście tekstów nie dostałem pomimo natychmiastowego przelewu w ramach mBanku.

O.s.z.u.s.t podał konto w mBanku:

83 1140 2004 0000 3102 7321 2318 Dawid Płonka

Nazwisko najpewniej zmyślone. Tak samo jak adres e-mail podany w ogłoszeniu. Wiadomości wracają.

Czy kogoś jeszcze oszukał?

Czytając kilka poprzednich postów wydaje mi się, że to jakaś plaga oszustw na tekstach. Ktoś sobie zwietrzył dobry i szybki zarobek. Czyżby to była jedna i ta sama osoba?

Edytowane przez fuser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - kiedyś miałam "nieprzyjemność" współpracy z p. Kingą B. - niestety do tej pory nie otrzymałam zapłaty za teksty. Kwota może niewielka, bo chodziło o 80 PLN, jednak tekstów nie mogłam odsprzedać z jasnych powodów - zaczęły pojawiać się w sieci.

Ja osatnio zostałam i to mocno nabrana przez osobę z Oferii - oszustt/a podawała się za seogroup@interia.pl oraz agnieszkamielcarek@interia.eu - Ja podejrzewam że mam jednorazowy przelww od tego/tej oszustki, ale muszę to sprawdzić. Ja, ponieważ teksty zaczęły się już mocno pojawiać w sieci po prostu je opublikowałam na specjalnym blogu - nie zyskam kasy, ale może ktoś w końcu powie kim jest ta nędza- [ nierzetelny partner ]/ka, bo takie przechodzone nieco teksty pozycjonowaniu nie służą a po przelewoe można czasami znaleźć osobę..

Edytowane przez alma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Wrona- kpina- nadal bez odzewu i zapłaty i jeszcze się wypowiada na forum w tym wątku...

Może zanim zacznie Pani oczerniać i straszyć sądami o 25zł to pokusi się o wystawienie rachunku lub faktury ? Skoro już wchodzimy na drogę prawną to niech wszystko będzie legalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności