Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem, dlaczego ludzie nie płacą po wykonaniu usługi. Biorę zaliczkę = mam pewność, że gość jest uczciwy i zapłaci resztę po wykonaniu zlecenia, zwłaszcza że dzięki przelewowi mam jego wszystkie dane. Brak zaliczki = o wiele większe ryzyko natrafienia na oszusta. Jak ktoś się boi wpłacić 10zł, to zawsze pozostaje umowa (wtedy większość klientów dziwnie milknie :-) lub aukcja allegro. Jak klient odmawia zaliczki/nie ma konta na allegro, szkoda mu tuszu dla drukowanie umowy, to z daleka widać, że zależy mu bardziej na oszustwie niż płaceniu.

W sklepie kupując coś trzeba za to zapłacić - nie ma bata, albo inaczej leci się do miłego kantorku ochroniarzy i czeka na przyjazd policji. W Internecie niekoniecznie za wykonaną usługę można otrzymać zasłużoną należność, stąd koniecznością dyktowaną zdrowym rozsądkiem jest żądanie zaliczki.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczkke ? znam takich - sam tez sie naciąłem - ze wpłaciwszy 20 zł zaliczki wykonanej roboty nie zobaczyłem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem zwrotu pieniędzy, które przelałem dla użytkownika STWOR ZIOM na wykonanie prac zleconych, nigdy nie wykonanych użytkownika, prowadzącego także stronę https://u-seo24.waw.pl/ oraz obecnego na innych forach zapraszam do kontaktu osoby, które podobnie jak ja czują się przez STWOR ZIOM oszukane, od których także próbował wyłudzić pieniądze. Na ten moment zgłosiły się do mnie 4 osoby. Im będzie nas więcej tym lepiej, zgłosimy sprawę do prokuratury i urzędu skarbowego.

u-seo24 ? Zobaczcie na zleceniach. Oj ! Ja walczyłem 4 miesiące :-) Pamiętam, rozmawiałem z Panem Maciejem idąc po ulicy (Po raz piętnasty. Oczywiście o pieniądzach, które szły, szły i nie doszły). Darłem się tak, że wyglądałem jak z Dnia Świra :-) Pomogło. Wypłacił i ... zaproponował kolejne zlecenie. Jak myślicie? Powinienem się zdecydować ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę zaliczkę = mam pewność, że gość jest uczciwy i zapłaci resztę po wykonaniu zlecenia, zwłaszcza że dzięki przelewowi mam jego wszystkie dane.

Żeby jeszcze te dane były zawsze prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, aby dane z rachunku bankowego były fałszywe :)

A jeśli ktoś przesyła kasę via BlueCash czy przelewem pocztowym/bankowym (nie bezpośrednio z internetowego konta), to dostaje najpierw teksty, za które zapłacił, a po uregulowaniu reszty płatności - pozostałe. No chyba że jest stałym klientem, któremu można zaufać.

Nie byłoby takich problemów, gdyby oficjalnie podpisywano umowy o dzieło, niestety przynajmniej w moim przypadku tylko jakieś 30-40% klientów zgadza się na taką formę.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud. Stwor ziom w końcu, po niekończących się wymianach maili przelał wpłaconą zaliczkę, w związku z czym wycofuję się ze zgłoszenia do prokuratury oraz publicznie oświadczam, że nie mam co do niego więcej zastrzeżeń, a ocenę powtarzających się sytuacji (wpłacone zaliczki, brak zwrotu w ciągu długiego czasu, brak realizacji zleceń) pozostawiam sumieniu każdego z czytających. MaharaDi

PS. Dla jasności. Nigdy nie twierdziłem, że stwor jest oszustem, ani naciągaczem, ani kanciarzem, jeżeli ktoś tak zrozumiał moje wypowiedzi, zaszło nieporozumienie ; )

Edytowane przez MaharaDi

Najlepsi blacharze i lakiernicy w stolicy? Wysokiej klasy warsztat lakierniczy godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę sobie dziś rano, jem śniadanie a tu nagle na gg:

"bany cwelu

je**ny cwelu"

ja na to "?"

w odpowiedzi dostałem: "masz prze**bane pozdro"

to ja w gógiel w międzyczasie jedząc śniadanie i wygóglałem między innymi taką stopkę u użytkownika naszego forum:

M. Parachniewicz to [nierzetelny partner]! - katowice-pozycjonowanie24.pl | profil na PiO ||

zadzwoniłem i spytałem się czemu mam prze**bane to nie chciał odpowiedzieć.. jakby firma Setugo nagle przestała świadczyć usługi to znaczy, że mnie Mateusz_Kat za**bał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było o tym wspominane na tym wątku, ale "Sylwia Wilk"( znana zainteresowanym) działała tutaj także pod nazwiskiem "Cecylia Żołnierek". Czy ktoś może potwierdzić prawdziwość tych danych( może przelewaliście jej pieniądze?)? Nadal znajduję mnóstwo osób przez nią poszkodowanych. Może załóżmy osobny wątek, będzie łatwiej.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności