Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam współpracę z forumowym krętaczem - bboyseo.

Nie doszło między moją firmą, a tym nieszczęsnym "freelancerkiem" do żadnej współpracy, nie mniej posługując się danymi moimi oraz mojej firmy, wystawiał swoim klientom FV, nie mając na to kompletnego przyzwolenia. Odradzam zdecydowanie, nie dajcie się nabrać.

Edytowane przez yomas

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam współpracę z forumowym krętaczem - bboyseo.

Nie doszło między moją firmą, a tym nieszczęsnym "freelancerkiem" do żadnej współpracy, nie mniej posługując się danymi moimi oraz mojej firmy, wystawiał swoim klientom FV, nie mając na to kompletnego przyzwolenia. Odradzam zdecydowanie, nie dajcie się nabrać.

Takie zachowania trzeba tępić, mam nadzieję, że zgłosisz to do odpowiednich służb.

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć jak postępować w przypadku oszustwa a boi się/ wstydzi zapytać to zapraszam na PW. Z doświadczenia Wam powiem, że na KP jest coraz więcej takich spraw zgłaszanych i wcale nie idzie to na umorzenie ze względu na niską szkodliwość. Tyle z mojej strony :)

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierzetelny partner:

Piotr Kiper (Kojotek_OX)

photo.jpg

Usługa: https://www.omnihost.pl

Konto: Start

Przelew: 50 zł

Zamówiłem na próbę 1 hosting "Start" za 50 zł na 12 miesięcy.

Otrzymałem wiadomość e-mail "Potwierdzenie zamowienia hostingu" wraz z numerem konta bankowego do przelewu i zapewnieniem "Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji i gdy tylko konto zostanie założone prześlemy Ci maila z dokładnymi informacjami dotyczącymi twojego konta www".

Przelew został dokonany. Do dzisiaj nie otrzymałem dostępu do opłaconego hostingu.

Nie otrzymałem drugiego e-maila z danymi, support nie odpowiada na jakiekolwiek zapytania, Kojotek_OX ignoruje prywatne wiadomości wysyłane również za pośrednictwem forum (PiO).

Wielokrotne próby kontaktu nie dały rezultatu. Pieniądze poszły w próżnię, brak hostingu, brak jakiegokolwiek zainteresowania usługodawcy.

Kolejny kamyczek do historii znanego celebryty z PiO. Piotr Kiper (Kojotek_OX).

---------------------------------------

Edit @Nikonem:

Otrzymanie e-maila ze wskazanym kontem bankowym do przelewu: 19 września 2012 19:28

Data zamówienia tego samego dnia o ile się nie mylę: 19 września 2012 (ponad 3 tygodnie temu, bez odpowiedzi supportu na kontakt).

Edytowane przez lev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się daty. Kiedy złożyłeś zamówienie itd.

e: O.K, ciekaw jestem jaka będzie odpowiedź.

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtop]

Edit @Nikonem:

Czy napisanie nowego posta to był dla Ciebie taki ból?

Przecież przez takie edytowanie i dopisywanie odpowiedzi na kolejnego posta tylko bałagan się robi.

[/offtop]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważniejsze jest meritum niż krój czcionek

I co z tego? Porządek i przejrzystość dyskusji też jest istotna. Jak by to wyglądało, gdyby wszyscy zaczęli takie edytki zamiast wysyłać nowego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważniejsze jest meritum niż krój czcionek

I co z tego? Porządek i przejrzystość dyskusji też jest istotna. Jak by to wyglądało, gdyby wszyscy zaczęli takie edytki zamiast wysyłać nowego posta?

Nie będę się kłócić.

W każdym razie warto znać sprawę. Nierzetelność www.omnihost.pl, Kojotek_OX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uwaga [ nierzetelny partner ] nie wykonuje stron po otrzymaniu pieniędzy tylko się wymiguje od wykonania usługi.

Wiadomość od niego,

Damian Gliński tel. 795721207

Witam,

W załączniku przesyłam listę blogów. Jeszcze dodac treści muszę. dodam po otrzymaniu wynagrodzenia.

Prosze przelać na konto:

Damian Gliński

86 1140 2004 0000 3702 5651 5069

Mbank

Sorki,

mam zamieszanie z mieszkaniem. Dasz mi czas jeszcze do jutra? Jutra na stówę skończę. Sory, wiem, że to wygląda nie fair - ale nie bój się nie mam zamiaru oszukać, tylko potrzebuje czasu do jutra. OK ?

Damian Gliński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności