Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty piszesz? Jaki numer licencji do dziś nie mam maila z plikami i plikiem licencja na mailu - jak mam odpalić skrypt skoro nic nie mam. Po drugie umowa była jasna, wystawiasz aukcje allegro, wpłacam kasę, ty podpisujesz mi Cesje i przekazujesz licencje ale ty po wpłacie kasy nie odpowiadasz na wiadomości - do dziś. Skoro pieniądze dostałeś w 20 minut i potwierdzenie na gg w ciągu 10 min a ja czekam już 2 dzień na wiadomości to jak mam Cie nie nazywać nierzetelnym partnerem.

Jak dostane na maila wszystko co potrzebne jest do odpalenia skryptu i autor potwierdzi mi że licencja jest przeniesiona i podpiszesz mi cesje wtedy tu w tym miejscu wycofam swoje słowa - ewentualnie zwrot wpłaconej gotówki - póki co dla mnie jesteś nierzetelnym partnerem i osobą wyłudzająca kasę.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem ostrzec wszystkich użytkowników przed Panem donlupak (Maciej K.).

Po zawarciu umowy na pozycjonowanie nie wywiązał się z niej do końca.

W między czasie zdążył mnie jeszcze naciągnąć na reklamę adwords której nigdy nie wykonał.

Oczywiście kasy z tego tytułu już nie chce zwrócić, choć przez długi okres czasu zapewniał że pieniążki wpłaci (takich g.......y powinno się tępić)

Dla zainteresowanych mam pełne info oraz dowody na kłamstwa i oszustwa Pana Macieja K,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem f13k.

Dnia 24.07 zakupiłem od niego licencję donlinkage.

Wszystko miało zostać wysłane do mnie 25.07 rano jednak od czasu wpłaty kontakt się urwał.

Użytkownik cały czas loguje się na forum jednak brak jakiejkolwiek odpowiedzi z jego strony.

Sprawa zgłoszona na policję.

Jesli ktoś jeszcze został przez niego oszukany prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to raczej na tym forum przyglądam się Waszym wypowiedziom, ale na pewno stworzenie referencji jest jakimś wyjściem.

Idealnym przykładem nierzetelności jest GaleriaSeo - Grsiham'a, który olewa swoich klientów, nie odbiera telefonów i przy wielu obnażających te firemke komentarzach usuwa wątek w którym ludzie wypowiadają się na jego temat o braku realizacji usług - a właściwie to dowiedziałem się o nim dzięki mailingowi z forum, co jest już w ogóle śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściwie to dowiedziałem się o nim dzięki mailingowi z forum, co jest już w ogóle śmieszne.

Ale co dla Ciebie jest śmieszne? Skoro firma zapłaciła za usługę mailingu to mailing jest puszczony. Normalna sprawa.

No tak, money money. Co racja to racja, płacisz masz, tyle, że nie u tego użytkownika :)

Edytowane przez jaarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności