Skocz do zawartości

Nienaturalne linki pytanie


pele

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym starał się nie usuwać linków... Jak usuniesz linki a oni cofną ręczny filtr zbyt duży spadek linków prowadzących do strony może spowodować, że strona wpadnie w filtr algorytmiczny...

ps. mam taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

strona wpadnie w filtr algorytmiczny

Skąd wiesz, że to filtr, a nie naturalny spadek spowodowany utratą linków?

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sukces, przeglądałem ostatnio linki na jednej ze swoich stronek i znalazłem wśród 150K BL jeden link naturalny, dostałem go od klienta z którym współpracuje (rekomendacja), muszę go chyba oprawić w złote ramki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, ja czasami jak przeglądam linki to zauważam takie prawdziwe, bezinteresowne, widziałem takich w sumie z kilka. Za każdym razem czuje się fajny i dumny, że ktoś linkuje do moich stron :P Polecam

ja jestem najbardziej dumny, gdy o takim bezinteresownym linku poinformuje mnie samo Google, nawet szukać tego nie muszę, sami mi podsyłają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G podaje przykład za każda próba rozpatrzenia jeśli będziesz usuwać po 2 linki to nigdy z tego nie wyjdziesz, wklej linki do exela potem wyrzuć te które się powtarzają:

i analizuj...

- czy wpis to spam, podejdź do tego jako G każdy tekst z mieszarki to spam,

- usuń linki ze stopki, czyli jak powtarza się na 100 - 10 000 podstronach,

- usuń linki tam gdzie jest dużo tych linków, zaspamowane wp-katy itd, tu może ci nawet umniejszyć się o 80-95% linków,

- sprawdź jakość tych linków i stron głównych, nie sugeruj się tylko PR!, strona z PR1 czy PR0 może być bardziej wartościowa niż PR3,

- dodaj z 15-20% linków no follow

- dodaj stronkę do top100 katalogów która widnieje,

https://www.cezzy.pl/...acja-1-12-2011/

https://najlepszekatalogi.sznurkownia.pl/ listy mogą się pokrywać, należy to zrobić aby zastąpić stratę,

nie żałuj $ gdy wpis kosztuje nawet 11zł,

- usuń słowa kluczowe, i opis strony z meta,

-dodaj inna treść,

zazwyczaj te rady pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś G nie napisało że są to nienaturalne linki, bardziej się czepiają wp-katów, Oczywiście jak masz z paręnaście tysięcy to możesz zrobić swoje zaplecze, Tworzyć strony z treścią i linkowanie, mówie/pisze o tym jak chcemy się wybić na popularną frazę. Wyszedłem z filtra ręcznego po 3 -4 tygodniach, więc piszę co robiłem aby z niego wyjść. G kara za linki typu spam, z mieszarek, poczytaj blogi wielkich pozycjonerów oni piszą takie rzeczy, tylko nieco inaczej. To jest prawda że katalogi już są oflagowane przez G i nie mają "mocy" ale wniosek jest jednak jeśli ściągasz linki musisz je zastąpić czymś innym, w dłuższym czasie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do połowy tych katalogów z listy co podałeś nie dodawał. Wiele z nich na pewno nie pomaga stronom, a w dodatku jeszcze trzeba płacić za to po ileś złotych za śmieszny wpis na podstronie? :hahaha: No ale każdy robi po swojemu, tylko później nie wiem czemu ktoś się dziwi za co ma filtr.

Ręczny filtr jest banalny do zdjęcia, gorzej z algorytmicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaje mi się ręczny jest trudniej ściągnąć, ponieważ pracownik g analizuje wszystkie linki dobre i złe. algorytmiczny natomiast wystarczy korzystać z narzędzia do zrzekania się linków i zmienić nieco linkowanie, miej roboty, niż przy ręcznym. Ale tu są różne zdania i tyle. A płacenie 40zł czy 120zł za artykuł sponsorowany ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, nie zgodzę się. Przy algorytmicznym można stracić resztki siwych włosów, a dla ręcznego wystarczy dobre uzasadnienie i odrobina szczęścia, by trafić na żywego googloida...

=== więcej herezji o SEO piszę na blogu ===
Contexto - problem z pozycjonowaniem? zgłoś się do nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności