Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik Statlinka używający emaila agencja@prasowa.pl i podpisujący się jako Radoslaw Salacinski - od stycznia 2013 roku nie otrzymałem zaległej zapłaty za wynajem punktów w Statlinku. W życiu nie uwierzę, że facet przez prawie dwa lata nie potrafi uzbierać głupich 900 złotych. Ostatni kontakt z nim był w wakacje, obiecał że zapłaci. Nie zapłacił. Dla pewności sprawdziłem historię mojego konta bankowego, czy czasem coś od niego nie przyszło - nic nie ma.

Jeżeli ów pan czyta tego posta to jeśli w ogóle cokolwiek mi wysłał to proszę o dowód przelewu, najlepiej na emaila. Narazie ląduje na liście "nierzetelnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://prasowa.pl/

Strona internetowa jest niedostępna

nie wiem kolego czy coś odzyskasz :)

Mam jeszcze nr telefonu, który najprawdopodobniej jest aktualny :P

Nie wiem, można go podać w tym temacie, czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Użytkownik Diego Jakub Zalewski prowadzący Agencję Interaktywną Asmedio.com jest [nierzetelnym partnerem] od stycznia do dnia dzisiejszego zalega z opłatami za 2 faktury na kwotę ponad 300 zł. Telefon nie odpowiada, listy odbiera, loguje się na forum (nie odpowiada na PW) ! Nie lubię w ten sposób załatwiać spraw ale jestem ciekaw czy to coś pomoże :)

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierzetelnym parrtnerem okazał się Marcin Sztankowski [marcin.sztankowski@gmail.com] .

Od sierpnia wykonywał dla mnie projekt płatność za niego odbywała się na podstawie harmonogramu rat.

Podpisaliśmy umowę o dzieło, przed około miesiącem kontakt się urwał nie odpowiada na smsy, emaile kontakt telefoniczny.

Zapłaciłem mu część środków. Dalej już nie płacę i wysyłam wypowiedzenie umowy,

Nie polecam GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek założony dość dawno, ale w temacie nic się nie zmienia, radzę uważać. Brak kontaktu, słaba jakość wykonania zlecenia, ciągłe problemy i opóźnienia.

P.S. Telefonu również raczej nie odbiera.

Domeny, hosting i profesjonalne serwery VPS i profesjonalne treści SEO. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Myślałem, że obejdzie się bez tego, niemniej jednak niestety chciałbym również przed kimś ostrzec.

Otóż użytkownik: webdesigner(jasiak.wojciech@gmail.com) skarży się kilka postów wyżej na jedną panią, tymczasem sam wcale nie jest lepszy i także zachowauje się nierzetelnie.

Teksty zostały wysłane do niego 7.12, po czym kontakt się urwał. Kiedy po 3 dniach udało mi się w końcu do niego "dobić", to usłyszałem wręcz prestensje, że ktoś może nie mieć kiedy odpisać itp. Ok, w porządku, każdemu może zdarzyć się większy młyn, nie wspominając już o tym, że kiedy uzgadnialiśmy warunki pisania, to był dostepny wręcz cały czas.

W każdym razie zapytałem również o przelew za teksty, usłyszałem tylko lakoniczne "teksty OK, przelew wyjdzie". Próbowałem się kontaktować ponownie z tym Panem, aby się mu przypomnieć, niemniej jednak tutaj już maile, czy wiadomości na gg pozostają bez żadnej odpowiedzi.

To nie jest duża kwota, jednakże nie zamierzam tego zostawiać.

Edytowane przez cisu80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM COPYWRITERZY

chciałam Was wszystkich przestrzeć przed użytkownikiem o nazwie ERNI (Ernest Bobik) i jego sklepie https://evieridivani.pl/

Wymagał napisania na cito sporej ilości tekstów. Do dzisiaj nie zobaczyłam pieniędzy. A teksty jak wiadomo zostały zamieszczone na stronie.

[ nierzetelny partner ]!

Edytowane przez siostraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności