Skocz do zawartości

Nienaturalne linki pytanie


pele

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dlatego uważam że ten jazgot jakie to google jest złe nie ma sensu. Zamiast krzyczeć, narzekać i przeklinać, trzeba iść dalej i szukać nowych metod wejścia do top10. Myślę, że ci co się najbardziej obrażają, mają największy spam na sumieniu. Ot źródełko wyschło i są żale... nie tędy droga. Tańczymy jak google zagra...niestety. Trzeba nowe kroki opanować, bo sędziemu już się to nie podobają te nasze hołubce:)

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nie odpowiedziałeś wprost - usunąłbyś z katalogu Yahoo link z anchorem nazwy firmy, bo Google tak rozkazuje, a raczej ich automat do wysyłania przykładowych linków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym konkretne wyjaśnienie dlaczego tego nie zrobię w rr (i lista powodów). To czytają żywi ludzie więc z dobrymi argumentami powinni dać spokój.

Ale są tony linków, które naprawdę są mierne, nie oszukujmy się;) Te Yahoo to perełki:)

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i szukać nowych metod wejścia do top10.

Raczej szukać nowych źródeł ruchu tak aby topy nie były jedynym źródłem.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać tam, gdzie są ludzie, więc nic odkrywczego nie napiszę w temacie.

Człowieku daj już spokój, bo to się żałosne już dawno zrobiło. Nie masz pojęcia o czym piszesz, wypisujesz herezje wyssane z palca. Co do ludzi to tak, pewnie szukasz jeleni na swoje pseudo usługi wyciągania z filtrów tutaj, bo tutaj jest dużo takich co go posiadają.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herezje? Np jakie? To że "tam gdzie ludzie" oznacza "tam można znaleźć klientów" jest wg Ciebie herezją? To jest całkowicie logiczne. No to ja już nic nie rozumiem w takim razie...

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności