Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet system komentarzy na allegro się nie sprawdza. Coś poszło nie tak, wystawiasz negatywa i chwilę później dostajesz podobny komentarz w odwecie... Człowiek uczy się na własnych doświadczeniach z kim można robić interesy, a kogo najlepiej omijać szerokim łukiem...

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wszyscy uczą sie na błędach

ostatnio na forum pojawia sie dużo osob piszących teksty i niestety wiele osob to zwykli [ nierzetelni partnerzy ] gdyz pisza dla ciebie tekst a później sprzedają go 2 czy 3 osobom, przy czym ogłaszają sie z kilku nicków - dane osob z imienia i nazwiska nic nie dadza bo ochrona danych osobowych i nie można takiej osoby podać

fakt takie coś pomogło by nie wejsc w takie coś, ale niestety życie jest takie jakie jest - pomysł dobry tylko kwestia jak to zorganizować, a to nie bedzie juz takie proste

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam dowód - napisano mi teksty, w sumie jeszcze ich nie dostałem a juz pojawiła sie nowa oferta ich sprzedazy, wytłumaczono mi w pewien sposób - przyjąłem wytłumaczenie ze to nie sa te teksty - ale druga partia tekstów gdyż zawsze pisze 2 wersje tekstów, dla wprawy - niech bedzie tak tez mozna, gdy puszczam oferte kupna tych tekstów dostaje info że są wszystkie sprzedane

2 dni temu pojawia sie nowa oferta idzie zapytanie o cene - z innego meila - pada cena, proszę o tekst przykładowy z tej paczki aby zobaczyc co sobą oferuje piszący - dostaje tekst który jest pisane dla mnie - identyczny - słowo w słowo

ja już sie pogodziłem z tym ze te teksty bedzie miało wiele osób, mowi sie trudno, ja u tej osoby juz nie zamówie, straciłem w sumie tylko 100zł, a miał gośc szanse na zarobek na poziomie kilkukrotnie większy miesiecznie i w miarę stały, ale pewnie nie jeden chciałby się ustrzeć przed takimi osobami, a zwłaszcza iz takie osoby operuja kilkoma nickami na forum

kwestia jak to rozwiązać - moze jakas propozycja padnie :D

ja już napewno bede ostrożniejszy i dla nowego piszącego najpierw propozycja za maksymalnie 20zł - odczekanie 2 - 3 tygodni czy teksty sa tylko dla mnie i wtedy dopiero dłuższa współpraca za kilkaset złotych

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już napewno bede ostrożniejszy i dla nowego piszącego najpierw propozycja za maksymalnie 20zł - odczekanie 2 - 3 tygodni czy teksty sa tylko dla mnie i wtedy dopiero dłuższa współpraca za kilkaset złotych
i to jest jedyna metoda choć i tak nie zawsze skuteczna ale tego nie da się uniknąć. Współpracuję z wieloma osobami i firmami i radzę sobie z nieuczciwością we własnym zakresie nie mam czasu na publiczne płakanie. Choć może kiedyś przygotuję listę osób których warto unikać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Też się naciąłem i straciłem 100 zł ciekawi mnie jedna rzecz czy to ta sama osoba naciąga. Bo jeśli to ten sam user to kilkunastu ludzi naciągniętych to prokurator się kłania. Zresztą kradzież każdej kwoty to przegięcie i przestępstwo. Ja jestem w stanie poświęcić kilkaset zł na paliwo żeby obić takiemu machę.

Więc nie wiem czy to nie jest zły pomysł na taki wątek, może bez podawania danych ale jakieś szczególne cechy charakterystyczne. Np. ten co mnie naciągnął jest z Sokołowa Podlaskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też się naciąłem i straciłem 100 zł ciekawi mnie jedna rzecz czy to ta sama osoba naciąga. Bo jeśli to ten sam user to kilkunastu ludzi naciągniętych to prokurator się kłania. Zresztą kradzież każdej kwoty to przegięcie i przestępstwo. Ja jestem w stanie poświęcić kilkaset zł na paliwo żeby obić takiemu machę.

Więc nie wiem czy to nie jest zły pomysł na taki wątek, może bez podawania danych ale jakieś szczególne cechy charakterystyczne. Np. ten co mnie naciągnął jest z Sokołowa Podlaskiego

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=74280

O tak, to ten gość. Działa na forum pod coraz to nowymi przykrywkami od co najmniej 2007 roku.

Koleś pisze artykuły do precli, sprzedaje mailingi i domeny.

Mnie naciął na 50 zeta, ale podejrzewam że takich sytuacji jest więcej - bo to wygląda na większa akcję.

Napisałem do admina, co zrobimy w tej sprawie, ale pewnie jest na wakacjach bo cisza.

Jeśli jeszcze ktoś się naciął na Macieja K. i będzie nas sporo, to myślę że powinniśmy założyć nowy temat i w nim poprosić społeczność na tym forum o pomoc.

Bo, albo prokurator i policja, albo totalne zgnębienie gościa.

Koleś działa także na WebHelp.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imie i nazwisko mozesz podac bo nei jest chronione przez GIODO :) gdybys podał cos wiecej to juz tak .

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie naciął na 50 zeta
Bo, albo prokurator

Naślij na niego brygadę antyterrorystyczną

totalne zgnębienie gościa

pojedź do niego do domu z kolegami

Skąd wiesz że ten Maciej Kowal to naprawdę Maciej Kowal??

Tylko nie mów że takie ci dane do przelewu podał...

Jeśli jeszcze ktoś się naciął na Macieja K. i będzie nas sporo, to myślę że powinniśmy założyć nowy temat i w nim poprosić społeczność na tym forum o pomoc.

Macieja K , Jana W, Franciszka Z.

Ludzie łączcie sie :). Znając obecne cwaniactwo gówniarzy i lenistwo policji w rozwiązywaniu tego typu spraw mogę ci z góry powiedzieć że tych pieniędzy nie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dwa linki z tego forum:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...39018&st=90

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...9018&st=390

pierwszy - interesuje nas post w środku

drugi - pod koniec

W obu przypadkach, ten sam gość i identyczne dane

Tylko nie mów że takie ci dane do przelewu podał...

Dokładnie, dodatkowo z pełnym adresem. Z tego co wiem, choć może się mylę, to jeśli dane wpisane w przelewie nie pokrywają się ze stanem faktycznym, przelew wraca.

I wisi mi to, czy to konto jego dziadka, niepełnosprawnego umysłowo kolegi, jeśli nie jest jego, to ktoś bierze w tym udział, jako wspólnik.

Macieja K , Jana W, Franciszka Z.

Ludzie łączcie sie smile.gif. Znając obecne cwaniactwo gówniarzy i lenistwo policji w rozwiązywaniu tego typu spraw mogę ci z góry powiedzieć że tych pieniędzy nie odzyskasz.

Zgadza się, absolutnie nie liczę na tą kasę i powiem Ci wisi mi to.

Bardziej liczę na to że Koledzy i Koleżanki z tego forum, dojdą do wniosku że może już pora przestać tolerować takich ludzi na forum.

imie i nazwisko mozesz podac bo nei jest chronione przez GIODO smile.gif gdybys podał cos wiecej to juz tak

ale tak brzmi bardziej dramatycznie :) - jak Wojciech P. alias Marchewa

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przelewie elektronicznym wykonywanym poprzez WWW wystarczy nr konta i jakies imie i nazwisko - przelew dotrze :)

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przelewie elektronicznym wykonywanym poprzez WWW wystarczy nr konta i jakies imie i nazwisko - przelew dotrze smile.gif

no i cały mój misterny plan poszedł się...

Panie i Panowie, zatem rozmawiamy o gościu podającym się za Macieja K.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przelewie elektronicznym wykonywanym poprzez WWW wystarczy nr konta i jakies imie i nazwisko - przelew dotrze smile.gif

właśnie o to mi chodziło z przelewem że możesz sobie podać swój numer konta i Jan Kowalski i przelew dojdzie bez problemu

testowałem przed chwilą zaraz po napisaniu poprzedniego postu

PS było mówić że Hodunia chodzi tymbardziej gó**o mu zrobisz bo nie tacy weterani pio nacieli sie na niego i g ... mu zrobili :hi:

Zeby ci nie bylo smutno mnie tez oszukali na 30zlotych i jakoś z tym żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności