Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

To ja odradzam użytkownika inwers. - Paweł Krzykowski pawel.inwers@gmail.com

Zamówiłem u niego teksty, za które niestety z góry zapłaciłem 60zł (wiem, mój błąd). Od tego czasu Pan Paweł ciągle opóźniał wykonanie zlecenia - jestem w stanie zrozumieć opóźnienia typu 1-2 dni. Po paru mailach z zapewnieniem, że teksty będą tego samego/następnego dnia kontakt się urwał. Po tygodniu dostałem maila, że "tekst w załączniku" - załącznika oczywiście nie było. Po miesiącu dostałem maila, że teksty będą następnego dnia na 100% i oczywiście już żadnego kontaktu od tego czasu (9 sierpnia) nie było.

Zdecydowanie nie polecam.

Serdecznie polecam profesjonalny serwis drukarek Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam użytkownika Paweł Krzykowski, z tym że ja go znam pod loginem Sprinter. GG: 8552984, mail: paweueq@gmail.com.

Podobna sytuacja. Zamówiona paczka tekstów za 30zł, wpłata a potem odwlekanie sprawy, az wreszcie urwanie kontaktu.

Odradzam!

Ale dzięki temu już nigdy nie zapłace przed wykonaniem zlecenia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zgłosić nie rzetelnego zleceniodawcę... Pisze, że sprawa pilna i trzeba art. pisać "na już", po czym gdy ma dojść do zapłaty za wykonaną pracę pisze, że nie ma pieniędzy i sam czeka na przelew, który rzekomo ma być tego samego dnia. I tak mija dzień za dniem, a wynagrodzenia nie ma, kontakt też się urwał, zero odzewu ze strony tego nieuczciwego PANA.

Nie wiem jaki ma nick tutaj na forum, ale pisze z takiego adresu e-mail:

Proszę uważać i lepiej nie angażować się w wykonywanie zleceń tego niewypłacalnego pana...

Pozdrawiam,

jolka2018

Po przeczytaniu tego postu pan zdecydował się zapłacić.

Edytowane przez jolka2018

uwaga multikonta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak uciekłem z tymi tekstami i schowałem je pod poduszkę

potwierdzenie przelewu : https://speedy.sh/tRK...0906-223209.pdf

przez dwa dni nie miałem kontaktu praktycznie z internetem dopiero teraz wróciłem z kursu który miałem 200km ode mnie a tym samym miałem utrudniony kontakt bo net przez HDSP+ to nie internet i szlag mnie trafił jak miałem chociażby komuś na maila odpisać. Było na gg się odezwać wtedy była by inna rozmowa (bo to akurat mi działało całkiem dobrze) a nie roztrząsać jak by się świat walił.

Edytowane przez Marches

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak uciekłem z tymi tekstami i schowałem je pod poduszkę

potwierdzenie przelewu : https://speedy.sh/tRK...0906-223209.pdf

przez dwa dni nie miałem kontaktu praktycznie z internetem dopiero teraz wróciłem z kursu który miałem 200km ode mnie a tym samym miałem utrudniony kontakt bo net przez HDSP+ to nie internet i szlag mnie trafił jak miałem chociażby komuś na maila odpisać. Było na gg się odezwać wtedy była by inna rozmowa (bo to akurat mi działało całkiem dobrze) a nie roztrząsać jak by się świat walił.

tym razem się wtrącę, choć nie moja sprawa, ale czytam wątek od zawsze...

Tu wychodzi zwykła nie solidność i tradycyjne odwracanie kota ogonem.

Dostajesz gościu coś na szybko i od zaraz bo masz potrzebę, a potem stara zasada, co tam ja swoje już mam, to niech czeka, dzień, dwa przeciez nic sie nie dzieje. I oczywiście biedulku zupełnie nie wiedziałeś, że jedziesz na jakieś szkolenie, i nie mogłęś napisać przed wyjazdem, że zrobisz przelew jak wrocisz...

a potem pretensje, zę ktos kogos oczernia...

palcem serdecznym w sam środek czoła...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marches - Ty już nie pierwszy raz jesteś w tym temacie więc powinieneś porzucić wreszcie swoją pychę bo jak Cie czytam to zawsze inne są źli tylko Ty jesteś cacy i zawsze stajesz na wysokości zadania. A Ci co chcą od Ciebie pieniądze to powinni się według Ciebie walnąć w czoło bo jak to tak można o kasę du**ę zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że inni są źli ? Pisałem nie miałem jak przelewu wykonać i tyle, wczoraj go zrobiłem wiec w czym problem ? Chcecie prawdziwych oszustw na porządną kasę to popatrzcie na posty trochę wyżej i na innych podstronach, gdzie nie ma ani kontaktu, dane są fałszywe przy tym ma 10 nicków jak nie więcej na forum - a ja mam jeden nick, dane podaje prawidłowe, nie ukrywam się z niczym, kilka dni obsuwy było w przelewie ale to chyba nie powód żeby gnoić czyż nie ? tym bardziej że przelew wykonałem aby wróciłem. Z tego forum kilku użytkowników zalega z opłatą FV i jakoś nie robię problemów i nie pisze o nich jak o oszustach tylko spokojnie czekam w końcu taki biznes, jeden zapłaci od razu, drugiego trzeba upominać i kilka-kilkanaście dni poczekać a nawet i miesiąc. Gdybym miał tak każdego z osobna wymieniać i psuć mu nerwy "jak nie przelejesz to cie zgnoję na forach" to bym musiał oddzielny wątek zakładać. To tyle w temacie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na nierzetelnego użytkownika verSuS zakupił 200k pkt w seomatik i nie kwapi się do kontaktu od tamtej pory lub też zapłacenia rachunku. Rachunek wystawiony na jego firmę Promolabs Sławomir Siudek - Promolabs.pl, rachunek wysłałem 28 sierpnia z 3 dniowym terminem zapłaty od tamtej całkowity pory brak kontaktu. Pisałem tu na forum na PW oraz na mail i w systemie seomatik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem "Nsb" zwykły [ nierzetelny partner ], zaproponował mi linkowanie puścił mi na jedną stronę dałem mu zlecenie na jeszcze 10 stron i nie3 wykonał linkowania a przesłałem zaliczkowo 150 zł wydawał się uczciwy ale minęło od przelewu minęło 2 tygodnie i ani kontaktu na tym forum, ani na gg, ani na maila, odezwał się że miał format kompa i koniec.

Kwota nie duża i tak se reputację psuć jesteś żałosny a mogłeś zarobić masę kasy bo mam do linkowania setki stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

User Esiu

W czerwcu zakupiona usługa prywatnego preclowania i opłacona FV. Do dnia dzisiejszego nie dostałem raportu, od dłuższego czasu kompletny brak kontaktu (wcześniej było kilka wymówek w stylu "jutro podeślę") - nie odpowiada ani na maile ani GG (telefonu nie mam).

GG:1519217

mail: pawel.woloszyn(at)gmail.com, biuro(at)site.net.pl

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002470608159

Zdecydowanie NIE POLECAM

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności