Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem z ciekawości, gość odpisał - czyli jest kontakt, zaoferował to zaplecze z płatnością 50% przed i 50% po wykonaniu.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co da banowanie?

Będzie na innym koncie działać i może kogoś w ten sposób oszuka.

Po prostu trzeba zlecać i kupować rzeczy z głową z obowiązkowym przeglądaniem tego tematu.

Albo jakoś z góry zrobić, że jak dany typ wystawi ogłoszenie to wielki banner nad tematem będzie oznajmiał, że "uzytkownik znajduje się w temacie Uwaga! nierzetelny użytkownik! - zanim nawiążesz współpracę poczytaj".

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się skontaktować z galerią SEO – więc post do usunięcia

@masterV Jak tego dokonałeś? Od miesiąca próbuję bezskutecznie doprosić się o fakturę za zlecenie. Kontakt mailowy się urwał, telefon nie został nigdy odebrany. Zgłaszałem również problem niezgodności wykonanej usługi z jej opisem co również zostało zignorowane. :pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred miał sprostować posta. Wysłałem zaplecze z tygodniowym opóźnieniem, bo w dniu kiedy przelał pieniądze wyjeżdżałem na wakacje - nie miałem pieniędzy na koncie więc nie wysłałem - sam zaproponował, że przeleje i na spokojnie wyślę. Wróciłem i wysłałem jak się umówiliśmy. Więc nie jestem żadnym "trollem" jak to jeden z użytkowników napisał.

  • Like 1

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż sam się sobie dziwię, że udało mu się Mnie naciągnąć na całe 40 zeta :

https://www.forum.opt...e/#entry1094039

oferta trefna... nie wpłacać zanim nie uzyskacie "towaru".

zapleczówkę otrzymałem 8.08.2012. na razie nie sprawdzałem jakości ale jest na mejlu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtecki1 - informowałem Cię, że screen jaki dodaje do ogłoszenia z Twoją stronę jest tylko informacyjne, poglądowo, więc nie masz o co się bać..

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Widzę, że było tu parę skarg na nas, więc pozwolę się ustosunkować :)

Po pierwsze - wszystkie faktury za lipiec są już wysłane, więc jeśli ktoś nadal nie ma to proszę o sprawdzenie folderu spam, a następnie kontakt z nami.

Większość skarg dotyczy pakietów katalogowania w których opisie wyraźnie zaznaczone jest (nie bawimy się w małe czcionki, nieczytelne kolory itd.), że termin realizacji to do 30 dni. Tymczasem po 10-dniach od zakupu kilku delikwentów podobno zgłosiło sprawę policji - na takie maile faktycznie nie odpisuję nawet.

W kilku przypadkach owszem daliśmy ciała co często wiązało się z rekompensatą dla klienta. Przyczyny były różne, nie ma sensu się z nich tłumaczyć, zainteresowani wiedzą. Niezmienną rzeczą jest jednak fakt, że choć z opóźnieniami ZAWSZE klient otrzymuje zakupiony towar lub zwrot pieniędzy, porównania do Seoprodukty.pl są więc moim zdaniem "lekko" przesadzone.

Sierpień toczy się bez żadnych opóźnień, także serdecznie zapraszamy ;)

P.S. Numer telefonu od pewnego czasu jest nieaktualny, mój błąd że nie usunąłem ze strony, od pewnego czasu nieaktualny. Nowy będzie już po przeprowadzce do nowego biura.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności