Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Hercules po pierwsze podaj maila z którego wysyłałeś teksty bo widzę zakładasz coraz to nowe, czyżbyś nie dotrzymywał terminów ? a dwa po prostu odezwij się bo nie mam kompletnie pojęcia z kim mam do czynienia

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z ustaleniem komu zleciłeś "piec kuchenny" za 1,10 za 1k? Jaja sobie robisz, czy masz problemy z płaceniem dla wiekszej ilości osób niż 1 i teraz znalezienie komu zalegasz z $ to wycieczka do lasu w poszukiwaniu jednego drzewa?

@Herkules daj na PW w jakiej tematyce siedzisz. (PW będziesz mógł wysłac chyba po 15 postach)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z ustaleniem komu zleciłeś "piec kuchenny" za 1,10 za 1k? Jaja sobie robisz, czy masz problemy z płaceniem dla wiekszej ilości osób niż 1 i teraz znalezienie komu zalegasz z $ to wycieczka do lasu w poszukiwaniu jednego drzewa?

a ty byś ustalił jak ci człowiek pisze z dwóch maili i z kilku numerów gg ? min: tegochcialem@tlen.pl, tomizi24@wp.pl, oraz przynajmniej z dwóch numerów 6-7 cyfrowych z gg - połap się sam.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zapłaci Ci, tylko w kilku ratach. Ja miałam doświadczenie z tym Panem i mi styl współpracy się nie podobał. Nie byłam zadowolona z faktu, że pieniądze otrzymywałam w ratach, umówiliśmy się raz w miesiącu. W efekcie pierwszy przelew po kilku miesiącach, a potem wpłata następnej raty ( od 50 do 100 zł), co miesiąc. Na co nie wyraziłam zgody, ale Pan mi narzucił swoje warunki. Życzę cierpliwości i Powodzenia! W przyszłości podpisuj umowy o dzieło, nawet jeśli chodzi o precle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zapłaci Ci, tylko w kilku ratach. Ja miałam doświadczenie z tym Panem i mi styl współpracy się nie podobał. Nie byłam zadowolona z faktu, że pieniądze otrzymywałam w ratach, umówiliśmy się raz w miesiącu. W efekcie pierwszy przelew po kilku miesiącach, a potem wpłata następnej raty ( od 50 do 100 zł), co miesiąc. Na co nie wyraziłam zgody, ale Pan mi narzucił swoje warunki. Życzę cierpliwości i Powodzenia! W przyszłości podpisuj umowy o dzieło, nawet jeśli chodzi o precle;)

i tutaj z Leną się zgodzę miałem taką sytuację ale zapłaciłem co do złotówki a Hercules milczy

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty byś ustalił jak ci człowiek pisze z dwóch maili i z kilku numerów gg ? min: tegochcialem@tlen.pl, tomizi24@wp.pl, oraz przynajmniej z dwóch numerów 6-7 cyfrowych z gg - połap się sam.

I jeszcze pewnie podaje rózne konta bankowe i rózne imiona i nazwiska... Ja bym ustalił komu zalegam za wykonaną robotę, a może i nie, ale "nie" bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zalegać z płatnościami :]

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zapłaci Ci, tylko w kilku ratach. Ja miałam doświadczenie z tym Panem i mi styl współpracy się nie podobał. Nie byłam zadowolona z faktu, że pieniądze otrzymywałam w ratach, umówiliśmy się raz w miesiącu. W efekcie pierwszy przelew po kilku miesiącach, a potem wpłata następnej raty ( od 50 do 100 zł), co miesiąc. Na co nie wyraziłam zgody, ale Pan mi narzucił swoje warunki. Życzę cierpliwości i Powodzenia! W przyszłości podpisuj umowy o dzieło, nawet jeśli chodzi o precle;)

Pierwszy przelew po kilku miesiącach, masakra. Ja myślałem, że wpłata po 3 dniach od otrzymania precli to długi termin... Oczywiście możliwe są jakieś poślizgi z powodów niezależnych ale to są jaja :D Mechanikowi czy hydraulikowi też płacisz w ratach po kilku miesiącach? Trochę szacunku dla ludzkiej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nie raz wątpliwą przyjemnośc zlecać artykuły pseudo pisarzom , oferują się, obiecują terminowość, po 30-50 precli dziennie a jak przychodzi co do czego nagle masa problemów, wykrętów wypadek a efekt jest taki że się po prostu zawala zlecenia przez takich partaczy, im dłuższy łańcuch tym więcej ogniw które mogą nawalić.

poza tym współpracowałem z userem Marches i nadal współpracuje, nigdy nie miałem problemów z finansami, wszystko było zawsze zgodnie z terminem i wogule bez problemów. Szczerze wątpię żeby dla 40zł bruździł sobie w życiorysie forum a student Hercules jak to student pewnie częste wypadki, imprezy i tak termin dnia czy dwóch przeciąga się.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules

Ja mam z kolegą Marches'em tylko pozytywne doświadczenie. Wykonałem dla niego pewne zlecenie, uprzedził mnie że sam czeka na fakturę więc nie było problemów. Pieniądze przyszły a kontakt był niemal koleżeński.

Natomiast rozumiem doskonale Ciebie, bo nikt nie lubi czekać tym bardziej kiedy ustaliło się jakiś konkretny termin.

Marches? Mogę tylko pochwalić. Miła współpraca, terminowa wpłata. Nie było żadnych problemów. Współpracowałem na ZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie banalny

Dlaczego wyrabiasz mi opinię, skoro nigdy ze mną nie współpracowałeś? gdybyś przeczytał historię rozmowy wiedziałbyś że terminów dotrzymałem jak i dotrzymuje, wielokrotnie wykonywałem zlecenia poprzez allegro jak i poprzez inne portale

Niestety pan który tutaj mnie tak oczernił podaje dwa meile, owszem posiadam je, tylko całość materiału została wysłąna z jednego, włącznie dwukrotnie dane do przelewu!! zaznaczając od początku współpracy że nie wysyłam FV jedynie dane do prostego przelewu, oczywiście temat podchwycony, 1,10 za 1000 znaków, jednak jak trzeba płacić to cisza całymi dniami, wysłałem całą rozmowę na gg, proszę o nie pisanie co robię w życiu, o imprezach i wpadkach, gdyż takich nie zaliczyłem, a jeżeli pan lubi opowiadać swój życiorys, to proszę sobie oczerniać swoich znajomych, których pan zna, a nie człowieka który przedstawił zaistniały problem, rozumiem, że klasyfikacja każdej osoby której pan nie zna a nawet nie widział przebiega u pana tak samo, niestety rozczaruje pana, są jeszcze ludzie którzy w soboty i niedziele się uczą, lub pracują i nie muszą upadać pyskiem co sobotę o chodnik, by czuć się szczęśliwym

Dziękuje za możliwość wypowiedzenia się

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Hercules bo to się robi nudne - jeśli ci wiszę kasę - udowodnij , podeślij dane do przelewu (pełne imię nazwisko, kod pocztowy ulica) a jeszcze dzisiaj skan wysłania dostaniesz :D

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niestety pan który tutaj mnie tak oczernił podaje dwa meile, owszem posiadam je, tylko całość materiału została wysłąna z jednego, włącznie dwukrotnie dane do przelewu!! ...

A jednak @Marches sobie jaja robisz...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niestety pan który tutaj mnie tak oczernił podaje dwa meile, owszem posiadam je, tylko całość materiału została wysłąna z jednego, włącznie dwukrotnie dane do przelewu!! ...

A jednak @Marches sobie jaja robisz...

dziwi mnie tylko co ty do tego wszystkiego masz, nudzi ci się niesamowicie czy może z Herculesem w zmowie jesteś ? napisze jeszcze raz i jeśli ktoś nie rozumie to jego sprawa - Hercules wyślij mi na mojego maila PEŁNE DANE DO PRZELEWU !!! kod pocztowy, ulica, imię nazwisko - a w ciągu 60minut otrzymasz skan przelewu. Jeśli tego nie rozumiesz to widać z ciebie taki pisarz jak z koziej ble ble ble i nie rozumie faktu że piszesz na forum a nie dostałem żadnych danych do przelewu.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności