Skocz do zawartości

Jak zabezpieczyć płatny content?


Rekomendowane odpowiedzi

A co do zabezpiecania treści - jak zabezpieczysz przed przepisaniem tekstu na kartkę?

Przepisanie na kartkę wymaga znacznie więcej czasu niż zwykłe "kopiuj/wklej" - i chyba każdy będzie wolał zapłacić niż coś przepisywać w ten sposób :angry:

A poza tym Sir nimek wg. Twoich poglądów to producenci gier też nie powinni ich zabezpieczać wogóle, bo przecież przez to gry są mniej dostępne dla użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion: nie wiem czy to jest taki dobry pomysł z cookies. Ja w każdym bądź razie nie trzymam cookies, kasują się po zamknięciu przeglądarek (bo tak mi się podoba).

Wydaje mi się, że PDF, może być dobrym wyjściem, ale ja jeszcze na wszelki wypadek bym zagnieździł (nie wiem czy tak się tłumaczy embed) czcionki, wtedy zawsze trudniej skopiować treść i przesłać dalej. Chyba, że ktoś jest aż tak żądny contentu jak Nimek i będzie OCRował to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności