Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktoś włamał mi się na konto i świadczył "usługi". Nie mam pojęcia czy zostały jakieś osoby pokrzywdzone, dopiero wczoraj ktoś na gg się odezwał (na szczęście bo ostatnio miałem dużo spraw) i zmieniłem hasło itp. Oczywiście zgłosiłem wszystko do moderatora aby usunął wszystkie wpisy w ofertach z ostatnich 3 miesięcy.

Dziś odezwał/a się do mnie osoba że przelała pieniądze za usługę, dlatego też nie wiem tak na prawdę ile osób mogło być oszukanym.

Widać że nie można być bezpiecznym już na tym świecie, niestety też nie wiem jak mam zareagować na taką sytuację ....

Edytowane przez Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed nierzetelnym wykonawcą nick: Site.net

Po wpłacie oraz przesłaniu 50 artykułów (11 czerwca) nie mozna się było doprosić o ich umieszczenie w preclach. Wytłumaczenia różne: 14 czerwiec - zabiera się za to, bo serwery padły,ale już chodzą (gratulacje stabilności hostingu pod precle) - brak wpisów, 20 czerwiec ( nie było go po prostu,ale już jest i zrobi ) - brak wpisów, 23 czerwiec ( urlop, w poniedziałek rano doda artykuły i wyśle raport) - brak efektów, 25.06 popołudnie - brak efektów.

I na koniec żale,że się czepiam o głupie parę złoty za wpisy.

Człowieku, jesteś niesłowny, nierzetelny i mam wątpliowsci czy te Twoje precle w ogóle istnieją. A żebyś nie żył w nieświadomości, to Cie uświadomię: nie chodzi o pieniądze, tylko mój stracony przez Ciebie czas.

Certyfikowana Odzież dla straży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik: NaPierwsze.pl

Do momentu wpłaty użytkownik wręcz nadgorliwy. Po wpłacie zero kontaktu oraz brak wykonania usługi. Użytkownik ma kilka profili na PiO, dlatego zamieszczam poniżej numery kont, którymi się posługuje:

82 1140 2004 0000 3602 4284 3428

Paweł Krzykowski

91 1140 2004 0000 3802 7312 8314

Paulina Barczewska

Mam nadzieję, że już nigdy nikogo nie oszuka.

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ode mnie również ostrzeżenie przed tym samym gościem - Paweł Krzykowski. Co prawda strony dostałem, ale niezgodne z tym za co płaciłem. Sytuacja identyczna - do wpłaty co chwilę mail z przypomnieniem i pytaniem kiedy zapłacę, teraz nie odpisuje na maile w ogóle... mail paweu.seo@o2.pl, numery kont tak jak powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I ja padłem ofiarą oszusta o ksywie arturh.

Na zleceniach w forum PIO wystawił oferte sprzedaży 160 tekstów o wartości 140 zł. Najpierw chciał przelew przez system płatności ale udało mi sie wynegcjować poprzez przelew bankowy.

Pieniążki przelałem na konto ale tekstów jak nie było tak nie ma. Kontakt się urawał itp.

Witam,

użytkownik arturh4 to nierzetelny kontrahent. Kontaktowaliśmy się ze sobą w sprawie pisania tekstów. Pan Artur obiecał mi Umowę o Dzieło i stałą współprace. Miałam przesłać pierwszą paczkę a następnie mieliśmy sformalizować współpracę. Od tego czasu minęło już ponad miesiąc jak nie dłużej). Jestem niezbyt rychła w osądzaniu moich współpracowników, jednak Pan Artur kilka razy przekładał już termin zapłaty za teksty( "jutro";"za kilka dni";"do poniedziałku"), dziś ostatecznie obiecał uregulowanie należności do końca maja, więc mam nadzieję, że tak się stanie, a jako motywację zamieszczam wpis tutaj...co do dalszych losów moich pieniążków będę informować na bieżąco:)

Kolejny nierzetelny partner Pan Maciej Wrona- po wysłaniu tekstów zero kontaktu i zero kasy, czekam już ze 2 miesiące.

Reszta osób, które mi zalegają także zostanie tu wpisana, czekam cierpliwie.

 

 

Fachowcy Blisco Ciebie https://blisco.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas24 - dla mnie to naciągacz i [ nierzetelny partner ]

Około 2 tygodni temu zamieściłem ogłoszenie na tym forum, że poszukuję programisty.

Zgłosiło się kilka osób, zdecydowałem się na ta osobę.

Na początku, poprosił abym wpłacił 25zł na jego konto, bo nie ma pieniędzy a wracając z pacy musi coś pilnie opłacić.

Miał mała pracę testową wykonać wieczorem, na drugi dzień poinformował że w domu nie miał zainstalowanego gg z numerem przez, który się kontaktowaliśmy.

Na drugi dzień znowu zapomniał, że nie ma tego numeru. Powiedziałem, że rezygnuję z jego usług i przekazuję pracę innej osobie. Poprosiłem o zwrot gotówki. W piątek rano, powiedział że przelał na moje konto pieniądze, do dzisiaj nie wpłyneły, wczoraj powiedział, że wpłacił pieniądze. Wciąż ich nie ma.

Przestrzegam przed ta osobą. Sprzedaje strony zapleczowe.

Jego ostatnie oferty na tym forum:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1074829

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1072974

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1072509

Edytowane przez krzys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik: NaPierwsze.pl

Do momentu wpłaty użytkownik wręcz nadgorliwy. Po wpłacie zero kontaktu oraz brak wykonania usługi. Użytkownik ma kilka profili na PiO, dlatego zamieszczam poniżej numery kont, którymi się posługuje:

82 1140 2004 0000 3602 4284 3428

Paweł Krzykowski

91 1140 2004 0000 3802 7312 8314

Paulina Barczewska

Mam nadzieję, że już nigdy nikogo nie oszuka.

Ja miałem z tym panem nieco inną historię. Zakupiłem u niego dwie strony pod Statlinka, zapłaciłem... i cholera musiałem się chyba z kilkanaście razy upomnieć, żeby mi je wreszcie wysłał. Strony dostałem, jednak wiem, że już więcej u niego nic nie kupię.

Teraz jeszcze co jakiś czas przypomina mi o swoim istnieniu emailami z pytaniami, czy nie potrzebuję czasem nowych stron. Niech mnie w rzyć pocałuje, z takimi "profesjonalistami" nie będę współpracował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, poprosił abym wpłacił 25zł na jego konto, bo nie ma pieniędzy a wracając z pacy musi coś pilnie opłacić.

ludzie, czy trzeba mieć dużo inteligencji zęby zrozumieć że człowiek co niema 25 zł jest takim samym programista jak ja tancerzem flamenco?

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem przestrzeć przed użytkownikiem KNS któremu zleciłem stawianie stron zapleczowych na swoim hostingu potem miał podesłać pliki i bazy i to zaczął się problem do tej pory nie mogę żadnej ze stron odpalić (źle pliki podesłał i widzę że wcale nie chce tego błędu poprawić tym bardziej że to zlecenie nie jest dla mnie), wszystko robił z wielką łaską a jak już mu zapłaciłem tak prawie kontakt się urwał, kasa zapłacona, mimo że podobno FV wystawia do tej pory nie otrzymałem a ciągle obiecywał że podeśle. Radzę uważać na tego "zleceniobiorcę" bo aby psuje czyjąś pracę. Widzę że na forum jest jednak wcale nie ma zamiaru się odezwać czyli kasa w błoto, artykuły w błoto i mój czas stracony na niego jest nic nie warto. Dopiero jak zobaczyłem że ma 18 lat wszystko stało się jasne. Człowiek nie odpowiedzialny, ostrzegam przed robieniem interesów z nim.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował sprawy, sam jesteś na tym forum wytykany palcem w tym dziale.

Pliki, baze, zrzuty wpisów dostałeś wszystko w 2-3 dni, terminu nie ustalaliśmy. Pracowałem dla Ciebie po godzinach, w nocy.

Przesłałem pliki, bazę, nadal są na serwerze do pobrania. Dlaczego mówisz, że ich nie dostałeś? Widać, że je pobrałeś.

Chłowieku, dostałeś zrzut plików z ftp + zrzut z phpmyadmin, hasła i mówisz mi, że zrobiłem źle bo nie działa. Paranoja.

Sprawy nie ma zamiaru wyjaśnić, obrażony człowiek, który zwraca się do mnie od początku "chłopie", pozdrawiam.

Zapłać mi za konsultację, to nauczę Cię stawiać WP i stawiać WP z gotowej bazy.

Edytowane przez KNS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle podesłałeś bazy danych, robisz wielką łaskę za jakąkolwiek pracę. Nawet nie chcesz sprostować sytuacji mimo że kasę masz juz zapłaconą więc po prostu masz to gdzieś.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności