Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

@neon103 oddaj sprawe władzom/windykatorom, jak komornik singielce wpadnie na konta, to nie będzie pytał czy to firmowe czy jej prywatne. Szkoda zabawy, chyba że jednak liczysz na odsetki w naturze, to walcz chłopie, walcz :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony, a nie masz wrażenia, że komornik czy windykator (jakakolwiek byłaby jego skuteczność), nie miałby na co wchodzić, bo konto pewnie świeci pustkami, skoro do tej pory nie została nawet zwrócona część należności?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony, a nie masz wrażenia, że...

Nie mam takiego wrażenia. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że na koncie/kontach nic nie ma? Bo tak ktoś napisał? A nawet jak nie ma, to komornik poszuka co by spieniężyć. Nie bój nic w takich DG jak tej singielki za swoje zobowiązania właściciel odpowiada całym swoim majątkiem, a nie zasobnością konta firmowego :(

No i jak ktos zauważył, można wejść nie na konto, a na kogoś, 400 stówki, przy takim długim czasie zwrotu długu, to ja bym poniżej 8 wejść "na" nie schodził - oczywiście na wejścia musi być zgoda, bo z ofiary mozna stać się przestepcą, śliska sprawa, zwłaszcza przy płodnych dniach :)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o powstrzymanie sie postami poniewaz powtorze - wpłata była wykonana nie na konto firmy, i nie na moje polecenie

Możesz to raz głębiej wyjaśnić? Chyba tego nie rozumiesz, że ta wpłata była z Twojej winy - poszkodowana moja firma. Ja nigdy Tobie faktury nie wystawiłem tylko Twoja firma mojej - musiałaś pomylić kwotę na fakturze, którą wpięłaś u siebie - przecież nawet VATu nie potrafiłaś obliczyć szukając ciągle jakichś skomplikowanych wzorów. Kwota zadłużenia razem to około 1200 zł. Zawsze możesz napisać 600 artykułów unikalnych, 1000 znakowych, ręcznie pisanych i będzie po kłopocie - podesłać tematy? Liczę artykuł po 2 zł brutto, chociaż cena rynkowa już spadła do 1,72 zł brutto więc znowu idę Tobie na rękę.

Możesz jeszcze inną formę zapłaty zaproponować - co mogłabyś zrobić, aby to zadłużenie spłacić? Nie wiem co potrafisz więc przykładów nie podam...

Może masz jakąś dochodową stronkę, którą chętnie przyjmę. Może oferujesz stawianie blogów na skrypcie WordPress? Czekam na propozycję.

Nawet mogę jakiś wartościowy przedmiot przyjąć. Może nie telewizor itd. ale coś małego, cennego np: złoty naszyjnik lub coś o podobnej wartości do zadłużenia.

Ile jeszcze mamy o tym czytać?

No ja informowałem dłużniczkę, że w piątek napiszę posta na PiO. Więc to już od niej zależy - ja też nie chciałbym już dłużej pisać ;)

Myślę, że przez te 2 lata co czekam na wpłatę mogłabyś te teksty napisać. To przecież nawet nie jest 1 tekst dziennie pisania.

jakąkolwiek wpłate wykona księgowość po dopełnieniu formalności

Jestem chętny te formalności zacząć jeżeli zakończą się wpłatą. Tylko pytanie jakie to formalności?

Do długu przyznajesz się, konto bankowe znasz. Nie wiem jednak co to te "formalności". Wyjaśnisz?

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze @neon103 to Cię podziwiam, że masz jeszcze siły się cackać z tą sprawą. Mnie by szlag trafił po góra 2-3 miesiącach i niebo i ziemię bym poruszył, żeby swoja własność odzyskać i napsuć krwi oszustowi. Chylę czoła dla twojej cierpliwości ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zamiast 400 tekstów za 400 PLN moge wykonać 4 slogany / nazwy produktów

, 1 hasło kosztuje u mnie około 100 PLN

- a przelew i tak bedzie wykonywała księgowość

- dla mnie jest to strata, ze wstrzymałam działania w firmie

- Damian poprosze zeby dalsze ustalenia nie były tak publiczne

pzdr

Neeon oziębły jesteś. Pani od tylu już czasu robi wszystko abyś się wreszcie wprosił do niej na kawę. Odwleka spłatę żebyś tylko nie odszedł z pieniędzmi, już nawet otwarcie przyznaje że jest młodą singielką. No nie bądź taki zimny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik f13k to [ nierzetelny partner ]..

konto 51 1140 2004 0000 3702 3292 1710 należy do niego, ale wszystkie dane, które podaje do przelewu są fałszywe..

podszywa się pod firmę DialCom24 Sp. z o.o.

tutaj jego oferty przykładowe:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1055056

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1054447

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1053891

po wpłacie pieniędzy kontakt się urywa, mimo, że cały czas się loguje na forum..

działa/działał także na innych forach..

gdyby kogoś jescze oszukał proszę o kontakt.. mam jego adres i dane..

jutro z rana idę na Policję, mimo, że to tylko 70 zł -ale dla zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to przyszła kolej na mnie, aby się poskarżyć... tym razem na użytkownika Koobe. Zlecenie dotyczy automatycznego katalogowania dodawarką.

13 kwietnia - wysłałem zapytanie o ofertę.

16 kwietnia - zatwierdzone zlecenie przez użytkownika.

16 kwietnia - wysłane i zaksięgowane pieniądze.

1 maja - napisałem do niego na FB, bo nie odpisywał na PW na PiO.

7 maja - projekt w końcu odpalony w dodawarce, oczywiście musiałem się o niego dopomnieć (rzekomo czekał na opis, ale aż 3 tygodnie?).

20 maja - odpowiedź na FB (o.O)

21 maja - wysłałem na FB prośbę o raport częściowy z dodawania (gdyż podejrzewałem, że coś tu nie bardzo idzie).

30 maja - dostałem jedną odp. na PiO o treści "w sprawie?" - potem cisza.

12 czerwca - zauważyłem około 100 wpisów z dodawarki w webmini, wszystkie z datą 8 czerwca.

tego samego dnia napisałem do niego na gg, ale po odpowiedzeniu 'witam' nic więcej nie napisał - dałem mu czas do północy na odp., bo wiem że różne zdarzają się rzeczy - niestety brak odpowiedzi...

Co do tych ~100 wpisów z Webmini - bardzo zła jakość opisów. Do tego dwa razy literówka w nazwie serwisu, podlinkowana w treści zła strona (z tą samą literówką), ale z moim URL co uniemożliwia mi chyba ponowne dodanie.

Jednym słowem, NIE POLECAM.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem raz jeszcze do Koobe, odpowiedział że "Zlecenie wykonałem poprawnie."

Na odpowiedź, że nie dostałem nawet żadnego raportu odpowiedział jedynie wyłączeniem PW:

Użytkownik postanowił być niedostępny z poziomu prywatnego komunikatora

Prywatna wiadomość NIE została wysłana

To jest ŻAŁOSNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego profil wyglądał mi na zaufany, tym bardziej że aktywnie udziela się na PiO - szkoda tylko że na PW nie potrafi odpisywać...

Trzeba nieco ograniczyć zaufanie, bo niektórzy mają jeszcze mentalność z gimnazjum - "nic mi nie zrobi, bo to tylko parę dyszek".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności