Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA na użytkownika SEOMIPRO https://www.forum.opt...17928-seomipro/

A takimi danymi posługiwał sie do niedawna

Nick z allegro:

LukaszPasternak https://allegro.pl/sh...php?uid=5483504

Łukasz Pasternak

Główna 16A/21

58-309 Wałbrzych

dolnośląskie

Polska

onael@wp.pl

793912170

jego nr gg: 44213404

Jego konto paypal jest założone na:Kszysztof Łukasiewicz pedrosik201@wp.pl

zupełnie inne imię i nazwisko niż allegro.

Do dnia dzisiejszego 12-09-2012, nie otrzymałem hasła oraz loginu do zakupionych 25 licencji na skrypt seokatalogu. Hasło i login mają pasować do konta na stronie seokatalogi.pl .

Firma nasza czeka 24 h na odpowiedz w przeciwnym wypadku podejmiemy wszelkie środki prawne w celu wyegzekwowania należności zawartej podczas negocjacji na forum PIO oraz transakcji PAYPAL która została zawarta w/w sprawie.

Taka notka została wysłana do ww użytkownika oraz sprawa została zgłoszona na policję

Proszę wszystkich poszkodowanych o zgłaszanie sprawy na policję aby gościowi się nie upiekła mnie już wisi troszkę kaski na tyle że pójdzie siedzieć !!!!

Edytowane przez Motaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Ciebie ktoś przekręcił na kilkaset złotych, to też byś miał do tego tak łagodne podejście?

z pewnoscia nie, chodzi mi tylko o to, ze ktos kto wyludził te pieniadze poslugujac sie do tego falszywymi danymi raczej nie zrobil tego pierwszy raz. Wiec tacy ludzie sa wyzuci z moralnosci, poczucia odpowiedzialnosci itp. raczej nie przejma sie takimi wpisami (przypuszczam ze osoba wiszaca przeczyta ten wpis powyzej). To raczej chyba tak dla dodania sobie otuchy, a dac sie przekrecic na tym forum na wieksze kwoty pozostawiam bez komentarza, mialem tu kilka propozycji kupna czegos, z niektorymi muchy w kiblu bym nie ubił.... a co dopiero wieksze pieniadze...

Edytowane przez adomaitis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika bboyseo https://www.forum.opt.../34287-bboyseo/

Damian Gliński

ul. Wielicka 76/30

Kraków

Numer konta 86 1140 2004 0000 3702 5651 5069

Numer telefonu 795721207, ale posługuje się wieloma innymi, najpewniej z jakiejś bramki, bo nie można na nie oddzwonić.

Wziął pieniądze za wykonanie zaplecza (https://www.forum.opt...l/#entry1120673), po czym wystawił sfałszowaną fakturę na firmę której nie reprezentuje.

Kiedy fałszerstwo wyszło na jaw, zmienił hasła w utworzonych zapleczach. Czyli nie dość, że dokonał fałszerstwa, to jeszcze wyłudzenia pieniędzy. Pewnie jeszcze okaże się, że posługuje się fałszywym adresem korespondencyjnym, ale zobaczymy.

Oczywiście od otrzymania pieniędzy telefonu nigdy nie może odebrać i nigdy go nie ma.

Dla poprawy humoru umieszczam ileśtam SMS-ów, którymi zarzucił mnie Pan Damian w czasie kiedy byłem na spotkaniu:

Nie mam juz dostepu do komputera,wysle panu po 13, ale teraz potrzebuje tych 80zl. Ma Pan przeciez emaile itd. W razie czego - ale nie mam zamiaru nikogo oszukac. Naprawde prosze mi wierzyc. Bede Panu ogromie wdzieczny no i przy kolejnych moge zejsc z ceny troche Potem jak juz wszystko bedzie Pan mial to oplaci Pan reszte. Prosze bardzo teraz Pana zeby Pan przelal. Naprawde.Z gory dziekuje.To przeleje Pan ? Ja gwarantuje, ze dzisiaj bedzie Pan mial wszystko. Po 13 bede mial dostep do komputera i tez zadzwonie do Pana, tylko, ze teraz potrzebuje tego przelewu - pieniedzy. Przeleje Pan ?Prosze Pana, naprawde to wazna sprawa. Ja gwarantuje, ze Panu to dzisiaj wysle, bedzie mial to Pan u siebie na 100%. Przeleje Pan teraz ? Bardzo prosze. To przeleje Pan ? To wazne teraz, bo musze cos przed 11 oplacic. Ja naprawde odezwe sie do Pana i dzis wszystko bedzie. Tylko prosze - w ten sposob moze mi Pan obecnie bardzo pomoc, a ja sie odwdziecze, za to. Bardzo Pana prosze. Przeleje Pan teraz ? Prosze bardzo. To przeleje pan ? Bardzo prosze, naprawe to wazne. Bardzo prosze Przeleje Pan te 80 zl ? Bardzo Pana prosze. Ja po 13 bede i odezwe sie i wysle. Prosze Pana bardzo. Przeleje Pan ? Blagam Pana, to naprawde wazne. 80zl reszte jak juz wysle jak tylko wroce i bede przy komputerze. Naprawde Pana prosze. No blagam pana naprawde. Zaraz musze isc na egzamin musze oplacic a nie mam pieniedzy. Blagam pana. Juz wystarczy te 60zl i reszty nie trzeba - zejde z ceny ale blagam No blagam wysle pan teraz ? Juz po 12 a na 12 mialem. Stoje i czekam jak glupi. Blagam pana No prosze pana - 50zl i tyle. I te blogi sa pana, i strony. Blagam to naprawde wazne No blagam pana. Porozmawiamy potem ale teraz na prawde potrzebuje tych 50zl. Blagam zrobie co bedzie pan chcial jeszcze

Sent from my BlackBerry® wireless device

EDIT: Pan Damian Gliński odezwał się i do jutra obiecał wykonać zlecenie. Na temat faktury milczy.

Edytowane przez kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz dostepu do komputera,wysle panu po 13, ale teraz potrzebuje tych 80zl. Ma Pan przeciez emaile itd. W razie czego - ale nie mam zamiaru nikogo oszukac. Naprawde prosze mi wierzyc. Bede Panu ogromie wdzieczny no i przy kolejnych moge zejsc z ceny troche Potem jak juz wszystko bedzie Pan mial to oplaci Pan reszte. Prosze bardzo teraz Pana zeby Pan przelal. Naprawde.Z gory dziekuje.To przeleje Pan ? Ja gwarantuje, ze dzisiaj bedzie Pan mial wszystko.

Charakterystyczny język krętacza i naciągacza. Spotykałem się już z tym. Również na PIO.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się do niego dodzwonić na tel podany przez Ciebie Kosa. Niby ma mi dokończyć zlecenie i w poniedziałek ma być gotowe na 100%, także na razie się wstrzymuje z jakimkolwiek działaniem, poczekam do tego poniedziałku zobaczę co z tego wyjdzie

Edytowane przez mimik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL. Za podrabianie faktur idzie się do więzienia w naszym kraju. To już poważne przestępstwo. Idźcie wiecie gdzie i zróbcie wiecie co. Zresztą o tym, że to [ nierzetelny partner ] to już można było przeczytać w tym temacie, z tego co pamiętam.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając nasze prawo skarbowe to cos mi sie wydaje, że wieksze problemy będzie miał ktoś kto wrzyca w koszty fałszywkę, niż pajac ją wystawiający. Takie działanie pro przedsiębiorcowe :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie niestety mamy prawo tak się zastanawiam jednak dlaczego ci sami [ nierzetelni partnerzy ] lukas 24 oraz inni wciąż znajdują się na forum nie chodzi już o to że większość ludzi robi coś bez faktur i pozostaje nam jedynie słowna gwarancja kogoś, tu bardziej chodzi o uczciwość tych, którzy chcą zarobić jak najwięcej kosztem innych ludzi jak dla mnie to chore.

Edytowane przez plomyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności