Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Może zanim zacznie Pani oczerniać i straszyć sądami o 25zł to pokusi się o wystawienie rachunku lub faktury ? Skoro już wchodzimy na drogę prawną to niech wszystko będzie legalnie smile.gif
Prowadzisz krucjatę przeciwko bezprawiu? Nie podoba Ci się - nie korzystaj. Skoro obiecałeś wykonać przelew to go wykonaj, a nie ośmieszaj się za 25 zł. Szkoda papieru na rachunek za tyle kasy ;) Edytowane przez soprano
seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Macieju, tak czy inaczej, miło mi, że w końcu się Pan do mnie odezwał. Jeżeli będziemy wszyscy postępować według zasady, że każdy reguluje swoje długi, to ten wątek umrze ( może kiedyś). Widać warto i na 25 zł podpisać UoD, cóż, że Zleceniodawcy niezbyt chętni są do tego, a potem oburzenie, że copy chce swojej zapłaty za jednorazowe zlecenie.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

john80 musisz to udowodnić , no ja tez mogę napisać że jesteś nierzetelny partner i co z tego, moje słowo przeciwko twojemu? Forum to nie sąd, nie zapominaj większość użytkowników forum konkurują ze sobą w większym lub mniejszym stopniu, a obsmarowanie konkurenta brudem to ulubiony sposób działań wiele "biznesmenów".

Ale konta jednodniowe założone specjalnie na sprzedaż unikalnych artykułów ja by banowałem, ale na szczęście nie jestem moderatorem ;)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - nie mam nic przeciwko. Jestem jak najbardziej za. Jezeli ktos nie ma czego ukryć i chce wspolpracować i ma jakiegoś nieuczciwego pacjeta to trzeba pomóc i '

'. Edytowane przez john80

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo przeniesienie tego tematu do działu z ogłoszeniami wyeliminowałoby kilku [ nierzetelny partner ]ów (i zwiększyło możliwość ustrzeżenia się przed nimi).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nierzetelny użytkownik/sprzedawca:

Kanonier

Ale do rzeczy, kupiłem za pierwszym razem 10 stron a kolejnym 5 stron.

O ile pierwszy zakup był w miarę ok. to za drugim razem niestety totalna porażka.

Strony miały mieć: dopasowane szablony, unikalną treść, współczynnik zbliżony do maksymalnego… ale niestety to tylko obiecanki jak również obietnica poprawienia: współczynnika (obecnie 0,861 a nie max.) , jedna ze stron miała być o ekonomii a wyszła pomieszana z architekturą, kolejna o ekonomi jako teksty posiadała skany książek;-(

Przykłady emaili jakie otrzymywałem z zapewnieniem, że wszystko zostanie poprawione i otrzymam zamiast złych 2 serwisów nowe, niestety tylko puste słowa i teraz BRAK kontaktu ze sprzedawcą!

Przepraszam, że tak długo.

Szablon sie rozkrzaczył, przerobiłem go i powinno grać.

Jakby były jakieś problemy z instalacją, moderacją, albo

współczynnikiem to daj znać ;)

No dobra, jakby coś nie grał to proszę pisać, jakby nie przeszły

moderacji także.

Jakby współczynnik był też niski, to także proszę dać znać - poprawię.
Witam,

Tak, jutro wyślę poprawki.

Jutro do południa wszystko podeślę.
W załączniku poprawka ostatniej stronki, zaraz się wezme za współczynniki.

Przepraszam, ale ostatnio nawet nie miałem czasu usiaść na komputer, w

razie kolejnego zlecenia dam solidny rabat.

Liczę na stałą współpracę, więc może Pan liczyć, że wszystkie stronki

posiadają "wieczystą gwarancję".

Kurcze zamieszanie wyszło :)

Co do xxx1 - to miała być strona o ekonomii, jest źle

tytuł, przez co zarejestrował Pan złą domenę. Odpowiedzialność biorę

na siebie.

Co do kopiowanej strony - podmienię całą treść, póki co niech Pan ją

usunie z serwera. Będę musiał się dokładnie przyjrzeć treściom.

Zróbmy tak:

xxx2 - zrobię Panu nową.

xxx1 - zrobię Panu nową, a to co jest obecnie niech Pan

zatrzyma sobie gdzieś na dysku, jak się wyindeksuje stara stronka to

Pan gdzieś ją wrzuci w przyszłości, przedtem ją poprawię.

Najpierw zrobie te zaległe i coś zaoferuje.

Jestem cierpliwy ale oczekiwanie ponad miesiąc na poprawki i teraz brak kontaktu to zdecydowanie NAGANNE...

A miało być tak pięknie...

Edycja:

Po tym poście udało mi się skontaktować z użytkownikiem Kanonier

już otrzymałem poprawione dwie strony i mam nadzieję, że reszta również zostanie wyjaśniona i załatwiona do końca jak należy...

Edytowane przez nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny do kolekcji: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=25398

login: NaJedynce

Mają sklep ic-trader.pl, numery telefonów nie działają (zgłasza się info nie ma takiego numeru), na mail'a ani razu nie dostałem odpowiedzi, kasę wzięli, a jakże. No i nie ja jeden zostało okradziony przez tych gówniarzy.

ta sama osoba tylko działąjąca pod innym loginem to: youngdee

Edytowane przez goodghost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja zostałam oszukana przez użytkownika tego forum o nicku Namo konkretnie chodzi no to ogłoszenie https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=124382&hl= dopuki kasy mu nie przelałam to był bardzo dobry kontakt, kasę w kwocie 123 zł przelałam 18 czerwca blast miał być wykonany 22 czerwca.

I od tego czasu kontakt się urwał nie odpowiada ignorant na gg dopiero jak napisałam z innego numeru gg to się odezwał twierdził ze blasta zrobił tylko nie może zrobić raportu bo najnowsza wersja ScrapeBoxa sie wiesza przy robieniu raportu i że przecież na necie o tym jest napisane, nic na ten temat nie znalazłam a pooza tym blast miał być na 200 000 adresów a żaden nowy link się nie pojawił. O pomoc poprosiłam 2 starych użytkowników tego forum z których usług korzystałam i zawsze było wszystko ok.

Potwierdzili oni że nic nie słyszeli o tym żeby były jakieś problemy przy robieniu raportu ScrapeBoxem a poza tym podpowiedzieli że jakby nawet był to jest mały programik do sprawdzania linków: https://www.scrapebox.com/free-link-checker - więc to żaden problem sporządzić raport. Napisali ze mam kategorycznie zażądać raportu już sprawdzonego lub surowych list a oni bez problemu wyręczą Pana Zycha w tworzeniu dokładnego raportu. Jak mu to napisałam to odpisał że w poniedziałek niezwłocznie odda mi pieniądze, niestety to było kolejne kłamstwo tego Pana jednym słowem Mikołaj Zych to [ nierzetelny partner ]:) Nie odpisuje na gg ani maila, jak da radę mój mąż to go odwiedzi z kolegami i odbierze kasę a jak nie to pójde na policje nie pozwolę się okradać!

Edytowane przez babski-swiat

Tanio ubrania ciążowe w Bielsku-Białej Odzież ciążowa bielsko polecamy: spodnie ciążowe, sukienki ciążowe oraz inną odzież ciązową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności