Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pytam z ciekawości :) Bo prawo Polskie podajże nie zabrania upubliczniania prywatnych rozmów o ile nie naruszają dóbr osobistych.

Tak czy inaczej ja na pewno bym ich nie upubliczniał, dlatego, że skąd mamy wiedzieć o jej wiarygodności ?

Wszystkie rzeczy o których pisałem maja potwierdzenie w mailach i rozmowach. Rozumiem, że można w nie wierzyć bądź nie - ale one się odbyły i są rzeczywiste. Pisane były do @artykuly-sprzedam w kontekście jego 'potwierdzania faktów u notariusza' - bardziej z pytaniem do niego czy również i te elementy potwierdził.

Że tak się zapytam - jaka jest wysokość sporu w zł?? :)

:) to jest BARDZO dobre pytanie :) ... odpowiadam: BANALNA bo to 120 PLN (słownie STODWADZIEŚCIA) ... ale tak jak pisałem wcześniej - chodzi o zasady! Być może jest tak, że takich jak ja jest/było kilku/kilkunastu - nie wiem (wyjdzie z biling konta) - i dlatego tego tak nie zostawię.

i dlatego to zamieszanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie odpwowiem, nie mam technicznej możliwości by to stwierdzić. Tamta osoba zniknęła, ta sie pojawila, ale to nie oznacza, że to ta sama osoba. Pewnie nie, ale też wysyłane były artykuły wiele razy, tylko, że osoby które miały je otrzymać (a tu o tym pisały) ich nie otrzymały.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to jest BARDZO dobre pytanie :) ... odpowiadam: BANALNA bo to 120 PLN (słownie STODWADZIEŚCIA) ... ale tak jak pisałem wcześniej - chodzi o zasady! Być może jest tak, że takich jak ja jest/było kilku/kilkunastu - nie wiem (wyjdzie z biling konta) - i dlatego tego tak nie zostawię.

i dlatego to zamieszanie!

Wiem, że chodzi o zasadę, jednak chodziło mi o to, że za 120 zł to chyba nie opłaca się ponosić kosztów sądowych... i jak "artykuły" latać po notariuszach - też się uśmiałam z tego. Panowie moglibyście się dogadać jakoś po ludzku i tyle.

Edytowane przez Danae

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a-s - zanim zaczniesz się chwalić znajomością prawa radziłbym się "trochę" dokształcić, Dotyczy to zarówno prawa handlowego(paragrafy jakimi tu rzucałeś) jak i podatkowego (to odnośnie Twoich wypowiedzi o braku konieczności spisywania umów i przyjmowaniu przelewów bez żadnych papierów)

Sam się kiedyś naciąłem na kilkaset pln (https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=82726&view=findpost&p=614252) i od tego momentu bardzo nie lubię tego typu akcji :|

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-S blaznisz sie i pograzasz z kazdym postem. Nie wiem jak osoba, ktora nie potrafi napisac bezblednie jednego zdania moze w ogole pisac teksty na zamowienie. Traktujesz klientow tak jak bys im robil wielka laske, ze wykonasz dla nich zlecenie. Kojarzysz powiedzenie klient nasz pan? Rowniez pamietam dziewczyne, ktora okazala sie nieprofesjonalna, miala problemy podobnie jak a-s z pisaniem po polsku itd. Moim zdaniem to na 90% ta sama osoba.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleweb *a wykonawca to śmieć tak? (tutaj nie chodzi o artykuły tylko co innego - też oczywiste jest, że bez zgody osoby nie powiem jaka kwota i o co chodzi bo jeśli nie wyraza na to zgody to pozostaje to pomiędzy mną a klientem)

nie mam zamiaru już komentować tych wypowiedzi, po prostu chciałem załatwić to tak jak należy

nie wyszło, wsiadł na mnie i tyle *(gdzie 3 razy w piątek prosiłem o dane do konta by zwrócić kasę "TEGO NIE WIDZI" i było by po problemie) nie zamierzam prowadzić tutaj bezsensownej dyskusji *gdzie tak naprawdę, tylko ja i E. Sz. wiemy jak jest naprawdę (bo znamy osobiście naszą korespondencje). Nie jestem upoważniony do udzielania prywatnych rozmów (nawet to nie polega na tym bym tutaj pisał o tym). Jestem tylko ciekaw, jak zachowa się po tym jak otrzyma w poniedziałek kaskę zgodnie z ustaleniami (*które miały miejsce dopiero w sobotę)

od dziś nawet takie kwoty, będę brał pod umowę (by mieć od razu czarno na białym i nie tracić czasu i pieniędzy na wyjaśnienia)

Edytowane przez artykuly-sprzedam

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co tobie zostaje to skasować konto na PiO bo nikt zdrowo myślący u ciebie nic nie zamówi po twoich bajkach:)

Mozę lepiej pisz teksty kabaretom oni płacą więcej jak 2,5 za 1000 znaków ,lub bajeczki dla dzieci , a zapomniałem robisz jeszcze szkolenia z Pozycjonowania,zawsze jakiś grosz :)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziales pieniadze, podjąłeś się napisania artykułów i sie nie wywiazales, juz drugi raz taka sytuacja w ciagu paru dni, a teraz jak sprawa jest nagłosniona dopiero obiecujesz oddać kase? o co masz jeszcze pretensje? przeproś, oddaj kase i idź pograj na kurnik w literaki czy inne warcaby bo zabawa w interesy Ci nie wychodzi

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to jest BARDZO dobre pytanie :) ... odpowiadam: BANALNA bo to 120 PLN (słownie STODWADZIEŚCIA) ... ale tak jak pisałem wcześniej - chodzi o zasady! Być może jest tak, że takich jak ja jest/było kilku/kilkunastu - nie wiem (wyjdzie z biling konta) - i dlatego tego tak nie zostawię.

i dlatego to zamieszanie!

Wiem, że chodzi o zasadę, jednak chodziło mi o to, że za 120 zł to chyba nie opłaca się ponosić kosztów sądowych... i jak "artykuły" latać po notariuszach - też się uśmiałam z tego. Panowie moglibyście się dogadać jakoś po ludzku i tyle.

---

Chciałem się dogadać przez całyyyy tydzień - ale niestety musiałem zrobić to właśnie tak.

Słuchajcie - Drodzy userzy PiO - wielkie dzięki za zrozumienie, rozsądek i obiektywną ocenę. Nie jestem pozycjonerem i nie jestem użytkownikiem, nazwijmy to, merytorycznym tego forum - jestem Klientem, który prowadzi działalności internetowe i daje zlecenia czy chce 'coś' kupić. Proponuję zawiesić na teraz cały ten wątek i poczekać co się wydarzy w ten 'osławiony już' poniedziałek 20.10.2010r.

Mam nadzieje, że @a-s chociaż raz wywiąże się ze zobowiązań i 'zamknie' całą sprawę - oczywiście - dam Wam tutaj (na PiO) znać.

O jego przyszłości niech zadecydują potencjalni Klienci ... ja nie będę do nich należał.

Do poniedziałku - pozdrawiam Wszystkich!

ps

@artykuly-sprzedam - jeżeli napiszesz chociaż jednego posta, który wypacza całą sytuację i przedstawią ją w nieprawdziwym świetle - odpowiem - wtedy oczywiście nie będę czekał do poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleweb *a wykonawca to śmieć tak? (tutaj nie chodzi o artykuły tylko co innego - też oczywiste jest, że bez zgody osoby nie powiem jaka kwota i o co chodzi bo jeśli nie wyraza na to zgody to pozostaje to pomiędzy mną a klientem)

nie mam zamiaru już komentować tych wypowiedzi, po prostu chciałem załatwić to tak jak należy

nie wyszło, wsiadł na mnie i tyle *(gdzie 3 razy w piątek prosiłem o dane do konta by zwrócić kasę "TEGO NIE WIDZI" i było by po problemie) nie zamierzam prowadzić tutaj bezsensownej dyskusji *gdzie tak naprawdę, tylko ja i E. Sz. wiemy jak jest naprawdę (bo znamy osobiście naszą korespondencje). Nie jestem upoważniony do udzielania prywatnych rozmów (nawet to nie polega na tym bym tutaj pisał o tym). Jestem tylko ciekaw, jak zachowa się po tym jak otrzyma w poniedziałek kaskę zgodnie z ustaleniami (*które miały miejsce dopiero w sobotę)

od dziś nawet takie kwoty, będę brał pod umowę (by mieć od razu czarno na białym i nie tracić czasu i pieniędzy na wyjaśnienia)

@artykuly-sprzedam -> przypominam dzisiaj o zwrocie kasy! P O N I E D Z I A L E K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może króciutko. Proszę, zapoznajcie się z moją stopką.

Dziękuje i pozdrawiam.

Następnym razem wybierz firmę, której zapłacisz za efekty - czy płacisz dopiero jak strona będzie np. w top10

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności