Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei chciałbym ostrzec przed robieniem jakichkolwiek 'interesow' z właścicielem katalogu Other-site.pl , niejakim Zalvi , jego mail: zalvi@vp.pl , pieniądze wysłane miesiąc jakiś głupich uników z awariami, sesją i urlopami, miliony obietnic i właściwie pieniądze przepadły. Małe bo małe, ale zawsze :D

Edytowane przez sqnbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem poinformować, że użytkownik Salek_Art jest nierzetelnym partnerem. Kilka miesięcy temu kupiłem od niego program do robienia raportów z katalogowania, wszystko było OK, ale od jakichś dwóch miesięcy program nie działa, a sam użytkownik obiecywał mi już kilkukrotnie, że za kilka dni wyśle działającą wersję - do dzisiaj jej niestety nie ma!

Dlatego właśnie przestrzegam przed użytkownikiem Salek_Art.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virus4, po pierwsze na ile pamiętam

1.Salek sprzedawał ten program BEZ suportu

2.To nie on jego napisał, a program był napisany na zlecenie wiec prawdopodobnie kontakt z autorem jest utrudniony

3.Znam Damiana już jakiś czas, mam zupełnie inne zdanie jak ty.

p.s tez mam ten soft ale w głowę mi nie przyszło upominać się o suport za wydanych 50 zl

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie wyjątkowo ;) zgadzam się z MaxPanem ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu osoby które podobnie jak ja poniosły straty w wyniku czynów noszących znamiona oszustwa (art 286 Kodeksu Karnego) Macieja K. zamieszkałego w Sokołowie Podlaskim. Jestem w posiadaniu pełnych danych osobowych ww. osoby oraz numerów kont bankowych którymi się posługuje, które na życzenie poszkodowanych udostępnię w celu pomocy w pociągnięciu do odpowiedzialności karnej oraz ułatwieniu pracy organom ścigania.

Zarazem przestrzegam przed ww. osobnikiem działającym na forum PIO pod nickami:

MACIEJKA1989, STWOR ZIOM, U-SEO, UPALONY89

strona www: https://u-seo24.waw.pl/

e-maile: stwor_ziom@o2.pl, info@u-seo24.pl, maciej.k1989@gmail.com

konto allegro: U-SEO24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik PIO klucznik_87

Wykorzystuje teksty do pozycjonowania nie posiadając do nich praw autorskich.

Zleca pisanie tekstów na forach i serwisach ze zleceniami za które nie płaci, następnie je wykorzystuje.

Adresy email tego typka:

rekrutacja.seo@prokonto.pl

klucznik_87@prokonto.pl

klucznik_87@o2.pl

Oszukana została moja koleżanka na 15 tekstów za które nie otrzymała zapłaty (kontakt nagle się urwał po wysłaniu tekstów). Obecnie teksty wykorzystuje do pozycjonowania kilku stron śmieciowych i jak mniemam do sprzedaży.

Edytowane przez coolos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przed chwilą także dostałem od niego wiadomość o treści:

"Witam

Chciałbym zakupic 10k punktów statlink

jeśli masz tyle wolnych punktów to przelej na kont ID:1491

i podaj dane do przelewu"

Oczywiście nikomu jeszcze za to nie zapłacił.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma stronę osoby wykonującej to czasami można w whois sprawdzić dokładny adres (choć w.pl można to ukryć)

Jesli chodzi o prokuraturę to musi to chyba coś 250zł przekroczyć.Po za tym trzeba wniesć opłatę 5% wartości kwoty ale niemniej niż 30zł wię co pare złoty komu się to opłaca .Na dodatek jak się sprawe przegra to jeszcze trzeb aopłacić koszty sądowe :)

Ale nawet jak przekroczy to jak ktos juz mówił sprawy są najczęsciej umarzane .

Bo za takie sprawy premi się nie dostanie więc po co prokurator ma sie tym zajmować,zważywszy że pewnie 95% nawet nie o co chodzi: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o oszustwo a nie kradzież - czyli sąd nawet za 2 zł.

Jak sprawa jest prosta (a tu zazwyczaj jest) to policja i prokurator mają okazję się wykazać i podnieść skuteczność i wykrywalność - czyli może być wyrok...

(znam realną sytuację, gdzie była policja, prokurator i kilka spraw w sądzie - w efekcie na znaczki pocztowe poszło kilka razy więcej niż kwota "przekrętu")

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności