Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzegam przed użytkownikiem makensis (Marcin Żyto) - ogłasza się o pisanie newsów na tweaks.pl i później za te newsy nie płaci. Omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przestrzec przed tym gościem. Według mnie chce zarobić na ściemnianiu ludzi...

Gorąco zachwalał mailing za 30zł mówi że żadko wysyła mailing i takie tam

Liczba 20 000 maili.

Wiadomo za taką cene nie ma się co spodziewać ale 10 wejść na strone przez 3 dni po takim mailingu to troche nie bardzo.

Strona jest świeżutka więc ruch mógł by być tylko z mailingu. 15 wejść w tym 2 moje.. od soboty.

Oczywiście miałem dostać screena ale kolesiowi chyba gg ukradli bo się nie odzywa...

Screena miałem dostać oczywiście jego brak

Starałem się go namierzyć ale adres email jak i gg Jest fake tzn służy tylkko do reklamy na pio same posty w dziale oferta. Imie nazwisko które dostasłem też zapewne błędne.

Aha tydzień temu zmienił numer gg bo sądząc po postach wcześniej używał innego.

Widzę miał już trochę ofert nie wiem jak z innymi ale mnie zrobił w balona.

Przykładowe posty tego pana są albo w dziale oferta, albo w koszu typu:

NICK z PiO: djoli1987

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD razu na wstępie

poświadczył Pan nie prawdę, co wynika jednoznacznie z wiadomości

- wysłał Pan dziś ok 17 info na gadu o przesłanie screena

- a na PIO pisze o tej godzinie

DODATKOWO ~pewnych aukcjach, które mogą poświadczyć rekomendację o wszystkim OK!

- kupiło mailing 4 osoby w tym 1 x 2 razy w tym pozytywna opinia!

- sklepy erotyczne

TO - ŻE JEST PAN NIEZADOWOLONY NIE DAJE PANU PRAWA BY POŚWIADCZAŁ PAN NIE PRAWdE *CHCE SCREENY Z PANA STATÓW - WTEDY MOZEMY PRZEDYSKUTOWAĆ DALEJ CO Z TYM ZROBIĆ A NIE PAN TAK ROBI!

TERAZ KOŃCZĘ, PROSZĘ SIĘ ZASTOSOWAĆ DO TEGO CO NAPISAŁEM NA GADU

PRZYKŁADOWO z wysłanego mailingu staty z soboty czy piątku 1 dzien wczesniej ::

TO ŻE PAN DAŁ TAK IDIOTYCZNY TYTUŁ I TREŚĆ NIE MOJA WINA - ŻE KAŻDY MA PO DZIURKI WNOSIE TAKI MAILING

DO TEGO TO JAKIS KONKURS SMS - który na pewno nie zainteresował do WEJŚCIA!

PRZYKŁAD W STATACH NA STRONIE JAK WZROSŁO PO ROZESŁANIU!

W TYM CO PISZE TODAY JEST OSTATNI DZIEŃ :: TUŻ PO OBNIŻENIU STATÓW PO 2-3 DNIACH

gdzie wynosiło prawie 150 i 250

Edytowane przez djoli1987

HMMM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to chyba był mailing do Pana strony ja mogę pokazać screena z gg że ostatni raz upominałem się o screena

Pozatym jak wszędzie w weekend podskoczyły staty Pana strony

Dla mnie to zwykjłe oszustow

2010-06-27 10:53:33

czekam na screena

To napisałem w niedziele rano, dziś mamy wtorek wieczór... I dopiero po odczytaniu wiadomości na PiO jest odzew...

Już same podanie błędnych danych jest oszustwem.

Statystyki:

Rozkład miesięczny, jak widać strona wystartowała 23 czerwca, koło 25-26 dałem reklame na jednej ze swoich stron...

Jak widać ponad około 80% procent to są odwiedziny z mojej strony z mailingu pozostaje 16 - 20 odwiedzin ....

A tak pozatym zamazane masz Pan te serwisy i nawet nie wiadomo co to... Robić w necie coś z ukrycia?? Nadal nie mam screena i żadnych danych. Omijać!

Po co proponować komuś taki shit ? Później są problemy...

Gdzie jest to 20k emaili? wiadomość była napisana tak że przy takiej liczbie powinno być tsunami w statach... jednak zapłaciłem, 1zł za przekierowanie... troche drogi ten mailing

Edytowane przez bestos

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

17 kwietnia 2010 roku przelałem na konto Odena (obecnie działa pod nowym nickiem Cestro) 100,- na poczet katalogowania moich stron. Przez pierwsze dni zrobił kilka wpisów a później kontakt z nim się urwał. Nie odpowiadał na maile, GG a nawet na telefon. SMS-em przesłał wiadomość, że zapomniał wysłać raport i do dziś go nie przesłał.

Dziwne, że zapomniał o katalogowaniu, o kontakcie ze mną, o raporcie i o drugiej części pieniędzy za wykonanie katalogowania...

Mogę zrozumieć, że pojawiły się jakieś nieprzewidziane powody, które uniemożliwiły wykonanie zlecenia ale zupełnie nie rozumiem robienia uników, zerwania kontaktu i przywłaszczanie sobie śmiesznych 100,- zł... Dla mnie to dziecinada. Tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasady.

Co sądzicie o super specjaliście od mocnego katalogowania Oden - Cestro?

Może nasz specjalista wypowiedział by się w kwestii dlaczego to nie upomina się o drugą część należności za mocne katalogowanie?

Pozdrawiam

Kalfinan

Dawno dawno temu użytkownik Oden chciał chwytliwy tekst na potrzeby sprzedaży domeny. Miałem akurat czas więc napisałem to za symboliczne 10 czy 20zł z zastrzeżeniem, że jak nie będzie się podobać to trudno. Dostałem maila, że się "w miarę się podoba" i że może zapłacić, ale - przykładowo bo nie pamiętam - nie 20 tylko 15zł. Na drodze nie leży, więc wysłałem dane do wpłaty. Przelewu nigdy nie dostałem, sprawy nie poruszyłem bo nie było po co dla takiej kwoty. Chodzi tylko o fakt...

Gdyby to ode mnie zależało dał bym bana na IP, ale nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nie musieć pisać tego tematu, niestety uważam że wszelkie możliwości "normalnego" kontaktu z tym użytkownikiem zostały wyczerpane. Uważam, że moim obowiązkiem jest publiczne poinformowanie społeczności tego forum o nieuczciwym użytkowniku.

Chodzi o użytkownika seovader (firma XamIT z Poznania), link do ogłoszenia: link . Dokładnie 8 czerwca 2010 zamówiłem wykonanie stron zapleczowych. Kontakt był błyskawiczny i bardzo konkretny. Opłaciłem fakturę proforma i od tego momentu zapadła cisza. Pierwsze strony miały pojawić się po 3 dniach a całość po 10 dniach od momentu zaksięgowania wpłaty. Do dziś nie została mi przekazana ani jedna strona! W tym czasie próbowałem wszelkich dostępnych metod komunikacji z tym użytkownikiem i jego firmą: mailowo, poprzez GG i PW tutaj na forum (telefonu nigdzie nie znalazłem). Odpowiedź otrzymałem raz: 25 czerwca z przeprosinami i obietnicą, że wszystko zostanie szybko nadrobione a pierwsze strony będą do wglądu w ciągu 1 dnia. Niestety do dziś (7 lipca 2010) nie ma ani jednej strony a kontakt znów się urwał. Ponownie pisałem maile i PW, ostrzegałem kilka razy, że będę zmuszony napisać o tym na forum, wyznaczałem kolejne terminy. Ciągle nic. Uważam, że wykazałem się ogromną cierpliwością, ale najwyższa pora napisać o całej sytuacji tutaj publicznie i ostrzec resztę społeczności PiO żeby nie korzystali z usług użytkownika seovader podpisującego się jako firma XamIT Agencja Reklamowo-Informatyczna z Poznania.

Bardzo mi przykro, że musiało dojść aż do tego :) Niestety ja czuję się najzwyczajniej oszukany i nie chcę żeby komuś przytrafiła się podobna sytuacja. Stąd moje ostrzeżenie.

Edytowane przez qazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem opisać sprawę, jak to ostatnio zamówiłem teksty do Presell Page.

Znalazłem na PiO ogłoszenie użytkownika monika.mantur

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=99082

Zapytałem o warunki i możliwą ilość tekstów dziennie w odpowiedzi dostałem:

"W zależności od zlecenia, dziennie min. 20 000 znaków."

Dalej, po określeniu ilości tekstów jakie potrzebuje otrzymałem odpowiedz:

"termin do 5 dni (postaram się zdecydowanie szybciej)"

Zatem 12 lipca wysłałem wytyczne, następnie wpłaciłem zaliczkę w wysokości 50% zlecenia - co robię bardzo rzadko, jednak osoba wydała mi się uczciwa.

Po kilku dniach zapytałem o zlecenie, dostałem odpowiedź że teksty były już pisane, ale wirus uszkodził komputer.

20 lipca wysłałem kolejne pytanie w sprawie tekstów.

Odpowiedz:

"Przepraszam bardzo Pana za zwłokę, ale po raz kolejny złapałam wirus"

(Jednak uszkodzenie komputera nie przeszkadza użytkownikowi monika.mantur w klepaniu postów na forum).

26 lipca kolejne pytanie w sprawie tekstów

Odpowiedz:

"TAK - już jutro będą gotowe"

28 lipca kolejne pytanie

Odpowiedz:

"Wysłałam do Pana artykuły już całe, dziś jak wrócę do domu z firmy *bo jestem w firmie u kolegi akurat, a artykuły mam w domu to wyślę je ponownie"

Dalej w ogłoszeniu znajduje się numer gg jaki podaje użytkownik monika.mantur

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...aded&start=

Kiedy napisałem na ten numer gg w odpowiedzi było:

"pomyłka"

Dziś mamy 30 lipca, tekstów brak odpowiedzi brak, i sprawa mnie na tyle zirytowała że postanowiłem opisać to na forum.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika zawsze chętnie odpisuje na forum więc miejmy nadzieję, że i w tym temacie będzie miała coś do powiedzenia :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie wysłała Ci uszkodzonego rara z tekstami, co wiele osób robi aby zagrać na zwłokę :)

Edytowane przez Stwor

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika zawsze chętnie odpisuje na forum więc miejmy nadzieję, że i w tym temacie będzie miała coś do powiedzenia :(

Też mam taką nadzieję że Pani Monika, chętnie pospamuje i w tym temacie

dobrze że nie wysłała Ci uszkodzonego rara z tekstami, co wiele osób robi aby zagrać na zwłokę :)

Albo rara z wirusem :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wnioski?

Myślę, że wzięła za dużo zleceń i pewnie się nie wyrobiła, dlatego grała na zwłokę myśląc, że skończy ^^.

Niech sama zainteresowana się wypowie, choć w tym temacie nie będzie pewnie zbyt rozmowna :).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wnioski?

Myślę, że wzięła za dużo zleceń i pewnie się nie wyrobiła, dlatego grała na zwłokę myśląc, że skończy ^^.

Niech sama zainteresowana się wypowie, choć w tym temacie nie będzie pewnie zbyt rozmowna :).

Niestety Pani Monika grać na zwłokę nie potrafi.

Edytowane przez gerdi

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wzięła za dużo zleceń i pewnie się nie wyrobiła

taak, a co ciekawe chciała mi pisać artykuły wczoraj jeszcze :)

morał jest z tego prosty a za razem jeden: w okresie połowa czerwca-koniec sierpnia nie bierzcie sezonowców

nabiorą roboty że aż sie nie wyrabiają jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, a co ciekawe chciała mi pisać artykuły wczoraj jeszcze :)

O proszę :(

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności