Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

morał jest z tego prosty a za razem jeden: w okresie połowa czerwca-koniec sierpnia nie bierzcie sezonowców

Zgodzę się. Wielu nie poważnych w czasie wolnym od szkoły chce w ten sposób dorobić, często robiąc to nie uczciwie.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał jest taki, aby nowym zleceniobiorcą płacić dopiero po odebraniu oraz zapoznaniu się z całym "produktem".

Tym bardziej gerdi, że nie jesteś na tym forum osobą anonimową, więc płatność po odbiorze nie powinna być problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem ze temat wyleciał w kosmos.

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany:

Uważaj komu zlecasz, bo możesz być oszukany :)

@Gerdi - nie działa Ci link w synganturce

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac posty Moniki, nie zlecilbym jej pisania zadnych tekstow. Ale tak to jest... skapy dwa razy traci;) Mimo wszystko mam nadzieje, ze sprawa sie wyjasni.

Ja zleciłem teksty zanim Pani Monika zaczęła masową produkcję postów.

@Gerdi - nie działa Ci link w synganturce

Dzięki, całkiem zapomniałem o tym hostingu

Ale tak to jest... skapy dwa razy traci;)

Jak nie negocjowaleś z Panią Moniką , to nie obrażaj @gerdiego!!

Pani Monika życzy sobie 2złote za 1000 znaków, jeśli nazywasz to skąpstwem to nie mamy o czym rozmawiać...

Na forum ogłaszają się bardzo uczciwe i solidne osoby, które piszą za mniej niż 2 zł.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :) ciekawa dyskusja *proszę sprawdzać mail panie GERDI

EDIT:

bo artykuły wczoraj wysłałam, zgodnie z tym co napisałam! EHHH Ci ludzie będę 20 razy wyjaśniać coś co dla mnie zostało zamknięte wcześniej!

Pani Monika skontaktowała się ze mną i obiecała dziś wysłać teksty.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy kobieta coś obiecuje znaczy się że nei da.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :) ciekawa dyskusja *proszę sprawdzać mail panie GERDI

EDIT:

bo artykuły wczoraj wysłałam, zgodnie z tym co napisałam! EHHH Ci ludzie będę 20 razy wyjaśniać coś co dla mnie zostało zamknięte wcześniej!

Pani Monika skontaktowała się ze mną i obiecała dziś wysłać teksty.

W końcu wysłała czy ma wysłać ? Bo jak ma wysłać, to taki temat na forum okazuje się dobrą formą przypomnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Monika skontaktowała się ze mną i obiecała dziś wysłać teksty.
bo artykuły wczoraj wysłałam, zgodnie z tym co napisałam! EHHH Ci ludzie będę 20 razy wyjaśniać coś co dla mnie zostało zamknięte wcześniej!

Też tak czasami mam po ostrej imprezie, nie wiem czy to wczoraj czy to dzisiaj :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności