Skocz do zawartości

PKO BP - system padł, kartą nie zapłacimy


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym padł system w skutek czego nie można dokonywać żadnych transakcji kartami płatniczymi. Wielu zaskoczonych użytkowników ( w tym i ja) lekko się zdenerwowało. Bankomaty albo wciągają karty albo wydają je dopiero po kilku minutach przetwarzania.

Czyżby było to związane ze sprzedażą przez PKO BP eService?

Szkoda tylko, że na stronie banku jest bardzo lakoniczna o tym informacja:

Występują utrudnienia w korzystaniu z kart płatniczych. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Przepraszamy.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jej ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam, aż "system padnie" we wszystkich bankach ;)

Wtedy stanę na czelę rebelii i wyjdę do narodu, ja syn wybrany tej ziemi, zbawca oraz reformator ;)

a co Bankomatu chodzę 2 razy w miesiącu, za każdym razem by wypłacić pensję ;) (jedyny plus konta to przelewy za rachunki), większość transakcji i tak już operuje w oparciu o pieniądz a nie jakieś płatności kartami (można jeszcze zejść z ceny ;)

To tylko w Polsce banki tak traktują ludzi ;) (do wtorku pozamykane ;) oni wiedzą co robią, ich informatycy panują nad tą awarią ;) (też zmieniłem bank po takich cyrkach, zwłaszcza gdy zaczęli wołać za każdy przelew)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość transakcji i tak już operuje w oparciu o pieniądz a nie jakieś płatności kartami

A ja wręcz odwrotnie, ogólnie nie noszę przy sobie gotówki. Prawie wszystko płacę kartami.

Są banki, którym nie powierzę nawet 1 grosza, do nich należy PKO BP.

Współczuję.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwianiem na tego typu sytuacje jest zawsze mieć...

- minimum dwa rachunki, w dwóch rożnych bankach,

- zawsze jakąś kwotę gotówki w domu.

Akurat nie mam rachunku w PKO BP, kiedyś miałem konto Inteligo i non stop były właśnie problemy z wypłata gotówki w kasie. Stanowiska kasjerów w moim mieście nie miały odpowiednich czytników kart do rachunków Inteligo! Nie wspominając już, że bankomat często albo nie miał gotówki, albo był zepsuty. Zmuszony byłem do korzystania z bankomatów obcych banków, gdzie musiałem ponosić koszty prowizji za wypłaty.

Raz mi nawet kiedyś kierownik banku !!! powiedział, żebym sobie poszedł na zakupy do sklepów, gdzie można płacić kartą (bankomat był popsuty, a w kasie wypłacić nie mogłem) -> bank mówi mi gdzie mam chodzić, a gdzie nie -> bez komentarza.

XXI w. i taka sytuacja, nie do pomyślenia.

Na dzień dzisiejszy nauczony przez własną historię, mam rachunki w rożnych bankach i bez problemu jest dostęp do pieniędzy 24/h. Jeżeli jednak, czy to ma przerwę techniczną, czy to awarię dany bank - spokojny mogę w innym banku wypłacać gotówkę / płacić kartą. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...naród bez kart czuje się zagubiony ;)

To samo było na Bielanach w Leroy Merlin. Wybierasz towar przez parę godzin a przy kasie zong.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedronce kartą nie zapłacisz, zawsze tak było, od niedawna wprowadzili tylko płatność telefonem, ale jak zauważyłem, chętnych do tego sposobu płatności nie ma.

Co do PKO, mam konto Inteligo, na szczęście wczoraj udało mi się wypłacić pieniądze z bankomatu, w całym mieście jest 8 bankomatów PKO, jeden tylko działał, po prostu masakra :kwasny:

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności