Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Ban to chyba za mało. Zbanują jedno konto, założy pięć następnych. Walka z wiatrakiem.

Ten człowiek musiałby dostać po du**e od jakiejś instytucji że tak powiem dużo wyżej stojącej niż administracja PiO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak sobie można zaczynać do usranej śmierci. A chyba nie tylko tutaj się ten jegomość ogłasza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivellios, o 01 październik 2012 - 17:42, powiedział:

Ban to chyba za mało...

Od czegoś trzeba zacząć

Jeśli w końcu wklei ktoś odpis Wyroku Sądu w sprawie o oszustwo to inni się dwa razy zastanowią a tak? 88 stron pogróżek i nic więcej.

Niestety to fakt. Dlatego, m.in. tak trudno z kimkolwiek tutaj współpracować. Gdy się jest dłużej na PiO nie ma się zaufania. Moderatorów nie widać ostatnio, każdy z userów robi co chce. Cytuje i pisze jak chce: z sensem, bez sensu. Zauważyliście?

Z drugiej strony trudno oczekiwać by admini rozstrzygali spory pomiędzy forumowiczami. Tym bardziej, że strony transakcji nie zachowują najczęściej należytej ostrożności. Dlatego Prawomocny Wyrok mógłby wystraszyć o.s.z.u.s.t.ó.w i ułatwić życie pozostałym.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę z fakturą - przyznam - najgłupszy błą jaki mogłem zrobić. Przyznam, to nieodpowiedzialne i chamskie zachowanie z mojej strony, że wystawiłem lewą fakturę. Przyznaje się. Ale to nie jest też tak, że uciekam. Chce to naprawić. Wystawiłem 2 faktury i tyle. Z obojgiem użytkowników dogaduje się. Z jednym już sprawę załatwiłem.

To nie jest tak, że uciekam od tego. Chce naprawić to co zrobiłem źle - w końcu jeśli ktoś za coś płaci, to mu się to należy. Oczywiście, reputację mam już zerową, ale to nie zmienia faktu, że to co powinieniem zrobić, do czego się zobowiązałem - że tego nie zrobię - bo chcę.

Fakt faktem, głupio postąpiłem i teoretycznie nie mam prawa już tutaj czegokolwiek oferować, zresztą nawet gdyby to chętnych na współpracę nie znajdę. Ale cóż. Za błędy się płaci. Z drugiej strony błędy w życiu człowiek popełnia, by się czegoś nauczyć. Ja już się nauczyłem.

To co mogę teraz powiedzieć, to przepraszam, i wyrażam chęć na poprawienie tego co wykonałem źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @bboyseo tak się nie robi. Fałszowanie dokumentów jest karane piszesz o 2-ch, a w rzeczywistości ciekawe ile faktur wystawiłeś. Jak wspomniał zakręcony smród przez taką fakturę będzie miał przedsiębiorca, który chciał w legalny sposób kupić produkt. Ja osobiście nigdy nie kupię od Ciebie, no i po takich osobach zostaje niesmak co do działu ogłoszenia i zlecenia.

Edytowane przez Azil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale poinformowałem o tym osobę, której wystawiłem fakturę i z nią to rozwiązałem.

No cóż, przyznaje się do błędu.. a jakie konsekwencje to za sobą ciągnie - też już wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla wszystkich. Nie pracujcie z tym gościem. Wykonałem dla niego strony zapleczowe i od 3 tyg. nie otrzymałem zapłaty. Z tego co widzę w sieci nie jestem pierwszym oszukanym. Załączam parę linków, które udało mi się wyszperać.

https://www.biznesfor...ow-vt67341.html

https://forum.gazeta....KSTOW_.html?v=2

Jego e-mail: pawel.woloszyn@gmail.com

Nie wiem jaki ma nick na PiO, bo pisał od razu do mnie na pocztę.

Ostrzegam wszystkich!

Dziękuje za uwagę i za jakże cenny dla każdego z nas czas.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz osoba opisana w tym topicu przyznała się do błędu i przeprosiła. Pod tym względem brawo dla Ciebie, co nie zmienia faktu, że występek nie był zacny :)

  • Like 1

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

User Esiu

W czerwcu zakupiona usługa prywatnego preclowania i opłacona FV. Do dnia dzisiejszego nie dostałem raportu, od dłuższego czasu kompletny brak kontaktu (wcześniej było kilka wymówek w stylu "jutro podeślę") - nie odpowiada ani na maile ani GG (telefonu nie mam).

GG:1519217

mail: pawel.woloszyn(at)gmail.com, biuro(at)site.net.pl

UPDATE 03,10,2012:

Zlecenie zostało zrealizowane i w ramach rekompensaty dostałem 3 gratisowe projekty.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając nasze prawo skarbowe to cos mi sie wydaje, że wieksze problemy będzie miał ktoś kto wrzyca w koszty fałszywkę, niż pajac ją wystawiający. Takie działanie pro przedsiębiorcowe :)

Tak, muszę zgłosić sprawę do organów ścigania, żeby w razie kontroli z US nie wyszło, że robię sobie sztuczne koszty. Najgorsze jest to, że w przypadku działalności gospodarczych nie da się sprawdzić czy osoba z którą rozmawiasz ma prawo do wystawienia faktury. Możesz sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców czy dane się zgadzają, czy działalność nie jest zawieszona i tyle.

Chce to naprawić. Wystawiłem 2 faktury i tyle. Z obojgiem użytkowników dogaduje się. Z jednym już sprawę załatwiłem.

To nie jest tak, że uciekam od tego. Chce naprawić to co zrobiłem źle - w końcu jeśli ktoś za coś płaci, to mu się to należy.

Niestety, pan Damian nadal kłamie w żywe oczy. Dostał dodatkowy tydzień, dostał jeszcze jeden dzień na który miało już być (ostatni poniedziałek). Od tego czasu nadal nie mam tego za co zapłaciłem i nikt wcale się ze mną nie dogaduje. No, chyba, że mowa o jakiejś innej osobie.

Chyba pierwszy raz osoba opisana w tym topicu przyznała się do błędu i przeprosiła. Pod tym względem brawo dla Ciebie, co nie zmienia faktu, że występek nie był zacny :)

Co z tego, że się przyznała, przeprosiła i ładnie pisze, że to za co mu się płaci należy się kupującemu, skoro i tak nic z tym nie robi?!

Żeby było jasne: pan Damian w żaden sposób nie załatwił ze mną sprawy i nie dostarczył zamówionych stron, chociaż powyżej pisze co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/163037-sprzedam-200-serwisow-na-platformach-blogowych-1x-finanse1xbudownictwo/#entry1122892

ogolnie to moim zdaniem powinna byc jakas kara, zakaz pisania w pewnych dzialach, a tak to mozna wpasc, rzucic dwa slowa, przeprosic i dalej robic swoje

ale to juz sprawa modow, robicie kibel z tego forum...

i jeszcze mi pisze na PW sam główny zainteresowany, że nie moja sprawa i robie niepotrzebny szum :D

Edytowane przez adomaitis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz sprawa modow, robicie kibel z tego forum...

Ogarnij się i zastanów co wypisujesz! Płacisz tu komuś za sprawdzanie gościa? Najczęściej szkodzą sobie Ci którzy zaczynają współpracę bez sprawdzenia kontrahenta i, najczęściej, bez umowy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz sprawa modow, robicie kibel z tego forum...

Ogarnij się i zastanów co wypisujesz! Płacisz tu komuś za sprawdzanie gościa? Najczęściej szkodzą sobie Ci którzy zaczynają współpracę bez sprawdzenia kontrahenta i, najczęściej, bez umowy.

sam sie ograrnij! każe komuś kogoś sprawdzać, sa zarzuty przestepstwa, oskarzony sie do tego przyznaje, to chyba powinno mu sie zablokowac pewne opcje tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności