Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak, jest tutaj przyzwolenie na pisanie i oczernianie innych bez wyroku sądu :). Czytam forum, widzę ten proceder praktycznie co parę dni. Wyrok sądu powinien zmusić do oddania przez niego należności, wtedy opinia jest jak najbardziej akceptowalna.

Wypisywanie takich rzeczy bez wyroku to pomawianie a jeśli przez internet to jeszcze dochodzi za pomocą środków masowego przekazu i kara za takie zachowanie jest wyższa. Dlatego należy uważać co się pisze

. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku

Edytowane przez warol

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mniej więcej tak powiedziałem klientce... umowy nie chcą pokazać także czuć w tym spory przekręt :)
byłem ciekawy czy to jedyny przypadek - wiadomo jak zaczyna się masowe oszustwo to nie trafia taka wiadomość do 1 firmy, a do kilkutysięcy firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym zgłosić, że firma ADP Poland, która znalazła ogłoszenia tutaj na PiO (nie wiem jakim mają nick) napisała do mnie z e-maila: pdobrzanski@adp.wroc.pl , chąc zamówić usługę dodawania ogłoszeń. Należą do nich na pewno domeny: oraz https://adppoland.pl/ , usługa została zrealizowana 29 września, została wystawiona faktura, 12 października miał wyjść przelew, od tamtego czasu, ani przelewu nie ma, dzisiaj jest już 20 październik (czyli prawie miesiąc mija), ani też nie odpisują na jakikolwiek e-mail. Próbowałem do nich od 12 października pisać 4 razy, ale zero odezwu, stąd też uważam, że to nierzetelny partner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 180 dniach zgłoś do US prośbę o zwrot VAT że nie zapłacili Ci faktury i wtedy US sam sobie ściągnie VAT od nich wtedy przy postępowaniu skarbowym odechce im się takich numerów

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy teraz czasem takiej faktury nie wyksięgowuje się po 90 dniach z bieżącego VATu? Tak mi się coś obiło o uszy bo mnie strasznie księgowa gania o dokładne daty opłacenia faktur.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wtedy przy postępowaniu skarbowym odechce im się takich numerów

Wtedy z automatu jest kontrola krzyżowa :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtedy z automatu jest kontrola krzyżowa

Nie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu wysyłałem wezwanie z informacją, że w przypadku braku przelewu zgodnie z ustawą powiadomię Urząd skarbowy itd, płatnośc była szybko. Żadna firma nawet jak ma 100% porządek nie chce miec kontroli. W necie można znaleźc wzór pisma, tu są szczegóły https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/vat-akcyza/142702,Odzyskanie-VAT-z-niezaplaconych-faktur-ulga-na-zle-dlugi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

ADPPOLAND.PL to ja ;)

Zamówiłem usługę w celach testowych z którą ten Pan (firma) ogłasza się na PiO .

Tak testuje podwykonawców aby oddzielić ziarno od plew.

Niestety szumnie reklamowana usługa : 330 wpisów do wyselekcjonowanych katalogów ogłoszeniowych to wielka ściema.

Z 330 wpisów około 200 było na jednym !!!! ip. około 50 na drugim, i w sumie zebrało się 30 :( rożnych ip. z 330 ogłoszeń.

Pierwszy raport dodania zawierał linki których nie było z domen których już nie ma.............albo nie działają. ( ciekawe jak się dodały :) )

Drugi po moich uwagach dotarł z opóźnieniem.

W ogóle współpraca po zleceniu rozpoczęła się: od tekstu :"Przepraszam za opóźnienie ale.." :)

Wobec tego JA Przepraszam za opóźnienie w płatności ale ;)

Edytowane przez MaxPan
Urlop za niewłaściwy język
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up czy w usłudze było "szumnie napisane", że każde ogłoszenie będzie na innym IP? Czy tylko siejesz ferment bo nie masz jak zapłacić tej stówki za fakturę panie "pozycjoner"?? zamówiłeś usługę - i wuj nas to obchodzi po co - więc wypada za nią zapłacić..

Swoją drogą na tej stronie w domenie adppoland.pl masz mnóstwo grafiki, do której - obstawiam 25 letnie whiskey - nie masz praw autorskich.. wyjątkowo żenujące i trącące garażowym biznesem..

  • Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym ogłoszeniu czy tu na PiO, czy też na innym forum nie napisalem że każdy wpis jest na innym IP, w rozmowie mailowej też nie było pytania o to, czy to są różne IP :) (żeby nie było, aktualizuje w tym momencie stopkę + w nowych ogłoszeniach, dodam tą informację, żeby potem nie było podobnych sytuacji)/ Piszą do mnie różne osoby i zawsze odpowiadam dość szczegółowo odnośnie między innymi tej usługi.

Niezła ta usługa testowa, bo dotyczyła Pańskiej strony firmowej - więc jak narazie reklama za free...

Co do terminowości:

Raport poprawiony z 7 innymi wpisami, był 2 godziny później, po oddaniu pierwszego, a to, że dowiedziałem, się po 5 dniach, o tym, że on do Pana nie dotarł, to już inna sprawa, po czym wysłałem go jeszcze raz.

Napisałem tam: "Okej, jutro powinienem podesłać raport. Fakturę podeślę po wykonaniu." - i fakt, faktem nie oddałem tego w piątek, ale pech chciał, że osoba, która to wykonywała (bo nie wykonuje wszystkiego sam), nie była wstanie tego wykonać i innych zleceń na piątek i poniedziałek (przypadek losowy) i wszystkie w kolejce się przesunęły, ale to się zdaża, szczególnie gdy coś jest robione ręcznie...

Dobrze, że Pan w ogóle odpisał po założonym dopiero tutaj poście (bo na 4 maile z pytaniem o rozwiązanie sprawy, + 5tym na temat umieszczonego tu postu - bo wiedziałem, że wtedy kontakt ruszy...) nie umiał Pan nic odpisać.

Postu jak i paru z dawnych czasów by nie było, ale jestem cięty na tego typu zagrania, bo nie lubię wykonywać czegoś, by potem ktoś czerpał korzyści, a ja robił za darmo (instytucją charytatywną nie jestem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś współpracował albo ma kontakt (najchętniej numer telefonu) z Anną Łobudzińską? Adres e-mail svanteeva@gmail.com a na forum jest pod nickiem _anja_. Wykonała dla mnie 2-3 zlecenia, zawsze wpłata po zleceniu. Przy 4 zleceniu poprosiła o przedpłatę bo ma jakieś problemy i kontakt się urwał. Nie mogę się z nią skontaktować od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności